Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Dystans Do zapłaty
1 Abramowicz Marysia Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim 500 m (do 9 lat)
2 Abramowicz Zofia Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim 1000 m (10-12 lat)
3 Augustyn Ewelina Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +)
4 Bąk Wojtek Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci przedszkole Nad Rzeczką 500 m (do 9 lat)
5 Barański Nikodem Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
6 Barański Piotr Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
7 Bartosz Mirela Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
8 Beyrowska Aleksandra Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
9 Bieńkowski Jakub Gdańsk Biegi dla dzieci UKS Żabianka/ MUKOwaleczni 1000 m (10-12 lat)
10 Bieńkowski Mateusz Gdańsk Biegi dla dzieci UKS Żabianka/ MUKOwaleczni 1000 m (10-12 lat)
11 Blok Marta Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu 10 km (16 +) opłacono on-line
12 Breska Mateusz Łegowo Biegi dla dzieci 1000 m (10-12 lat)
13 Bryła Jakub Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 3 w Pruszczu Gdańskim 500 m (do 9 lat)
14 Bryła Maciej Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega/49BLot 10 km (16 +) opłacono on-line
15 Burchard Oskar Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
16 Butrym Blanka Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
17 Charubin Jan Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa nr.3 1000 m (10-12 lat)
18 Charubin Joanna Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa nr.3 500 m (do 9 lat)
19 Charuk Nikodem Rokitnica Biegi dla dzieci Stamar 500 m (do 9 lat)
20 Chłędzik Mateusz Kielno Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
21 Chłędzik Nadia Kielno Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
22 Czernia Jerzy Straszyn Bieg główny STRASZNI SĄSIEDZI TEAM 10 km (16 +) opłacono on-line
23 Czerwińska Maja Juszkowo Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
24 Dampc Gracjan Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim 500 m (do 9 lat)
25 Dampc Natalia Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim 1000 m (10-12 lat)
26 Dampc Nikola Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim 500 m (do 9 lat)
27 Dubicki Krzysztof Gdańsk Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
28 Dudek Ewa Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Rotmanka 500 m (do 9 lat)
29 Fąferek Katarzyna Straszyn Biegi dla dzieci Family Challenge 500 m (do 9 lat)
30 Fąferek Paweł Straszyn Bieg główny Jurajski Festiwal Biegowy 10 km (16 +) opłacono on-line
31 Flis Marcin Gdańsk Bieg główny Padł na Ryj Team 10 km (16 +) opłacono on-line
32 Forreiter Hanna Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
33 Freda Antoni Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Pruszcz Biega 500 m (do 9 lat)
34 Gawarecka Aleksandra Kleszczewko Biegi dla dzieci SP Wojanowo 500 m (do 9 lat)
35 Gawarecki Kamil Pruszcz Gdański Bieg główny Lotos Running Team 10 km (16 +) opłacono on-line
36 Gawarecki Wiktor Kleszczewko Biegi dla dzieci SP Wojanowo 1000 m (10-12 lat)
37 Gonska Piotr Banino Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
38 Gornowicz Nikodem Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
39 Gornowicz Zbigniew Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
40 Gospodarczyk Ewelina Rotmanka Biegi dla dzieci 2500 m (13-15 lat)
41 Gospodarczyk Magdalena Rotmanka Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
42 Gołąbko Szymon Such Dąb Biegi dla dzieci Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański 1000 m (10-12 lat)
43 Grządziela Łucja Straszyn Biegi dla dzieci SP Straszyn 2500 m (13-15 lat)
44 GUZ Robert Tczew Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
45 Heland Grzegorz Gdańsk Biegi dla dzieci 2500 m (13-15 lat)
46 Hinc Hubert GDYNIA Biegi dla dzieci SP 42 1000 m (10-12 lat)
47 JANIA JANUSZ Rotmanka Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
48 Jasińska Amelia Gołębiewo Wielkie Biegi dla dzieci SP Sobowidz 500 m (do 9 lat)
49 Jasiński Nikodem Gołębiewo Wielkie Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
50 Jodłowski Bartek Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
51 Jurewicz Błażej Elbląg Biegi dla dzieci MKS Truso Elbląg 500 m (do 9 lat)
52 Kaczorowska Maja Juszkowo Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
53 Kaczorowska Małgorzata juszkowo Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
54 Kamińska Kamila Gdansk Bieg główny Iron team/ Pruszcz biega 10 km (16 +)
55 Kamińska Katarzyna PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
56 Kamińska Maja Gdansk Biegi dla dzieci Pruszcz Biega 500 m (do 9 lat)
57 Kamiński Mateusz Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci SP nr 1 Pruszcz Gdański 500 m (do 9 lat)
58 Karaś Antoni Bielkówko Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
59 Karolczak Alicja Rotmanka Biegi dla dzieci Sp Rotmanka 500 m (do 9 lat)
60 Karolczak Szymon Rotmanka Biegi dla dzieci 1000 m (10-12 lat)
61 Kitowski Kajetan pruszcz gdański Biegi dla dzieci Mały Wielki Wschód 500 m (do 9 lat)
62 kitowski krzysztof pruszcz gdański Bieg główny U-LONG 2019 10 km (16 +)
63 Kluk Kinga Skarszewy Biegi dla dzieci Morsy Skarszewy 500 m (do 9 lat)
64 Kluk Sylwia Kluk Skarszewy Bieg główny Morsy Skarszewy 10 km (16 +) opłacono on-line
65 Kluk Tomasz Skarszewy Bieg główny Morsy Skarszewy 10 km (16 +) opłacono on-line
66 Kopczyńska Monika Gdansk Bieg główny Minionki 10 km (16 +) opłacono on-line
67 Kowalik Oliwia Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Sp 4 Pruszcz Gdanski 1000 m (10-12 lat)
68 Kowalski Marcin Gdańsk Bieg główny Genesis Bluebird 10 km (16 +) opłacono on-line
69 Kozikowski Dominik Straszyn Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
70 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
71 Kruszyńska Olga M I Ł O B Ą D Z Biegi dla dzieci SP Miłobądz 500 m (do 9 lat)
72 Kruszyński Emil M I Ł O B Ą D Z Biegi dla dzieci Stacja Dobrego Czasu Tczew 500 m (do 9 lat)
73 Kruszyński Tymon M I Ł O B Ą D Z Biegi dla dzieci Przedszkole Miłobądz 500 m (do 9 lat)
74 Krzysztofiak Marek Steblewo Bieg główny Grupa Trójmiasto 10 km (16 +) opłacono on-line
75 Kuc Igor Owidz Biegi dla dzieci BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO 500 m (do 9 lat)
76 Kuc Inga Owidz Biegi dla dzieci BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO 1000 m (10-12 lat)
77 Kuc Jakub Owidz Biegi dla dzieci BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO 500 m (do 9 lat)
78 Kuraś Beata Gdańsk Bieg główny xRunners 10 km (16 +) opłacono on-line
79 Kwiecień Marcelina Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu 1000 m (10-12 lat)
80 Leik Marta Gdańsk Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
81 Licznerski Adam Juszkowo Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
82 Majewski Julian Juszkowo Biegi dla dzieci Rodzinny Weekendowy Klub Biegowy 500 m (do 9 lat)
83 Maliszewski Jakub Straszyn Biegi dla dzieci ComplexSport 2500 m (13-15 lat)
84 Mańczak - Flis ILONA Gdańsk Bieg główny Padł na Ryj Team 10 km (16 +) opłacono on-line
85 Michańska Karolina Kowale Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
86 Michna Zuzanna Borkowo Łostowickie Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
87 Mikielska Natalia Wocławy Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
88 Mikołajczyk Anna Rotmanka Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
89 Mikołajczyk Kacper Rotmanka Biegi dla dzieci Sp Rotmanka 500 m (do 9 lat)
90 Muzolf Kacper Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Pruszcz Biega 500 m (do 9 lat)
91 Nikodem Łada Nowe Polaszki Biegi dla dzieci KUKS Remus 1000 m (10-12 lat)
92 Nowaczyński Jan JUSZKOWO Biegi dla dzieci 1000 m (10-12 lat)
93 Nowaczyński Paweł JUSZKOWO Biegi dla dzieci 1000 m (10-12 lat)
94 Nowak Michał Radunica Bieg główny RADUNICA TEAM 10 km (16 +) opłacono on-line
95 Nowak Tymon Radunica Biegi dla dzieci RADUNICA TEAM 500 m (do 9 lat)
96 Nowicki Przemysław Gdańsk Bieg główny Genesis Bluebird 10 km (16 +) opłacono on-line
97 Osadowski Leonard Gdańsk Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
98 Pańka Marcin Elbląg Bieg główny 10 km (16 +)
99 Parandyk Adam Pruszcz Gdański Bieg główny 49 Baza Lotnicza 10 km (16 +)
100 PARANDYK Marlena Juszkowo Bieg główny 10 km (16 +)


Wyświetleń: 3632

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ