Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andryszak Justyna | Gdańsk | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | opłacono on-line | |
2 | Bieganska Sandra | Gdansk | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | opłacono on-line | |
3 | Biegański Bogumił | Gdynia | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | BigYellowFoot AdventureTeam | opłacono |
4 | Biel Marta | Wrocław | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | opłacono on-line | |
5 | Buczko Ewelina | Gdynia | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
6 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | opłacono on-line | |
7 | Chabasińska AGNIESZKA | ŁÓDŹ | Polska | 3,5 km [godz. 11:30] | opłacono on-line | |
8 | Chojnacki Krzysztof | Reda | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | Reda Team | opłacono on-line |
9 | Chorzelewski Michał | Gdańsk | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | opłacono on-line | |
10 | Cieszkowski Amir | Wroclaw | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | ||
11 | Cymanowski Krzysztof | Gdynia | Polska | 3,5 km [godz. 12:30] | WATAHA STG | opłacono on-line |
12 | Czarnecka Anita | Gdańsk | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | WóDziki | opłacono on-line |
13 | Dąbrowska-Hoppe Joanna | Sominy | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | opłacono on-line | |
14 | Golec-Okuniewska Agnieszka | Gdynia | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | Gdynskie Dziewuchy | |
15 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | opłacono on-line | |
16 | Grzegowska Ewa | Gdynia | Polska | 3,5 km [godz. 12:30] | WATAHA STG | opłacono on-line |
17 | Jakimiak-Rychlicka Beata | Gdańsk | Polska | 3,5 km [godz. 13:00] | Rychliccy Team | opłacono on-line |
18 | Jakubowicz Paulina | Gdynia | Polska | 3,5 km [godz. 11:30] | opłacono on-line | |
19 | Jakubowski Dariusz | Tychy | Polska | 3,5 km [godz. 13:00] | ||
20 | Jamróz Renata | gdynia | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
21 | Janiak Dominika | Gdynia | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | opłacono on-line | |
22 | Kadzidłowska Aleksandra | Łódź | Polska | 3,5 km [godz. 11:30] | Everrun | opłacono on-line |
23 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | Polska | 3,5 km [godz. 11:30] | Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono on-line |
24 | Kaluzinska Dorota | Warszawa | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | ||
25 | Kazyaka Katarzyna | Gdynia | Polska | 3,5 km [godz. 12:30] | biegamyrazem.pl Gdynia | opłacono on-line |
26 | Kędziorska Agata | Wąbrzeźno | Polska | 3,5 km [godz. 13:00] | ||
27 | Klein Kamil | Starogard Gdański | Polska | 3,5 km [godz. 12:30] | WATAHA STG | opłacono on-line |
28 | Kleinschmidt Patryk | Miłobądz | Polska | 3,5 km [godz. 11:30] | Biegający Silgan | opłacono on-line |
29 | Klinkusz Martyna | Tczew | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | opłacono on-line | |
30 | Kogut Monika | Tczew | Polska | 3,5 km [godz. 11:30] | opłacono on-line | |
31 | Kwaśniewski Piotr | Starogard Gdański | Polska | 3,5 km [godz. 12:30] | WATAHA STG | opłacono on-line |
32 | Malecka Natalia | Banino | Polska | 3,5 km [godz. 11:30] | opłacono on-line | |
33 | Malinowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | opłacono on-line | |
34 | Matysiak Ewa | Gdańsk | Polska | 3,5 km [godz. 12:30] | SRS Szansa-Start Gdańsk | |
35 | Melka tomek | Dzierzgoń | Polska | 3,5 km [godz. 13:00] | DzierzgońTeam | |
36 | Nadolski Marcin | Gdańsk | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | opłacono on-line | |
37 | Niedbalski Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | 3,5 km [godz. 13:00] | ||
38 | Pawlak Magdalena | Grudziądz | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | opłacono on-line | |
39 | Piankowski Piotr | Bobowo | Polska | 3,5 km [godz. 13:00] | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono on-line |
40 | Pionkowska Magdalena | Gdynia | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | Grube ryby | |
41 | Piotrowski Marek | Gdynia | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | Apteka Gemini Team | opłacono on-line |
42 | Robakowski Bartosz | Koleczkowo | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | ||
43 | Romanski Paweł | Wejherowo | Polska | 3,5 km [godz. 11:30] | ||
44 | Rychlicki Paweł | Gdańsk | Polska | 3,5 km [godz. 13:00] | Rychliccy Team | opłacono on-line |
45 | Schwan Agnieszka | Rumia | Polska | 3,5 km [godz. 11:30] | opłacono on-line | |
46 | Sikora Sebastian | Starogard Gdański | Polska | 3,5 km [godz. 12:30] | opłacono on-line | |
47 | Skocka Anna | Rumia | Polska | 3,5 km [godz. 11:30] | Parkrun Rumia | |
48 | Stasiak-Betlejewska Renata | Częstochowa | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | Rozbiegani z PCz | opłacono on-line |
49 | Sulek Karolina | Rumia | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | opłacono on-line | |
50 | Surażyńska Jolanta | Gdynia | Polska | 3,5 km [godz. 11:30] | opłacono on-line | |
51 | Szczekutowicz Adrian | Warszawa | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | ||
52 | Szczepanek Ewelina | Dęblin | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | ||
53 | Szymański Paweł | Gdynia | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | opłacono on-line | |
54 | Talaśka Tomek | Starogard Gdański | Polska | 3,5 km [godz. 12:30] | WATAHA STG | opłacono on-line |
55 | Walas-Nowicka Karolina | Reda | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | opłacono on-line | |
56 | Wawryniuk Emilia Małgorzata | Kamińsk | Polska | 3,5 km [godz. 11:30] | opłacono on-line | |
57 | Wiśniewska Marta | Grudziądz | Polska | 3,5 km [ godz. 11:00] | opłacono on-line | |
58 | Witkowski Jarosław | Gdańsk | Polska | 3,5 km [godz. 12:30] | RMDC |
Wyświetleń: 8120