Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Copija Bartosz Głuchołazy Żak (11-12 lat) Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
2 Ratajczyk Sebastian Głuchołazy Żak (11-12 lat) Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
3 Hawryluk Jakub Głuchołazy Żak (11-12 lat) Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
4 Puzio Wojciech Głuchołazy Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
5 Skokun Jakub Głuchołazy Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
6 Majzel Daniel Głuchołazy Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
7 Hulbój Kamil Głuchołazy Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria opłacono on-line
8 Wiśniewska Dominika Wołomin Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKK Huragan Wołomin
9 Praszczałek Katarzyna Piaseczno Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKK Huragan Wołomin
10 Goszczyński Kamil Kobyłka Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKK Huragan Wołomin
11 Lach Kamil Wołomin Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKK Huragan Wołomin
12 Krzemińska Aleksandra Wołomin Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) UKK Huragan Wołomin
13 Brutkowski Jakub Kobyłka Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) UKK Huragan Wołomin
14 Zieliński Tomasz Wołomin Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) UKK Huragan Wołomin
15 Petryszyn Maciej Kobyłka Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKK Huragan Wołomin
16 BIELECKA DOROTA WAŁBRZYCH Junior/ Juniorka (17-18 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
17 TOMASIK MARTYNA WAŁBRZYCH Junior/ Juniorka (17-18 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
18 HEJMAN WIKTORIA WAŁBRZYCH Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
19 BRZÓSKA FILIP NOWA RUDA Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
20 KONSEWICZ GNIEWKO WAŁBRZYCH Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
21 FIRLEJ DOMINIK WALIM Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
22 BIELECKI PAWEŁ WAŁBRZYCH Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
23 WAWRZYŃCZYK PAWEŁ ŁOMNICA Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
24 ZIELIŃSKA MAGDALENA KĘTY Elita (19+) KKW Nexelo Wałbrzych
25 Kluss Nataniel Boguszów-Gorce Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
26 Sazanowicz Adam Wałbrzych Junior/ Juniorka (17-18 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
27 Gasek Bernard Warszawa Żak (11-12 lat) Warszawski Klub Kolarski
28 Chmielewski Mikołaj Elganowo Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Dolina Noteci
29 Walęcka Anna Warszawa Żak (11-12 lat) Warszawski Klub Kolarski
30 Mandes Stefan Warszawa Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Warszawski Klub Kolarski
31 Michalczyk Jan Warszawa Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Warszawski Klub Kolarski
32 Langer Mikołaj Warszawa Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Warszawski Klub Kolarski
33 Jarosławski Maciej Warszawa Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Warszawski Klub Kolarski
34 Lachowicz Szymon Warszawa Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Warszawski Klub Kolarski
35 Martyńska-Mazurkiewicz Hanna Warszawa Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Warszawski Klub Kolarski
36 Żylik Marianna Warszawa Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Warszawski Klub Kolarski
37 Cieśla Maja Warszawa Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Warszawski Klub Kolarski
38 Kłosowicz Mateusz Poznań Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KS Stomil Poznań
39 Krzyczkowska Malwina Warszawa Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Warszawski Klub Kolarski
40 Grządzielewski Maksymilian Poznań Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) KS Stomil Poznań opłacono on-line
41 Szyszko Mateusz Warszawa Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Warszawski Klub Kolarski
42 Ambrożkiewicz Jan Warszawa Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Warszawski Klub Kolarski
43 Owczarek Jan Warszawa Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Warszawski Klub Kolarski
44 Pacałowski Iwo Warszawa Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Warszawski Klub Kolarski
45 Lewek Kacper Poznan Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) KS Stomil Poznań opłacono on-line
46 Gajdulewicz Mateusz Warszawa Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Warszawski Klub Kolarski
47 Sierżant Bartosz Poznan Elita (19+) KS Stomil Poznań opłacono on-line
48 Pomorski Michał Warszawa Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Warszawski Klub Kolarski
49 Trubisz Mateusz Warszawa Junior/ Juniorka (17-18 lat) Warszawski Klub Kolarski
50 Jeziorski Piotr Warszawa Junior/ Juniorka (17-18 lat) Warszawski Klub Kolarski
51 Garczyk Paweł Oborniki Ślaskie Elita (19+) CST 7R MTB TEAM opłacono on-line
52 Lewek Dominik Poznan Elita (19+) KS Stomil Poznań opłacono on-line
53 Lachowicz Michał Warszawa Junior/ Juniorka (17-18 lat) Warszawski Klub Kolarski
54 Binkowski Jakub Poznań Junior/ Juniorka (17-18 lat) KS Stomil Poznań opłacono on-line
55 Białek Antonina Warszawa Elita (19+) Warszawski Klub Kolarski
56 Szeremeta Julian Warszawa Elita (19+) Warszawski Klub Kolarski
57 Ostaszewski Karol Warszawa Elita (19+) Warszawski Klub Kolarski
58 Czabok Klaudia Warszawa Elita (19+) Warszawski Klub Kolarski
59 Opęchowski Marian OpęchowskI Biskupiec Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) MSR Mrągowo
60 Śliwińska Natalia Gdańsk Junior/ Juniorka (17-18 lat) GKS Cartusia Kartuzy Bike Atelier opłacono on-line
61 Basiński Aleksander Wrocław Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) KS Deichmann Abus Mat Sobótka opłacono on-line
62 Tomashevskiy Eduard Kaliningrad Elita (19+) szukam
63 Kryński Piotr Białystok Junior/ Juniorka (17-18 lat) Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM
64 Janas Paweł Tursko Żak (11-12 lat) UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE
65 Miazek Jan Milanówek Junior/ Juniorka (17-18 lat) INTERCARS SONIC BIKE opłacono on-line
66 Solarz Jakub Siedliska Elita (19+) UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE
67 Hudyka Gabriela Siedliska Junior/ Juniorka (17-18 lat) UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE
68 Hudyka Dawid Siedliska Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE
69 Rutka Mikołaj Siedliska Żak (11-12 lat) UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE
70 Rutka Gabriela Siedliska Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE
71 Hudyka Hubert Nowy Sącz Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE
72 Piech Patryk Złota Junior/ Juniorka (17-18 lat) UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE
73 Janas Bartłomiej Tursko Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE
74 Hudyka Albert Siedliska Elita (19+) UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE
75 Jańczak Michał Gdańsk Żak (11-12 lat)
76 Chylińska Zuzanna Grudziądz Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) ALKS ZAXY HUGE GRUDZIĄDZ opłacono on-line
77 TUREK WIKTORIA Leśniewo Żak (11-12 lat) KLIF TEAM Chłapowo
78 Habieda Mateusz Skomielna Biała Junior/ Juniorka (17-18 lat) KS LUBOŃ Skomielna Biała
79 Żur Jarosł˘aw Skomielna Biała Elita (19+) KS LUBOŃ Skomielna Biała
80 Zagata Karol Skomielna Biała Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KS LUBOŃ Skomielna Biała
81 Tylka Szymon Skomielna Biała Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) KS LUBOŃ Skomielna Biała
82 Ostafin Olaf Skomielna Biała Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KS LUBOŃ Skomielna Biała
83 Świder Brajan Skomielna Biała Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KS LUBOŃ Skomielna Biała
84 Żur Kinga Skomielna Biała Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) KS LUBOŃ Skomielna Biała
85 Tylka Agnieszka Skomielna Biała Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) KS LUBOŃ Skomielna Biała
86 Goleń Marcin Skomielna Biała Junior/ Juniorka (17-18 lat) KS LUBOŃ Skomielna Biała
87 Orkisz Jakub Skomielna Biała Junior/ Juniorka (17-18 lat) KS LUBOŃ Skomielna Biała
88 Wierzycka Sabina Skomielna Biała Junior/ Juniorka (17-18 lat) KS LUBOŃ Skomielna Biała
89 Latawiec Maja Skomielna Biała Junior/ Juniorka (17-18 lat) KS LUBOŃ Skomielna Biała
90 Fira Julita Skomielna Biała Elita (19+) KS LUBOŃ Skomielna Biała
91 Biedrończyk Maciej Skomielna Biała Elita (19+) KS LUBOŃ Skomielna Biała
92 Tomasz Bal Skomielna Biała Elita (19+) KS LUBOŃ Skomielna Biała
93 Mikulska Małgorzata Niemcz Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) N-Bike Academy opłacono on-line
94 Rydelek Justyna Osielsko Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) N-Bike Academy
95 Łysiak Tymon Niemcz Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) N-Bike Academy
96 Mikler Bartosz Mikler jarocin Elita (19+) Victoria Jarocin accent team
97 Urbanek Bartosz Rybnik Żak (11-12 lat) Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
98 Garnek Ksawier Rybnik Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
99 Bluszcz Zofia Rybnik Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
100 Bluszcz Tadeusz Rybnik Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Grupa Kolarska Viktoria Rybnik


Wyświetleń: 6277

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ