Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Krzyżykowski Jakub GRĘBOCIN Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) KS SPRINT GRĘBOCIN opłacono on-line
2 Sułot Bartosz WIERUSZÓW Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW darmowy udział
3 Froń Michał WIERUSZÓW Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW darmowy udział
4 Pytel Piotr Głuchołazy Junior/ Juniorka (17-18 lat) WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW 15.00 PLN
5 Bryłka Konrad Nowa Wieś Książęca Junior/ Juniorka (17-18 lat) WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW 15.00 PLN
6 Zawierta Magdalena Pieczyska Junior/ Juniorka (17-18 lat) WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW 15.00 PLN
7 Zawierta Patrycja Pieczyska Junior/ Juniorka (17-18 lat) WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW 15.00 PLN
8 Choma Laura Tychy Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) CHOMA TEAM TSR darmowy udział
9 Dworak Aleksander Nowe Chechło Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) CHOMA TEAM TSR darmowy udział
10 Budziński Jakub Suwałki Junior/ Juniorka (17-18 lat) 15.00 PLN
11 Rzeszutek Tomasz Sierakowice Elita (19+) KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 20.00 PLN
12 Kuflewski Bartosz Bytów Junior/ Juniorka (17-18 lat) MLKS Baszta Bytów opłacono on-line
13 Karpińska Karolina Bytów Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) MLKS Baszta Bytów opłacono on-line
14 Rybarczyk Urszula Bytów Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) MLKS Baszta Bytów opłacono on-line
15 Stelmach Cezary Kępice Żak (11-12 lat) MLKS Baszta Bytów darmowy udział
16 Rybarczyk Katarzyna Bytów Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) MLKS Baszta Bytów darmowy udział
17 Glazik Jacek Bytów Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) MLKS Baszta Bytów darmowy udział
18 Reca Tomasz Mądrzechowo Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) MLKS Baszta Bytów darmowy udział
19 Stelmach Karol Kępice Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) MLKS Baszta Bytów darmowy udział
20 Bartosik Kacper Korzybie Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) MLKS Baszta Bytów darmowy udział
21 Głowik Michał Trzcinica Junior/ Juniorka (17-18 lat) UKS SPORT BRALIN 15.00 PLN
22 Żebrowski Krzysztof Suwałki Elita (19+) Klub Rowerowy MTB Suwałki 20.00 PLN
23 Panglisz Konrad Białystok Junior/ Juniorka (17-18 lat) Pie3cki Team opłacono on-line
24 Konwa Marek Wilkowice Elita (19+) UKS Krupiński Suszec - TREK Bielsko Racing opłacono on-line
25 Nosal Bartosz Dębica Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Dębicki Klub Kolarski "GRYF" opłacono on-line
26 Dąbrowski Beniamin Gogolin Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) UKS SPORT BRALIN darmowy udział
27 Chojnacki Kacper Zawiercie Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) MGLKS Olimpijczyk Szczekociny opłacono on-line
28 Wścisły Cezary Radzymin Żak (11-12 lat) KAMYK Radzymin MTB Team darmowy udział
29 Gruca Michał Radzymin Żak (11-12 lat) KAMYK Radzymin MTB Team darmowy udział
30 Mrowiński Antoni Radzymin Żak (11-12 lat) KAMYK Radzymin MTB Team darmowy udział
31 Górczyński Konrad Radzymin Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KAMYK Radzymin MTB Team darmowy udział
32 Rowicki Nikodem Radzymin Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KAMYK Radzymin MTB Team darmowy udział
33 Surdyk Filip Radzymin Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KAMYK Radzymin MTB Team darmowy udział
34 Dobrzyńska Natalia Radzymin Żak (11-12 lat) KAMYK Radzymin MTB Team darmowy udział
35 Klaus Kamila Radzymin Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KAMYK Radzymin MTB Team darmowy udział
36 Noculak Rafał Kępno Żak (11-12 lat) UKS SPORT BRALIN darmowy udział
37 Skoczylas Łukasz Żukowice Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) LKS TRASA ZIELONA GÓRA 11.00 PLN
38 Gładosz Wiktoria Żukowice Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) LKS TRASA ZIELONA GÓRA 11.00 PLN
39 Jaśkiewicz Leszek Szczawina 7A Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) niezrzeszony darmowy udział
40 Krawczyk Dawid Łódź Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Ifon Kolarzklub opłacono on-line
41 Kuźmicki Stanisław Szczecin Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Zachodniopomorska Akademia Kolarska 2x3 Racing Team Szczecin 11.00 PLN
42 Jaskuła Michał Szczecin Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Zachodniopomorska Akademia Kolarska 2x3 Racing Team Szczecin 11.00 PLN
43 Koniuszewski Antoni Gdańsk Żak (11-12 lat) BeltaTeam Gdańsk darmowy udział
44 Słomiński Dawid Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk darmowy udział
45 Wiśniewski Jakub Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk darmowy udział
46 Kucharska Jadwiga Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk darmowy udział
47 Myśliński Alex Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk darmowy udział
48 Kuś Mateusz Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk darmowy udział
49 Zariczny Dawid Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk darmowy udział
50 Popowicz Aleksander Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk darmowy udział
51 Wesolowska Lena Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk darmowy udział
52 Wojcieszek Małgorzata Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk darmowy udział
53 Kucharska Antonina Gdańsk Żak (11-12 lat) BeltaTeam Gdańsk darmowy udział
54 Boryna Bartosz Gdańsk Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) 11.00 PLN
55 Sobieraj Jakub Gdańsk Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) BeltaTeam Gdańsk 11.00 PLN
56 Dąbrowski Antoni Gdańsk Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) BeltaTeam Gdańsk 11.00 PLN
57 Zbonikowski Paweł Gdańsk Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) BeltaTeam Gdańsk 11.00 PLN
58 Kujawa Igor Gdańsk Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) BeltaTeam Gdańsk 11.00 PLN
59 Słomion Julia Gdańsk Żak (11-12 lat) BeltaTeam Gdańsk darmowy udział
60 Marek Stanisław Gdańsk Żak (11-12 lat) BeltaTeam Gdańsk darmowy udział
61 Gardzielewski Kacper Gdańsk Żak (11-12 lat) BeltaTeam Gdańsk darmowy udział
62 Maleszka Mateusz Dywity Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Dachland Trek Team opłacono on-line
63 Buda Piotr Tomaszów Mazowiecki Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Ludowy Klub Kolarski START Tomaszów Mazowiecki 11.00 PLN
64 Wojciechowski Miłosz Piła Junior/ Juniorka (17-18 lat) 15.00 PLN
65 Skrzypkowski Jakub Żukowo Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) GKS Cartusia Kartuzy Bike Atelier 11.00 PLN
66 Drelak Milena Bralin Junior/ Juniorka (17-18 lat) UKS SPORT BRALIN 15.00 PLN
67 Ambrożkiewicz Maria Józefosław Żak (11-12 lat) Warszawski Klub Kolarski darmowy udział


Wyświetleń: 1211

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ