Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wiśniewska Dominika Wołomin Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKK Huragan Wołomin
2 Praszczałek Katarzyna Piaseczno Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKK Huragan Wołomin
3 Goszczyński Kamil Kobyłka Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKK Huragan Wołomin
4 Lach Kamil Wołomin Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKK Huragan Wołomin
5 Petryszyn Maciej Kobyłka Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKK Huragan Wołomin
6 BIELECKA DOROTA WAŁBRZYCH Junior/ Juniorka (17-18 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
7 TOMASIK MARTYNA WAŁBRZYCH Junior/ Juniorka (17-18 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
8 HEJMAN WIKTORIA WAŁBRZYCH Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
9 BRZÓSKA FILIP NOWA RUDA Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
10 KONSEWICZ GNIEWKO WAŁBRZYCH Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
11 ZIELIŃSKA MAGDALENA KĘTY Elita (19+) KKW Nexelo Wałbrzych
12 Sazanowicz Adam Wałbrzych Junior/ Juniorka (17-18 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
13 Cieśla Maja Warszawa Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Warszawski Klub Kolarski
14 Krzyczkowska Malwina Warszawa Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Warszawski Klub Kolarski
15 Szyszko Mateusz Warszawa Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Warszawski Klub Kolarski
16 Ambrożkiewicz Jan Warszawa Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Warszawski Klub Kolarski
17 Owczarek Jan Warszawa Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Warszawski Klub Kolarski
18 Pacałowski Iwo Warszawa Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Warszawski Klub Kolarski
19 Gajdulewicz Mateusz Warszawa Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Warszawski Klub Kolarski
20 Pomorski Michał Warszawa Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Warszawski Klub Kolarski
21 Trubisz Mateusz Warszawa Junior/ Juniorka (17-18 lat) Warszawski Klub Kolarski
22 Jeziorski Piotr Warszawa Junior/ Juniorka (17-18 lat) Warszawski Klub Kolarski
23 Lachowicz Michał Warszawa Junior/ Juniorka (17-18 lat) Warszawski Klub Kolarski
24 Białek Antonina Warszawa Elita (19+) Warszawski Klub Kolarski
25 Szeremeta Julian Warszawa Elita (19+) Warszawski Klub Kolarski
26 Ostaszewski Karol Warszawa Elita (19+) Warszawski Klub Kolarski
27 Czabok Klaudia Warszawa Elita (19+) Warszawski Klub Kolarski
28 Opęchowski Marian OpęchowskI Biskupiec Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) MSR Mrągowo
29 Tomashevskiy Eduard Kaliningrad Elita (19+) szukam
30 Kryński Piotr Białystok Junior/ Juniorka (17-18 lat) Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM
31 Solarz Jakub Siedliska Elita (19+) UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE
32 Hudyka Gabriela Siedliska Junior/ Juniorka (17-18 lat) UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE
33 Hudyka Dawid Siedliska Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE
34 Hudyka Hubert Nowy Sącz Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE
35 Piech Patryk Złota Junior/ Juniorka (17-18 lat) UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE
36 Hudyka Albert Siedliska Elita (19+) UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE
37 Habieda Mateusz Skomielna Biała Junior/ Juniorka (17-18 lat) KS LUBOŃ Skomielna Biała
38 Żur Jarosł˘aw Skomielna Biała Elita (19+) KS LUBOŃ Skomielna Biała
39 Tylka Szymon Skomielna Biała Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) KS LUBOŃ Skomielna Biała
40 Żur Kinga Skomielna Biała Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) KS LUBOŃ Skomielna Biała
41 Tylka Agnieszka Skomielna Biała Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) KS LUBOŃ Skomielna Biała
42 Goleń Marcin Skomielna Biała Junior/ Juniorka (17-18 lat) KS LUBOŃ Skomielna Biała
43 Orkisz Jakub Skomielna Biała Junior/ Juniorka (17-18 lat) KS LUBOŃ Skomielna Biała
44 Wierzycka Sabina Skomielna Biała Junior/ Juniorka (17-18 lat) KS LUBOŃ Skomielna Biała
45 Latawiec Maja Skomielna Biała Junior/ Juniorka (17-18 lat) KS LUBOŃ Skomielna Biała
46 Fira Julita Skomielna Biała Elita (19+) KS LUBOŃ Skomielna Biała
47 Biedrończyk Maciej Skomielna Biała Elita (19+) KS LUBOŃ Skomielna Biała
48 Tomasz Bal Skomielna Biała Elita (19+) KS LUBOŃ Skomielna Biała
49 Mikler Bartosz Mikler jarocin Elita (19+) Victoria Jarocin accent team
50 Klimek Krzysztof Rybnik Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
51 Plinski Kajetan Chłapowo Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) K.S Klif Chłapowo
52 Włodarczyk Weronika Rozewie Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) K.S Klif Chłapowo
53 Zaczek Filip Władysławowo Junior/ Juniorka (17-18 lat) K.S Klif Chłapowo
54 Marzejon Mikołaj Chłapowo Elita (19+) K.S Klif Chłapowo
55 PIOTROWSKA PATRYCJA WAŁBRZYCH Elita (19+)
56 Jeka Stanisław Chłapowo Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) K.S Klif Chłapowo
57 Jeziorski Maciej Warszawa Elita (19+) jezior.bike
58 Marczyk Oskar Chłapowo Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) K.S Klif Chłapowo
59 Jaffke Gracjan Domatowo Elita (19+) K.S Klif Chłapowo
60 Potrykus Filip Chłapowo Junior/ Juniorka (17-18 lat) K.S Klif Chłapowo
61 Kopacz Wiktor Sławno Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) LKK LUKS Sławno
62 Sapieja Michał Sławno Junior/ Juniorka (17-18 lat) Hurom Sławno Accent
63 Wach Arkadiusz Sławno Junior/ Juniorka (17-18 lat) Hurom Sławno Accent
64 Zięba Julia Sławno Junior/ Juniorka (17-18 lat) Hurom Sławno Accent
65 Gindorowicz Wiktor Wasilków Elita (19+) UKS Wygoda Białystok
66 Topór Michał ZATOR Elita (19+) UKS SOKÓŁ - SUPERIOR ZATOR
67 Wojtyła Gabriela ZATOR Elita (19+) UKS SOKÓŁ - SUPERIOR ZATOR
68 Dąbrowski Maciej ZATOR Junior/ Juniorka (17-18 lat) UKS SOKÓŁ - SUPERIOR ZATOR
69 Śliwiński Michał ZATOR Junior/ Juniorka (17-18 lat) UKS SOKÓŁ - SUPERIOR ZATOR
70 Łaziński Kamil ZATOR Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKS SOKÓŁ - SUPERIOR ZATOR
71 Kulas Szymon Nagawczyna Elita (19+)
72 Kulas Jakub Nagawczyna Junior/ Juniorka (17-18 lat) Dębicki Klub Kolarski Gryf
73 Pytel Piotr Głuchołazy Junior/ Juniorka (17-18 lat) WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW
74 Bryłka Konrad Nowa Wieś Książęca Junior/ Juniorka (17-18 lat) WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW
75 Zawierta Magdalena Pieczyska Junior/ Juniorka (17-18 lat) WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW
76 Zawierta Patrycja Pieczyska Junior/ Juniorka (17-18 lat) WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW
77 Rzeszutek Tomasz Sierakowice Elita (19+) KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
78 Głowik Michał Trzcinica Junior/ Juniorka (17-18 lat) UKS SPORT BRALIN
79 Skoczylas Łukasz Żukowice Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) LKS TRASA ZIELONA GÓRA
80 Gładosz Wiktoria Żukowice Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) LKS TRASA ZIELONA GÓRA
81 Kuźmicki Stanisław Szczecin Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Zachodniopomorska Akademia Kolarska 2x3 Racing Team Szczecin
82 Jaskuła Michał Szczecin Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Zachodniopomorska Akademia Kolarska 2x3 Racing Team Szczecin
83 Buda Piotr Tomaszów Mazowiecki Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Ludowy Klub Kolarski START Tomaszów Mazowiecki
84 Skrzypkowski Jakub Żukowo Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) GKS Cartusia Kartuzy Bike Atelier
85 Drelak Milena Bralin Junior/ Juniorka (17-18 lat) UKS SPORT BRALIN


Wyświetleń: 8453

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ