Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Rowicki Nikodem Radzymin Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KAMYK Radzymin MTB Team
202 Surdyk Filip Radzymin Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KAMYK Radzymin MTB Team
203 Dobrzyńska Natalia Radzymin Żak (11-12 lat) KAMYK Radzymin MTB Team
204 Klaus Kamila Radzymin Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KAMYK Radzymin MTB Team
205 Noculak Rafał Kępno Żak (11-12 lat) UKS SPORT BRALIN
206 Skoczylas Łukasz Żukowice Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) LKS TRASA ZIELONA GÓRA
207 Gładosz Wiktoria Żukowice Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) LKS TRASA ZIELONA GÓRA
208 Jaśkiewicz Leszek Szczawina 7A Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) niezrzeszony
209 Krawczyk Dawid Łódź Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Ifon Kolarzklub opłacono on-line
210 Kuźmicki Stanisław Szczecin Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Zachodniopomorska Akademia Kolarska 2x3 Racing Team Szczecin
211 Jaskuła Michał Szczecin Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Zachodniopomorska Akademia Kolarska 2x3 Racing Team Szczecin
212 Koniuszewski Antoni Gdańsk Żak (11-12 lat) BeltaTeam Gdańsk
213 Słomiński Dawid Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk
214 Wiśniewski Jakub Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk
215 Kucharska Jadwiga Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk
216 Myśliński Alex Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk
217 Kuś Mateusz Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk
218 Zariczny Dawid Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk
219 Popowicz Aleksander Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk
220 Wesolowska Lena Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk
221 Wojcieszek Małgorzata Gdańsk Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) BeltaTeam Gdańsk
222 Kucharska Antonina Gdańsk Żak (11-12 lat) BeltaTeam Gdańsk
223 Boryna Bartosz Gdańsk Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) BeltaTeam Gdańsk opłacono on-line
224 Sobieraj Jakub Gdańsk Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) BeltaTeam Gdańsk opłacono on-line
225 Dąbrowski Antoni Gdańsk Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) BeltaTeam Gdańsk opłacono on-line
226 Zbonikowski Paweł Gdańsk Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) BeltaTeam Gdańsk opłacono on-line
227 Kujawa Igor Gdańsk Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) BeltaTeam Gdańsk opłacono on-line
228 Słomion Julia Gdańsk Żak (11-12 lat) BeltaTeam Gdańsk
229 Marek Stanisław Gdańsk Żak (11-12 lat) BeltaTeam Gdańsk
230 Gardzielewski Kacper Gdańsk Żak (11-12 lat) BeltaTeam Gdańsk
231 Maleszka Mateusz Dywity Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Dachland Trek Team opłacono on-line
232 Buda Piotr Tomaszów Mazowiecki Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Ludowy Klub Kolarski START Tomaszów Mazowiecki
233 Wojciechowski Miłosz Piła Junior/ Juniorka (17-18 lat) opłacono on-line
234 Skrzypkowski Jakub Żukowo Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) GKS Cartusia Kartuzy Bike Atelier
235 Drelak Milena Bralin Junior/ Juniorka (17-18 lat) UKS SPORT BRALIN
236 Ambrożkiewicz Maria Józefosław Żak (11-12 lat) Warszawski Klub Kolarski


Wyświetleń: 8452

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ