Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adrian Michał Sławno Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) LKK LUKS Sławno
2 Ambrożkiewicz Jan Warszawa Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Warszawski Klub Kolarski
3 Ambrożkiewicz Maria Józefosław Żak (11-12 lat) Warszawski Klub Kolarski
4 Auguścik Aleksander Sławno Żak (11-12 lat) LKK LUKS Sławno
5 Bartosik Kacper Korzybie Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) MLKS Baszta Bytów
6 Basiński Aleksander Wrocław Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) KS Deichmann Abus Mat Sobótka opłacono on-line
7 Bereźnicki Kosma Jelenia Góra Żak (11-12 lat) KS OPTYK- OKULAR JELENIA GÓRA
8 Białek Antonina Warszawa Elita (19+) Warszawski Klub Kolarski
9 Biedrończyk Maciej Skomielna Biała Elita (19+) KS LUBOŃ Skomielna Biała
10 Bielawska Anna Dziwiszów Żak (11-12 lat) KS OPTYK- OKULAR JELENIA GÓRA
11 BIELECKA DOROTA WAŁBRZYCH Junior/ Juniorka (17-18 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
12 BIELECKI PAWEŁ WAŁBRZYCH Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
13 Binkowski Jakub Poznań Junior/ Juniorka (17-18 lat) KS Stomil Poznań opłacono on-line
14 Bluszcz Tadeusz Rybnik Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
15 Bluszcz Zofia Rybnik Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
16 Boryna Bartosz Gdańsk Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) BeltaTeam Gdańsk opłacono on-line
17 Brutkowski Jakub Kobyłka Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) UKK Huragan Wołomin
18 Bryłka Konrad Nowa Wieś Książęca Junior/ Juniorka (17-18 lat) WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW
19 BRZÓSKA FILIP NOWA RUDA Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
20 Buda Piotr Tomaszów Mazowiecki Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Ludowy Klub Kolarski START Tomaszów Mazowiecki
21 Budziński Jakub Suwałki Junior/ Juniorka (17-18 lat) Klub Rowerowy MTB Suwałki opłacono on-line
22 Ceynowa Nikodem Chłapowo Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) K.S Klif Chłapowo
23 Chmielewski Mikołaj Elganowo Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Dolina Noteci
24 Chojnacki Kacper Zawiercie Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) MGLKS Olimpijczyk Szczekociny opłacono on-line
25 Choma Laura Tychy Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) CHOMA TEAM TSR
26 Chylińska Zuzanna Grudziądz Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) ALKS ZAXY HUGE GRUDZIĄDZ opłacono on-line
27 Cieśla Maja Warszawa Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Warszawski Klub Kolarski
28 Copija Bartosz Głuchołazy Żak (11-12 lat) Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
29 Czabok Klaudia Warszawa Elita (19+) Warszawski Klub Kolarski
30 Dąbrowski Antoni Gdańsk Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) BeltaTeam Gdańsk opłacono on-line
31 Dąbrowski Beniamin Gogolin Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) UKS SPORT BRALIN
32 Dąbrowski Gabriel Białystok Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKS Wygoda Białystok opłacono on-line
33 Dąbrowski Maciej ZATOR Junior/ Juniorka (17-18 lat) UKS SOKÓŁ - SUPERIOR ZATOR
34 Dobrzyńska Natalia Radzymin Żak (11-12 lat) KAMYK Radzymin MTB Team
35 Doppke Kacper Żarnowiec Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) K.S Klif Chłapowo
36 Dorsch Filip Bydgoszcz Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) NbikeAkademy opłacono on-line
37 Drelak Milena Bralin Junior/ Juniorka (17-18 lat) UKS SPORT BRALIN
38 Durlak Inez ZATOR Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) UKS SOKÓŁ - SUPERIOR ZATOR
39 Dworak Aleksander Nowe Chechło Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) CHOMA TEAM TSR
40 Fira Julita Skomielna Biała Elita (19+) KS LUBOŃ Skomielna Biała
41 FIRLEJ DOMINIK WALIM Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
42 Froń Michał WIERUSZÓW Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW
43 Gajdulewicz Mateusz Warszawa Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Warszawski Klub Kolarski
44 Garczyk Paweł Oborniki Ślaskie Elita (19+) CST 7R MTB TEAM opłacono on-line
45 Gardzielewski Kacper Gdańsk Żak (11-12 lat) BeltaTeam Gdańsk
46 Garnek Ksawier Rybnik Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
47 Gasek Bernard Warszawa Żak (11-12 lat) Warszawski Klub Kolarski
48 Gindorowicz Wiktor Wasilków Elita (19+) UKS Wygoda Białystok
49 Glazik Jacek Bytów Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) MLKS Baszta Bytów
50 Gliniecka Nikola Augustów Żak (11-12 lat) Szkółka Kolarska w Sokółce
51 Gola Konrad Bielsko-Biała Junior/ Juniorka (17-18 lat) RK Aluminium Bike Team opłacono
52 Goleń Marcin Skomielna Biała Junior/ Juniorka (17-18 lat) KS LUBOŃ Skomielna Biała
53 Górczyński Konrad Radzymin Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KAMYK Radzymin MTB Team
54 Goszczyński Kamil Kobyłka Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKK Huragan Wołomin
55 Gromada Tatiana Gliwice Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Grupa Kolarska Gliwice
56 Gruca Michał Radzymin Żak (11-12 lat) KAMYK Radzymin MTB Team
57 Grządzielewski Maksymilian Poznań Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) KS Stomil Poznań opłacono on-line
58 Grzegorzewska Natalia Krosnowice Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat)
59 Gułaj Kajetan Jelenia Góra Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KS OPTYK- OKULAR JELENIA GÓRA
60 Gładosz Wiktoria Żukowice Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) LKS TRASA ZIELONA GÓRA
61 Głowik Michał Trzcinica Junior/ Juniorka (17-18 lat) UKS SPORT BRALIN
62 Habieda Mateusz Skomielna Biała Junior/ Juniorka (17-18 lat) KS LUBOŃ Skomielna Biała
63 Hawryluk Jakub Głuchołazy Żak (11-12 lat) Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
64 HEJMAN WIKTORIA WAŁBRZYCH Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
65 Hudyka Albert Siedliska Elita (19+) UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE
66 Hudyka Dawid Siedliska Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE
67 Hudyka Gabriela Siedliska Junior/ Juniorka (17-18 lat) UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE
68 Hudyka Hubert Nowy Sącz Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE
69 Hulbój Kamil Głuchołazy Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria opłacono on-line
70 Jaffke Gracjan Domatowo Elita (19+) K.S Klif Chłapowo
71 Janas Bartłomiej Tursko Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE
72 Janas Paweł Tursko Żak (11-12 lat) UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE
73 Jańczak Michał Gdańsk Żak (11-12 lat)
74 Jarosławski Maciej Warszawa Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) Warszawski Klub Kolarski
75 Jaśkiewicz Leszek Szczawina 7A Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) niezrzeszony
76 Jaskuła Michał Szczecin Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Zachodniopomorska Akademia Kolarska 2x3 Racing Team Szczecin
77 Jedynak Katarzyna Sławno Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) LKK LUKS Sławno
78 Jedynak Michał Sławno Żak (11-12 lat) LKK LUKS Sławno
79 Jeka Stanisław Chłapowo Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) K.S Klif Chłapowo
80 Jeziorski Maciej Warszawa Elita (19+) jezior.bike
81 Jeziorski Piotr Warszawa Junior/ Juniorka (17-18 lat) Warszawski Klub Kolarski
82 Karasek Jan Bielsko-Biała Junior/ Juniorka (17-18 lat) RK Aluminium Bike Team opłacono
83 Karpińska Karolina Bytów Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) MLKS Baszta Bytów opłacono on-line
84 Klaus Kamila Radzymin Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KAMYK Radzymin MTB Team
85 Klimek Krzysztof Rybnik Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
86 Kluss Nataniel Boguszów-Gorce Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
87 Kobierowski Sergiusz Bytów Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat)
88 Koncewicz Olaf Białystok Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKS Wygoda Białystok opłacono on-line
89 Koniuszewski Antoni Gdańsk Żak (11-12 lat) BeltaTeam Gdańsk
90 KONSEWICZ GNIEWKO WAŁBRZYCH Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) KKW Nexelo Wałbrzych
91 Konwa Marek Wilkowice Elita (19+) UKS Krupiński Suszec - TREK Bielsko Racing opłacono on-line
92 Konwiński Mateusz Bielsko-Biała Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) RK Aluminium Bike Team opłacono
93 Kopacz Karol Sławno Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) LKK LUKS Sławno
94 Kopacz Wiktor Sławno Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) LKK LUKS Sławno
95 Kopko Przemysław Suwałki Junior/ Juniorka (17-18 lat) Klub Rowerowy MTB Suwałki opłacono on-line
96 Koszykowski Michał Białystok Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) UKS Wygoda Białystok opłacono on-line
97 Krawczyk Dawid Łódź Junior Młodszy/ Juniorka Młodsza (15-16 lat) Ifon Kolarzklub opłacono on-line
98 Kryński Piotr Białystok Junior/ Juniorka (17-18 lat) Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM
99 Krysiewicz Piotr Białystok Elita (19+) UKS Wygoda Białystok opłacono on-line
100 Krzemińska Aleksandra Wołomin Młodzik/ Młodziczka (13-14 lat) UKK Huragan Wołomin


Wyświetleń: 6793

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ