V Grand Prix Zwierzyńca 2019 - 3/4
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szydłowski Adrian Białystok 10 KM CHŁOPCY CHORTENOWCY
2 PÓŁTORAK MAŁGORZATA BIAŁYSTOK 10 KM Pędziwiatr Białystok opłacono
3 OSTASZEWSKA ELIZA AUGUSTÓW 10 KM opłacono on-line
4 Konecki Krzysztof Białystok 10 KM opłacono on-line
5 Tekień Edyta Grabówka 10 KM Medicover Białystok opłacono on-line
6 Rakowska Iwona Krasnosielc 10 KM biegaMy opłacono on-line
7 Kozlowska Nijaki Martyna Wasilków 10 KM Medicover Białystok
8 Kozioł Piotr Porosły 10 KM opłacono on-line
9 Borkowski Krzysztof BIAŁYSTOK 10 KM Vege Runners opłacono
10 JANCEWICZ DIANA BIAŁYSTOK 10 KM Vege Runners opłacono
11 Stasieluk-Błaszczyk Magdalena Białystok 10 KM
12 Sadowski Rafał Białystok 10 KM CHŁOPCY CHORTENOWCY
13 Dzienisik Michał Grabówka 10 KM opłacono on-line
14 ROMANOWICZ ROBERT BIAŁYSTOK 10 KM opłacono on-line
15 ZAJKOWSKA MARTA BIAŁYSTOK 10 KM Nadaktywni opłacono on-line
16 Trojan Dawid Białystok 10 KM 18 Pułk Rozpoznawczy Białystok opłacono on-line
17 MOKICKI PIOTR Białystok 10 KM CERSANIT RUNNING TEAM opłacono on-line
18 Łapiński Adam Białystok 10 KM Podlaskie Stowarzyszenie Japońskich Sztuk Walki CHO BU KAN opłacono on-line
19 Makałus Tomasz Białystok 10 KM Korona Nieruchomości opłacono on-line
20 Drojewski Adam Drojewski Białystok 10 KM
21 Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec 10 KM opłacono on-line
22 Czajkowski Krzysztof Jasionówka 10 KM opłacono on-line
23 Sadowski Andrzej Białystok 10 KM 3T Białystok
24 Adamowicz Adam Białystok 10 KM opłacono on-line
25 Rutkowska Emilia Łomża 10 KM Biega-SZ opłacono on-line
26 Piotrowski Rafał Choroszcz 10 KM Nadaktywni / Spartanie Dzieciom
27 POTAPO Wojciech Białystok 10 KM 3T BIAŁYSTOK opłacono on-line
28 Borowska Magdalena Białystok 10 KM House of Poland opłacono on-line
29 wożniak ireneusz czarna bialostocka 10 KM Farmer opłacono on-line
30 KIEDA WOJCIECH Białystok 10 KM KiEdA - TRENERFIT.PL opłacono on-line
31 Średziński Bartłomiej Białystok 10 KM BiegoStok opłacono on-line
32 Łotowska Katarzyna Dzikie 10 KM Palę Wrotki opłacono on-line
33 Falkowski Marek białystok 10 KM opłacono on-line
34 sobieski zbigniew bialystok 10 KM opłacono on-line
35 Backiel Jakub Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
36 harasim marcin bialystok 10 KM opłacono on-line
37 Gryguć Anna Katarzyna Białystok 10 KM Drużyna Polskie Radio Białystok opłacono on-line
38 Łukjańczuk Marek Klepacze 10 KM JKB Klepacze opłacono on-line
39 Dudziński Konrad BIałystok 10 KM opłacono on-line
40 Kotowski Mieczysław Bialystok 10 KM opłacono on-line
41 Guzowska Edyta Białystok 10 KM NADAKTYWNI opłacono on-line
42 Czerwiński Andrzej Białystok 10 KM opłacono on-line
43 Sokół-Kraśnicka Kamila BIAŁYSTOK 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
44 piecka sebastian piecka Białystok 10 KM Songo CLub opłacono on-line
45 Swiderska Karina Białystok 10 KM Songo CLub opłacono on-line
46 Sosnowski Tomasz białystoB 10 KM BBL opłacono on-line
47 Lubotyński Marek Białystok 10 KM opłacono on-line
48 Szymański Michał Białystok 10 KM Rutinoscorbin Białystok opłacono on-line
49 Karpacz Katarzyna Białystok 10 KM BiegoStok opłacono on-line
50 Cichecka Honorata Białystok 10 KM opłacono on-line
51 CHĘTNIK ARTUR Białystok 10 KM iSwim Białystok opłacono on-line
52 Chętnik Joanna Białystok 10 KM opłacono on-line
53 KOPRAS CZAREK BIAŁYSTOK 10 KM KOPRAS RUN TEAM opłacono on-line
54 Sielwonczuk Agnieszka Białystok 10 KM OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
55 Ładysz Dariusz Białystok 10 KM opłacono on-line
56 MIKOŁAJCZYK Radosław Białystok 10 KM Automobilklub Podlaski opłacono on-line
57 Petelczyc Krzysztof Białystok 10 KM opłacono on-line
58 Adamski Tomasz Adamski Ciasne 10 KM Dla Helmuta opłacono on-line
59 Brejnak Piotr Białystok 10 KM DrTusz Biega opłacono
60 Dzieduszow Krzysztof Białystok 10 KM DrTusz Biega opłacono
61 Broniewicz Piotr Białystok 10 KM DrTusz Biega opłacono
62 Smereczański Nazar Białystok 10 KM opłacono on-line
63 Bosiacki Jarosław Białystok 10 KM opłacono on-line
64 Bernatowicz Damian Białystok 10 KM opłacono on-line
65 Parchowska Magdalena Gdańsk 10 KM opłacono on-line
66 Błażewicz Dariusz Białystok 10 KM WINLAND opłacono on-line
67 Rybnik Rafał Nowe Aleksandrowo 10 KM CHŁOPCY CHORTENOWCY
68 Grądman Maria Białystok 10 KM opłacono on-line
69 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki 10 KM MKS Juvenia Białystok opłacono on-line
70 Wójcik Rafał Białystok 10 KM Nadaktywni / Spartanie Dzieciom opłacono on-line
71 Kosiński Marcin Kolno 10 KM Petunie opłacono on-line
72 Bogdanowicz Anna TYKOCIN 10 KM opłacono on-line
73 jaromin mariusz Białystok 10 KM opłacono on-line
74 GIBA KRZYSZTOF SUPRAŚL 10 KM GIBA TEAM SUPRAŚL opłacono on-line
75 Kalinowski Marek Białystok 10 KM opłacono on-line
76 Białkowski Marek Białystok 10 KM otobialystok.pl opłacono on-line
77 Kozioł Michał Zambrów 10 KM
78 Kieda Aleksandra Białystok 10 KM IronWoman FIT opłacono on-line
79 Sękowski Marcin Choroszcz 10 KM DrewnoFornir opłacono
80 Jackowski Krzysztof Wasilków 10 KM opłacono
81 Zinówko Aleksandra Białystok 10 KM opłacono on-line
82 Zinówko Bogusław Białystok 10 KM opłacono on-line
83 Jobbágy Zoltan Białystok 10 KM opłacono on-line
84 Pietrucka Magdalena Białystok 10 KM opłacono on-line
85 Struk Piotr Białystok 10 KM opłacono on-line
86 Pastuszak Marcin Białystok 10 KM opłacono on-line
87 Szczyrski Wadim Łomża 10 KM Biega-SZ opłacono on-line


Wyświetleń: 2687

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ