V Grand Prix Zwierzyńca 2019 - 3/4
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 OSTASZEWSKA ELIZA AUGUSTÓW 10 KM opłacono on-line
2 harasim marcin bialystok 10 KM opłacono on-line
3 Kotowski Mieczysław Bialystok 10 KM opłacono on-line
4 sobieski zbigniew bialystok 10 KM opłacono on-line
5 Sosnowski Tomasz białystoB 10 KM BBL opłacono on-line
6 Karpacz Katarzyna Białystok 10 KM BiegoStok opłacono on-line
7 Cichecka Honorata Białystok 10 KM opłacono on-line
8 Makałus Tomasz Białystok 10 KM Korona Nieruchomości opłacono on-line
9 Adamowicz Adam Białystok 10 KM opłacono on-line
10 Borkowski Krzysztof BIAŁYSTOK 10 KM Vege Runners opłacono
11 JANCEWICZ DIANA BIAŁYSTOK 10 KM Vege Runners opłacono
12 Stasieluk-Błaszczyk Magdalena Białystok 10 KM
13 Gryguć Anna Katarzyna Białystok 10 KM Drużyna Polskie Radio Białystok opłacono on-line
14 Sadowski Andrzej Białystok 10 KM 3T Białystok
15 Sadowski Rafał Białystok 10 KM CHŁOPCY CHORTENOWCY
16 Guzowska Edyta Białystok 10 KM NADAKTYWNI opłacono on-line
17 Zinówko Aleksandra Białystok 10 KM opłacono on-line
18 Brejnak Piotr Białystok 10 KM DrTusz Biega opłacono
19 Zinówko Bogusław Białystok 10 KM opłacono on-line
20 Dzieduszow Krzysztof Białystok 10 KM DrTusz Biega opłacono
21 Białkowski Marek Białystok 10 KM otobialystok.pl opłacono on-line
22 POTAPO Wojciech Białystok 10 KM 3T BIAŁYSTOK opłacono on-line
23 Broniewicz Piotr Białystok 10 KM DrTusz Biega opłacono
24 Borowska Magdalena Białystok 10 KM House of Poland opłacono on-line
25 Trojan Dawid Białystok 10 KM 18 Pułk Rozpoznawczy Białystok opłacono on-line
26 Czerwiński Andrzej Białystok 10 KM opłacono on-line
27 Backiel Jakub Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
28 Kieda Aleksandra Białystok 10 KM IronWoman FIT opłacono on-line
29 Błażewicz Dariusz Białystok 10 KM WINLAND opłacono on-line
30 Dudziński Konrad BIałystok 10 KM opłacono on-line
31 Pietrucka Magdalena Białystok 10 KM opłacono on-line
32 Struk Piotr Białystok 10 KM opłacono on-line
33 ROMANOWICZ ROBERT BIAŁYSTOK 10 KM opłacono on-line
34 CHĘTNIK ARTUR Białystok 10 KM iSwim Białystok opłacono on-line
35 Chętnik Joanna Białystok 10 KM opłacono on-line
36 KOPRAS CZAREK BIAŁYSTOK 10 KM KOPRAS RUN TEAM opłacono on-line
37 MOKICKI PIOTR Białystok 10 KM CERSANIT RUNNING TEAM opłacono on-line
38 Wójcik Rafał Białystok 10 KM Nadaktywni / Spartanie Dzieciom opłacono on-line
39 Sielwonczuk Agnieszka Białystok 10 KM OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
40 Lubotyński Marek Białystok 10 KM opłacono on-line
41 Smereczański Nazar Białystok 10 KM opłacono on-line
42 Szydłowski Adrian Białystok 10 KM CHŁOPCY CHORTENOWCY
43 Drojewski Adam Drojewski Białystok 10 KM
44 PÓŁTORAK MAŁGORZATA BIAŁYSTOK 10 KM Pędziwiatr Białystok opłacono
45 KIEDA WOJCIECH Białystok 10 KM KiEdA - TRENERFIT.PL opłacono on-line
46 Falkowski Marek białystok 10 KM opłacono on-line
47 jaromin mariusz Białystok 10 KM opłacono on-line
48 Konecki Krzysztof Białystok 10 KM opłacono on-line
49 Sokół-Kraśnicka Kamila BIAŁYSTOK 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
50 Bosiacki Jarosław Białystok 10 KM opłacono on-line
51 Łapiński Adam Białystok 10 KM Podlaskie Stowarzyszenie Japońskich Sztuk Walki CHO BU KAN opłacono on-line
52 Grądman Maria Białystok 10 KM opłacono on-line
53 Ładysz Dariusz Białystok 10 KM opłacono on-line
54 piecka sebastian piecka Białystok 10 KM Songo CLub opłacono on-line
55 Swiderska Karina Białystok 10 KM Songo CLub opłacono on-line
56 MIKOŁAJCZYK Radosław Białystok 10 KM Automobilklub Podlaski opłacono on-line
57 Średziński Bartłomiej Białystok 10 KM BiegoStok opłacono on-line
58 Pastuszak Marcin Białystok 10 KM opłacono on-line
59 ZAJKOWSKA MARTA BIAŁYSTOK 10 KM Nadaktywni opłacono on-line
60 Jobbágy Zoltan Białystok 10 KM opłacono on-line
61 Petelczyc Krzysztof Białystok 10 KM opłacono on-line
62 Szymański Michał Białystok 10 KM Rutinoscorbin Białystok opłacono on-line
63 Kalinowski Marek Białystok 10 KM opłacono on-line
64 Bernatowicz Damian Białystok 10 KM opłacono on-line
65 Sękowski Marcin Choroszcz 10 KM DrewnoFornir opłacono
66 Piotrowski Rafał Choroszcz 10 KM Nadaktywni / Spartanie Dzieciom
67 Adamski Tomasz Adamski Ciasne 10 KM Dla Helmuta opłacono on-line
68 Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec 10 KM opłacono on-line
69 wożniak ireneusz czarna bialostocka 10 KM Farmer opłacono on-line
70 Łotowska Katarzyna Dzikie 10 KM Palę Wrotki opłacono on-line
71 Parchowska Magdalena Gdańsk 10 KM opłacono on-line
72 Dzienisik Michał Grabówka 10 KM opłacono on-line
73 Tekień Edyta Grabówka 10 KM Medicover Białystok opłacono on-line
74 Czajkowski Krzysztof Jasionówka 10 KM opłacono on-line
75 Łukjańczuk Marek Klepacze 10 KM JKB Klepacze opłacono on-line
76 Kosiński Marcin Kolno 10 KM Petunie opłacono on-line
77 Rakowska Iwona Krasnosielc 10 KM biegaMy opłacono on-line
78 Rutkowska Emilia Łomża 10 KM Biega-SZ opłacono on-line
79 Szczyrski Wadim Łomża 10 KM Biega-SZ opłacono on-line
80 Rybnik Rafał Nowe Aleksandrowo 10 KM CHŁOPCY CHORTENOWCY
81 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki 10 KM MKS Juvenia Białystok opłacono on-line
82 Kozioł Piotr Porosły 10 KM opłacono on-line
83 GIBA KRZYSZTOF SUPRAŚL 10 KM GIBA TEAM SUPRAŚL opłacono on-line
84 Bogdanowicz Anna TYKOCIN 10 KM opłacono on-line
85 Jackowski Krzysztof Wasilków 10 KM opłacono
86 Kozlowska Nijaki Martyna Wasilków 10 KM Medicover Białystok
87 Kozioł Michał Zambrów 10 KM


Wyświetleń: 1960

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ