Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korpecki Mateusz | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
2 | Latoszewski Krystian | Godziszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | GAG | opłacono on-line |
3 | Kraśniewski Piotr Kraśniewski | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
4 | Pasztaleniec Władysław | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
5 | Iwanicki Andrzej | Zblewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
6 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
7 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
8 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
9 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
10 | Połeć Arkadiusz | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
11 | Gendzierski Paweł | Godziszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | GPS | opłacono on-line |
12 | Tymiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
13 | Schramke Maciej | Kokoszkowy | Polska | Bieg główny (10 km) | Red Dragons | opłacono on-line |
14 | Wendt Patryk | Kościerzyna | Polska | Bieg główny (10 km) | Wencik Team | |
15 | Kamiński Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
16 | Zaborowski Mariusz | Malbork | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
17 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratończyk Wielki Klincz | |
18 | Wójcik-Wicka Weronika | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | KKB Starogard Gd. | opłacono on-line |
19 | Szczypior Marcin | Zblewo | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
20 | Formella Sławomir | Kościerzyna | Polska | Bieg główny (10 km) | Formex | opłacono on-line |
21 | Wołowczyk Leszek | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
22 | Żardecka Sabina | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
23 | Zinka Maciej | Łubiana | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
24 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
25 | Tuwalski Sławomir | Grabowiec | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
26 | Stanisławski Patryk | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Dovista active team | opłacono on-line |
27 | Moltzan Agnieszka | gmina Nowa Karczma | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
28 | Rejmanowski Ryszard | GNIEW | Polska | Bieg główny (10 km) | Keramzyt GNIEW | opłacono on-line |
29 | Rogowski Wojciech | Pelplin | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
30 | Leik Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
31 | Grosz Michał | Godziszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
32 | Smętek Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Szalony Gdańsk Biega | opłacono on-line |
33 | Kluczewska Emilia | Bytów | Polska | Bieg główny (10 km) | RUNtastyczni Team Bytów | opłacono on-line |
34 | Skonieczny Jaroslaw | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Tatromaniak | opłacono on-line |
35 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Radość Biegania | opłacono on-line |
36 | Sadkowski Kazimierz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | KKB Starogard gdański | opłacono on-line |
37 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | Bieg główny (10 km) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
38 | Paprocka Ewelina | Luzino | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
39 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg główny (10 km) | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
40 | Trapp Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Beniaminek 03 Starogard Gdański | opłacono on-line |
41 | Łucka Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
42 | Jaskulski Kazimierz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line |
43 | Jaskulska Mirela | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
44 | Adamkowski Jerzy | Starogard gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Malinowa Mamba | opłacono on-line |
45 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg główny (10 km) | Active Malbork | |
46 | Sowiński Zbigniew | Skórcz | Polska | Bieg główny (10 km) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
47 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Oracze z Kociewia | opłacono on-line |
48 | Dzierliński Paweł | Świecie | Polska | Bieg główny (10 km) | The Runner Świecie | opłacono on-line |
49 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Bieg główny (10 km) | Leasing Polski Team | opłacono on-line |
50 | Lidzbarski Marcin | Chwaszczyno | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
51 | Kołodziejczyk Henryk | Zblewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
52 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
53 | Nowodworska Justyna | Bytów | Polska | Bieg główny (10 km) | RUNtastyczni Team Bytów | opłacono on-line |
54 | Bargańska Justyna | Bytów | Polska | Bieg główny (10 km) | RUNtastyczni Team Bytów | opłacono on-line |
55 | Łepek Małgorzata | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
56 | Konieczka michał | Osie | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
57 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | Tomek Biega Grudziądz | opłacono on-line |
58 | Pobłocka Bożena | Lębork | Polska | Bieg główny (10 km) | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | opłacono on-line |
59 | Pobłocki Piotr | Lębork | Polska | Bieg główny (10 km) | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | opłacono on-line |
60 | Pobłocka-Głogowska Katarzyna | Lębork | Polska | Bieg główny (10 km) | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | |
61 | Głogowski Adam | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork / ATC Cargo Team | |
62 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Polska | Bieg główny (10 km) | H+H Polska | |
63 | Marchewka Emil | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
64 | Szmyt Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
65 | Lipkowska Magdalena | śliwice | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
66 | Rinc Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
67 | Sowiński Łukasz | Osie | Polska | Bieg główny (10 km) | Ekstremalny Tata | opłacono on-line |
68 | Sowiński Błażej | Osie | Polska | Bieg główny (10 km) | Ekstremalny Tata | opłacono on-line |
69 | Riabukha Oleksandr | Krzemieńćzuk Ukraina | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
70 | Ratajczak Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
71 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
72 | Streng Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
73 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Bieg główny (10 km) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
74 | Cyron Bogumił | Śliwice | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
75 | Rozmus Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
76 | Wiśniewski Kamil | Krąg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
77 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
78 | Felski Pawel Felski | Dąbrówka | Polska | Bieg główny (10 km) | Dovista Activ team | opłacono on-line |
79 | Różycki Ryszard | Tczew | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
80 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | Bieg główny (10 km) | SKL Filippides/ GKSTG | opłacono on-line |
81 | Bogdan Beata | Demlin | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
82 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
83 | Ambroziak Adam | Kowale | Polska | Bieg główny (10 km) | Taka RYBA | opłacono on-line |
84 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg główny (10 km) | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line |
85 | Skwiot Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line |
86 | Piórkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Taka RYBA | opłacono on-line |
87 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo | opłacono on-line |
88 | Prabucki Robert | Owidz | Polska | Bieg główny (10 km) | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
89 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | Bieg główny (10 km) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
90 | Szczykutowicz Tomasz | Gdansk | Polska | Bieg główny (10 km) | Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | opłacono on-line |
91 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
92 | Baranowski Krzysztof | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | BBL Starogard Gdanski Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
93 | Sierański Paweł | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
94 | Eggert Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej | opłacono on-line |
95 | Jedwabski Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej | opłacono on-line |
96 | Kluk Tomasz | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
97 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
98 | Bach Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
99 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny (10 km) | BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
100 | FIJAŁ MARCIN | SKARSZEWY | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy |
Wyświetleń: 17487