Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kwarta Maciej | Bolszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Batalion Dowodzenia MW | opłacono on-line |
2 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Bieg główny (10 km) | Leasing Polski Team | opłacono on-line |
3 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
4 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
5 | Bargańska Justyna | Bytów | Polska | Bieg główny (10 km) | RUNtastyczni Team Bytów | opłacono on-line |
6 | Nowodworska Justyna | Bytów | Polska | Bieg główny (10 km) | RUNtastyczni Team Bytów | opłacono on-line |
7 | Kluczewska Emilia | Bytów | Polska | Bieg główny (10 km) | RUNtastyczni Team Bytów | opłacono on-line |
8 | Lidzbarski Marcin | Chwaszczyno | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
9 | Felski Pawel Felski | Dąbrówka | Polska | Bieg główny (10 km) | Dovista Activ team | opłacono on-line |
10 | Dering Marcin | Demlin | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
11 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
12 | Bogdan Beata | Demlin | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
13 | Szczykutowicz Tomasz | Gdansk | Polska | Bieg główny (10 km) | Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | opłacono on-line |
14 | Czapiewski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
15 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
16 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
17 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
18 | Piórkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Taka RYBA | opłacono on-line |
19 | Skwiot Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line |
20 | Rozmus Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
21 | Marchewka Emil | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
22 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Radość Biegania | opłacono on-line |
23 | Smętek Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Szalony Gdańsk Biega | opłacono on-line |
24 | Leik Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
25 | Kamiński Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
26 | Tymiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
27 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
28 | Kościelski Mariusz | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | COM-DKM | opłacono on-line |
29 | Rinc Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
30 | Głogowski Adam | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork / ATC Cargo Team | |
31 | Połeć Arkadiusz | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
32 | Moltzan Agnieszka | gmina Nowa Karczma | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
33 | Rejmanowski Ryszard | GNIEW | Polska | Bieg główny (10 km) | Keramzyt GNIEW | opłacono on-line |
34 | Grosz Michał | Godziszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
35 | Gendzierski Paweł | Godziszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | GPS | opłacono on-line |
36 | Latoszewski Krystian | Godziszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | GAG | opłacono on-line |
37 | Tuwalski Sławomir | Grabowiec | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
38 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | Tomek Biega Grudziądz | opłacono on-line |
39 | Jaskulska Mirela | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
40 | Jaskulski Kazimierz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line |
41 | Łucka Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
42 | Mateja Józef | Janowo | Polska | Bieg główny (10 km) | SKL Filippides | opłacono on-line |
43 | Schramke Maciej | Kokoszkowy | Polska | Bieg główny (10 km) | Red Dragons | opłacono on-line |
44 | Formella Sławomir | Kościerzyna | Polska | Bieg główny (10 km) | Formex | opłacono on-line |
45 | Wendt Patryk | Kościerzyna | Polska | Bieg główny (10 km) | Wencik Team | |
46 | Ambroziak Adam | Kowale | Polska | Bieg główny (10 km) | Taka RYBA | opłacono on-line |
47 | Wiśniewski Kamil | Krąg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
48 | Riabukha Oleksandr | Krzemieńćzuk Ukraina | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
49 | Pobłocka-Głogowska Katarzyna | Lębork | Polska | Bieg główny (10 km) | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | |
50 | Pobłocki Piotr | Lębork | Polska | Bieg główny (10 km) | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | opłacono on-line |
51 | Pobłocka Bożena | Lębork | Polska | Bieg główny (10 km) | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | opłacono on-line |
52 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Polska | Bieg główny (10 km) | H+H Polska | |
53 | Kosiecki Maciej | Liniewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Remus - akademia biegowa Kościerzyna | opłacono on-line |
54 | Piwowarczyk Piotr | Liniewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Rajsklep.pl/Liniewo Biega | opłacono on-line |
55 | Paprocka Ewelina | Luzino | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
56 | Zinka Maciej | Łubiana | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
57 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
58 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg główny (10 km) | Active Malbork | |
59 | Zaborowski Mariusz | Malbork | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
60 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
61 | Kraśniewski Piotr Kraśniewski | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
62 | Sowiński Błażej | Osie | Polska | Bieg główny (10 km) | Ekstremalny Tata | opłacono on-line |
63 | Sowiński Łukasz | Osie | Polska | Bieg główny (10 km) | Ekstremalny Tata | opłacono on-line |
64 | Konieczka michał | Osie | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
65 | Prabucki Robert | Owidz | Polska | Bieg główny (10 km) | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
66 | Rogowski Wojciech | Pelplin | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
67 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
68 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
69 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy / OSP Pogódki | opłacono on-line |
70 | Bach Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
71 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
72 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
73 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | Bieg główny (10 km) | SKL Filippides/ GKSTG | opłacono on-line |
74 | Kluk Sylwia | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
75 | Lerke Przemek | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
76 | Miotke Marcin | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
77 | Kotecki Jarosław | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | CUDAKI | opłacono on-line |
78 | Lerke Arek | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
79 | Lerke Kuba | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
80 | Gacek Katarzyna | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
81 | Rulewski Dariusz | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Rulewski AutoDetailing | |
82 | FIJAŁ MARCIN | SKARSZEWY | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | |
83 | Kluk Tomasz | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
84 | Baranowski Krzysztof | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | BBL Starogard Gdanski Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
85 | Skonieczny Jaroslaw | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Tatromaniak | opłacono on-line |
86 | Wołowczyk Leszek | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
87 | Korpecki Mateusz | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
88 | Klin Anna | Skórcz | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
89 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | Bieg główny (10 km) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
90 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Bieg główny (10 km) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
91 | Sowiński Zbigniew | Skórcz | Polska | Bieg główny (10 km) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
92 | Stanisławski Patryk | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Dovista active team | opłacono on-line |
93 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
94 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny (10 km) | BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
95 | Kowalski Kazimierz | Starogard Gdanski | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
96 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | CrossElite | opłacono on-line |
97 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
98 | Jedwabski Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej | opłacono on-line |
99 | Eggert Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej | opłacono on-line |
100 | Sierański Paweł | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) |
Wyświetleń: 17392