Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czapiewski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
2 | Miotke Marcin | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
3 | Lerke Kuba | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
4 | Dering Marcin | Demlin | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
5 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
6 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
7 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
8 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
9 | Kowalski Kazimierz | Starogard Gdanski | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
10 | Bach Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
11 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
12 | Sierański Paweł | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
13 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
14 | Bogdan Beata | Demlin | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
15 | Różycki Ryszard | Tczew | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
16 | Wiśniewski Kamil | Krąg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
17 | Rozmus Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
18 | Ratajczak Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
19 | Riabukha Oleksandr | Krzemieńćzuk Ukraina | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
20 | Rinc Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
21 | Szmyt Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
22 | Marchewka Emil | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
23 | Konieczka michał | Osie | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
24 | Łepek Małgorzata | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
25 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
26 | Kołodziejczyk Henryk | Zblewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
27 | Lidzbarski Marcin | Chwaszczyno | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
28 | Paprocka Ewelina | Luzino | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
29 | Leik Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
30 | Rogowski Wojciech | Pelplin | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
31 | Moltzan Agnieszka | gmina Nowa Karczma | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
32 | Tuwalski Sławomir | Grabowiec | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
33 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
34 | Zinka Maciej | Łubiana | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
35 | Żardecka Sabina | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
36 | Zaborowski Mariusz | Malbork | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
37 | Tymiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
38 | Połeć Arkadiusz | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
39 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
40 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
41 | Iwanicki Andrzej | Zblewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
42 | Pasztaleniec Władysław | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
43 | Kraśniewski Piotr Kraśniewski | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
44 | Korpecki Mateusz | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
45 | Jedwabski Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej | opłacono on-line |
46 | Eggert Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej | opłacono on-line |
47 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg główny (10 km) | Active Malbork | |
48 | Jaskulska Mirela | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
49 | Jaskulski Kazimierz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line |
50 | Łucka Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
51 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | Bieg główny (10 km) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
52 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
53 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Bieg główny (10 km) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
54 | Sowiński Zbigniew | Skórcz | Polska | Bieg główny (10 km) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
55 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo | opłacono on-line |
56 | Kwarta Maciej | Bolszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Batalion Dowodzenia MW | opłacono on-line |
57 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny (10 km) | BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
58 | Baranowski Krzysztof | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | BBL Starogard Gdanski Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
59 | Trapp Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Beniaminek 03 Starogard Gdański | opłacono on-line |
60 | Cyron Bogumił | Śliwice | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
61 | Lipkowska Magdalena | śliwice | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
62 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
63 | Kościelski Mariusz | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | COM-DKM | opłacono on-line |
64 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | CrossElite | opłacono on-line |
65 | Kotecki Jarosław | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | CUDAKI | opłacono on-line |
66 | Felski Pawel Felski | Dąbrówka | Polska | Bieg główny (10 km) | Dovista Activ team | opłacono on-line |
67 | Dudziak Mateusz | Tczew | Polska | Bieg główny (10 km) | Dovista Activ Team / Gwiazdeczka Tczew | opłacono on-line |
68 | Stanisławski Patryk | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Dovista active team | opłacono on-line |
69 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg główny (10 km) | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line |
70 | Sowiński Błażej | Osie | Polska | Bieg główny (10 km) | Ekstremalny Tata | opłacono on-line |
71 | Sowiński Łukasz | Osie | Polska | Bieg główny (10 km) | Ekstremalny Tata | opłacono on-line |
72 | Formella Sławomir | Kościerzyna | Polska | Bieg główny (10 km) | Formex | opłacono on-line |
73 | Latoszewski Krystian | Godziszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | GAG | opłacono on-line |
74 | Gendzierski Paweł | Godziszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | GPS | opłacono on-line |
75 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Polska | Bieg główny (10 km) | H+H Polska | |
76 | Rejmanowski Ryszard | GNIEW | Polska | Bieg główny (10 km) | Keramzyt GNIEW | opłacono on-line |
77 | Wójcik-Wicka Weronika | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | KKB Starogard Gd. | opłacono on-line |
78 | Sadkowski Kazimierz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | KKB Starogard gdański | opłacono on-line |
79 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
80 | Loose Bartosz | Zblewo | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
81 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
82 | Klejna Dawid | Zblewo | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
83 | Klin Anna | Skórcz | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
84 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
85 | Szczypior Marcin | Zblewo | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
86 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Bieg główny (10 km) | Leasing Polski Team | opłacono on-line |
87 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
88 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
89 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | Bieg główny (10 km) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
90 | Adamkowski Jerzy | Starogard gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Malinowa Mamba | opłacono on-line |
91 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
92 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratończyk Wielki Klincz | |
93 | Kluk Sylwia | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
94 | Lerke Przemek | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
95 | Lerke Arek | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
96 | Gacek Katarzyna | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
97 | FIJAŁ MARCIN | SKARSZEWY | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | |
98 | Kluk Tomasz | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
99 | Grosz Michał | Godziszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
100 | Wołowczyk Leszek | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17393