Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buczkowska Lena | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
2 | Czapiewski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
3 | Miotke Marcin | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
4 | Lerke Kuba | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
5 | Dering Marcin | Demlin | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
6 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
7 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
8 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
9 | Prokopiuk Roksana | Bolesławowo | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | ||
10 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
11 | Kowalski Kazimierz | Starogard Gdanski | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
12 | Redzimski Jeremiasz | Skarszewy | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | ||
13 | Żardecka Ewa | Starogard Gdański | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | ||
14 | Borkowski Olivier | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
15 | Bach Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
16 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
17 | Sierański Paweł | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
18 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
19 | Wysiecka Helena | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
20 | Bogdan Beata | Demlin | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
21 | Bojanowska Zuzia | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
22 | Trzebiatowska Julia | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
23 | Różycki Ryszard | Tczew | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
24 | Wiśniewski Kamil | Krąg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
25 | Rozmus Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
26 | Rozmus Patryk | Gdańsk | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
27 | Ratajczak Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
28 | Ratajczak Kinga | Starogard Gdański | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
29 | Riabukha Oleksandr | Krzemieńćzuk Ukraina | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
30 | Rinc Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
31 | Szmyt Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
32 | Marchewka Emil | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
33 | Beling Zosia | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
34 | Konieczka michał | Osie | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
35 | Łepek Małgorzata | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
36 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
37 | Kołodziejczyk Henryk | Zblewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
38 | Lidzbarski Marcin | Chwaszczyno | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
39 | Paprocka Ewelina | Luzino | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
40 | Alaburda Cezary | Pogódki | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | ||
41 | Alaburda Daria | Pogódki | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | ||
42 | Gołuński Wojciech | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
43 | Pepliński Olivier | Szczodrowo | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | ||
44 | Wolter Oliwier | Skarszewy | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | ||
45 | Czapiewski Jakub | Malary | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
46 | Leik Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
47 | Rogowski Wojciech | Pelplin | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
48 | KARTUSZYŃSKI OLIWIER | WIELKI KLINCZ | Polska | Dzieci 14-16 lat (1300 m) | ||
49 | KARTUSZYŃSKI MACIEJ | WIELKI KLINCZ | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
50 | KALINOWSKA ZOFIA | WIELKI KLINCZ | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
51 | Moltzan Agnieszka | gmina Nowa Karczma | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
52 | Tuwalski Sławomir | Grabowiec | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
53 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
54 | Zinka Maciej | Łubiana | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
55 | Żardecka Sabina | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
56 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | ||
57 | Gołuńska Amelia | Klonówka | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | ||
58 | Zdanowicz Agata | Starogard Gdański | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
59 | Zaborowski Mariusz | Malbork | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
60 | Tymiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
61 | Połeć Arkadiusz | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
62 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
63 | Müller Kuba | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
64 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
65 | Iwanicki Andrzej | Zblewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
66 | Pasztaleniec Władysław | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
67 | Kraśniewski Piotr Kraśniewski | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
68 | Korpecki Mateusz | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
69 | Jedwabski Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej | opłacono on-line |
70 | Eggert Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej | opłacono on-line |
71 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg główny (10 km) | Active Malbork | |
72 | Jaskulska Mirela | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
73 | Jaskulski Kazimierz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line |
74 | Łucka Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
75 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | Bieg główny (10 km) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
76 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
77 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Bieg główny (10 km) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
78 | Sowiński Zbigniew | Skórcz | Polska | Bieg główny (10 km) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
79 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo | opłacono on-line |
80 | Kwarta Maciej | Bolszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Batalion Dowodzenia MW | opłacono on-line |
81 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny (10 km) | BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
82 | Baranowski Krzysztof | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | BBL Starogard Gdanski Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
83 | Trapp Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Beniaminek 03 Starogard Gdański | opłacono on-line |
84 | Cyron Bogumił | Śliwice | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
85 | Lipkowska Magdalena | śliwice | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
86 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
87 | Kościelski Mariusz | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | COM-DKM | opłacono on-line |
88 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | CrossElite | opłacono on-line |
89 | Kotecki Jarosław | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | CUDAKI | opłacono on-line |
90 | Felski Pawel Felski | Dąbrówka | Polska | Bieg główny (10 km) | Dovista Activ team | opłacono on-line |
91 | Dudziak Mateusz | Tczew | Polska | Bieg główny (10 km) | Dovista Activ Team / Gwiazdeczka Tczew | opłacono on-line |
92 | Stanisławski Patryk | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Dovista active team | opłacono on-line |
93 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg główny (10 km) | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line |
94 | Sowiński Błażej | Osie | Polska | Bieg główny (10 km) | Ekstremalny Tata | opłacono on-line |
95 | Sowiński Łukasz | Osie | Polska | Bieg główny (10 km) | Ekstremalny Tata | opłacono on-line |
96 | Formella Sławomir | Kościerzyna | Polska | Bieg główny (10 km) | Formex | opłacono on-line |
97 | Latoszewski Krystian | Godziszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | GAG | opłacono on-line |
98 | Kleynhans Bianka | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | Gminne Przedszkole nr 2 w Skarszewach | |
99 | Kamińska Zosia | Godziszewo | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | Gminne Przedszkole w Skarszewach 20 | |
100 | Gendzierski Paweł | Godziszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | GPS | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17251