Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korpecki Mateusz | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
2 | Latoszewski Krystian | Godziszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | GAG | opłacono on-line |
3 | Kraśniewski Piotr Kraśniewski | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
4 | Pasztaleniec Władysław | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
5 | Kiedrowska Marta | Pogódki | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | SP Pogódki | |
6 | Kiedrowska Monika | Pogódki | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | SP Pogódki | |
7 | Kiedrowski Mikołaj | Pogódki | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | SP Pogódki | |
8 | Iwanicki Andrzej | Zblewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
9 | Pobłocka Amelia | Skorzewo | Polska | Dzieci 14-16 lat (1300 m) | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
10 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
11 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
12 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
13 | Müller Kuba | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
14 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
15 | Połeć Arkadiusz | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
16 | Gendzierski Karol | Godziszewo | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | GPS | |
17 | Gendzierska Julia | Godziszewo | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | GPS | |
18 | Gendzierski Paweł | Godziszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | GPS | opłacono on-line |
19 | Tymiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
20 | Schramke Maciej | Kokoszkowy | Polska | Bieg główny (10 km) | Red Dragons | opłacono on-line |
21 | Wendt Kornelia | Kościerzyna | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | Wencik Team | |
22 | Wendt Franek | Kościerzyna | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | Wencik Team | |
23 | Wendt Patryk | Kościerzyna | Polska | Bieg główny (10 km) | Wencik Team | |
24 | Kamińska Zosia | Godziszewo | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | Gminne Przedszkole w Skarszewach 20 | |
25 | Kamiński Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
26 | Zbroch Julian | Kolincz | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | PSP 1 Starogard Gd. | |
27 | Zaborowski Mariusz | Malbork | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
28 | Zdanowicz Agata | Starogard Gdański | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
29 | Gołuńska Amelia | Klonówka | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | ||
30 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | ||
31 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratończyk Wielki Klincz | |
32 | Wójcik-Wicka Weronika | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | KKB Starogard Gd. | opłacono on-line |
33 | Szczypior Marcin | Zblewo | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
34 | Wołowczyk Fabian | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | Przedszkole Aniołek | |
35 | Wołowczyk Julia | Skarszewy | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 SKARSZEWY | |
36 | Formella Sławomir | Kościerzyna | Polska | Bieg główny (10 km) | Formex | opłacono on-line |
37 | Wołowczyk Leszek | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
38 | Żardecka Sabina | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
39 | Zinka Maciej | Łubiana | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
40 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
41 | Tuwalski Sławomir | Grabowiec | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
42 | Stanisławski Patryk | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Dovista active team | opłacono on-line |
43 | Moltzan Agnieszka | gmina Nowa Karczma | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
44 | Marchewicz Jakub | Koźmin | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | Szkoła Podstawowa w Pogódkach | |
45 | Marchewicz Hubert | Koźmin | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | Szkoła Podstawowa w Pogódkach | |
46 | Rejmanowski Ryszard | GNIEW | Polska | Bieg główny (10 km) | Keramzyt GNIEW | opłacono on-line |
47 | KALINOWSKA ZOFIA | WIELKI KLINCZ | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
48 | KARTUSZYŃSKI MACIEJ | WIELKI KLINCZ | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
49 | KARTUSZYŃSKI OLIWIER | WIELKI KLINCZ | Polska | Dzieci 14-16 lat (1300 m) | ||
50 | PLUTOWSKI Tymoteusz | SKARSZEWY | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 SKARSZEWY | |
51 | Rozek Jakub | Frank | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | SP Kaliska | |
52 | Liskowski Kacper | Skorzewo | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
53 | Troka Kinga | Skorzewo | Polska | Dzieci 14-16 lat (1300 m) | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
54 | Rogowski Wojciech | Pelplin | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
55 | Leik Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
56 | Pałubicka Maria | Skarszewy | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | Morsy Skarszewy | |
57 | Grosz Michał | Godziszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
58 | Smętek Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Szalony Gdańsk Biega | opłacono on-line |
59 | Kluczewska Emilia | Bytów | Polska | Bieg główny (10 km) | RUNtastyczni Team Bytów | opłacono on-line |
60 | Laska Adrian | Nowa karczma | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | Minecraft | |
61 | Skonieczny Filip | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | Minecraft | |
62 | Skonieczny Jaroslaw | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Tatromaniak | opłacono on-line |
63 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Radość Biegania | opłacono on-line |
64 | Czapiewski Jakub | Malary | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
65 | Czapiewski Kacper | Malary | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | Szkoła Podstawowa w Pogódkach | |
66 | Wolter Oliwier | Skarszewy | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | ||
67 | Pepliński Olivier | Szczodrowo | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | ||
68 | Gołuński Wojciech | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
69 | Kleynhans Bianka | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | Gminne Przedszkole nr 2 w Skarszewach | |
70 | Sadkowski Kazimierz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | KKB Starogard gdański | opłacono on-line |
71 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | Bieg główny (10 km) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
72 | Troka Julita | Skorzewo | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
73 | Alaburda Daria | Pogódki | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | ||
74 | Alaburda Cezary | Pogódki | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | ||
75 | Paprocka Ewelina | Luzino | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
76 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg główny (10 km) | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
77 | Trapp Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Beniaminek 03 Starogard Gdański | opłacono on-line |
78 | Łucka Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
79 | Jaskulski Kazimierz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line |
80 | Jaskulska Mirela | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
81 | Adamkowski Jerzy | Starogard gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Malinowa Mamba | opłacono on-line |
82 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg główny (10 km) | Active Malbork | |
83 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | Przedszkole nr 26 Elbląg | |
84 | Sowiński Zbigniew | Skórcz | Polska | Bieg główny (10 km) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
85 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Oracze z Kociewia | opłacono on-line |
86 | Dzierliński Paweł | Świecie | Polska | Bieg główny (10 km) | The Runner Świecie | opłacono on-line |
87 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Bieg główny (10 km) | Leasing Polski Team | opłacono on-line |
88 | Ratajczak Marta | Starogard Gdański | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | PSP 3 Starogard Gd. | |
89 | Lidzbarski Marcin | Chwaszczyno | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
90 | Kołodziejczyk Henryk | Zblewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
91 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
92 | Nowodworska Justyna | Bytów | Polska | Bieg główny (10 km) | RUNtastyczni Team Bytów | opłacono on-line |
93 | Bargańska Justyna | Bytów | Polska | Bieg główny (10 km) | RUNtastyczni Team Bytów | opłacono on-line |
94 | Dubiel Szymon | Gniszewo | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | SP Subkowy | |
95 | Dubiel Oskar | Gniszewo | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | SP Subkowy | |
96 | Łepek Małgorzata | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
97 | Konieczka michał | Osie | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
98 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | Tomek Biega Grudziądz | opłacono on-line |
99 | Beling Zosia | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
100 | Pobłocka Bożena | Lębork | Polska | Bieg główny (10 km) | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17254