Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamkowski Jerzy | Starogard gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Malinowa Mamba | opłacono on-line |
2 | Alaburda Cezary | Pogódki | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | ||
3 | Alaburda Daria | Pogódki | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | ||
4 | Ambroziak Adam | Kowale | Polska | Bieg główny (10 km) | Taka RYBA | opłacono on-line |
5 | Bach Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
6 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Radość Biegania | opłacono on-line |
7 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | Tomek Biega Grudziądz | opłacono on-line |
8 | Baranowski Krzysztof | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | BBL Starogard Gdanski Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
9 | Bargańska Justyna | Bytów | Polska | Bieg główny (10 km) | RUNtastyczni Team Bytów | opłacono on-line |
10 | Beling Zosia | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
11 | Bogdan Beata | Demlin | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
12 | Bojanowska Zuzia | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
13 | Borkowski Olivier | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
14 | Buczkowska Lena | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
15 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
16 | Cyron Bogumił | Śliwice | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
17 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg główny (10 km) | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
18 | Czapiewski Jakub | Malary | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
19 | Czapiewski Kacper | Malary | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | Szkoła Podstawowa w Pogódkach | |
20 | Czapiewski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
21 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | Przedszkole nr 26 Elbląg | |
22 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Polska | Bieg główny (10 km) | H+H Polska | |
23 | Dering Marcin | Demlin | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
24 | Dubiel Oskar | Gniszewo | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | SP Subkowy | |
25 | Dubiel Szymon | Gniszewo | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | SP Subkowy | |
26 | Dudziak Mateusz | Tczew | Polska | Bieg główny (10 km) | Dovista Activ Team / Gwiazdeczka Tczew | opłacono on-line |
27 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
28 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
29 | Dzierliński Paweł | Świecie | Polska | Bieg główny (10 km) | The Runner Świecie | opłacono on-line |
30 | Eggert Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej | opłacono on-line |
31 | Felski Pawel Felski | Dąbrówka | Polska | Bieg główny (10 km) | Dovista Activ team | opłacono on-line |
32 | FIJAŁ MARCIN | SKARSZEWY | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | |
33 | Formella Sławomir | Kościerzyna | Polska | Bieg główny (10 km) | Formex | opłacono on-line |
34 | Gacek Katarzyna | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
35 | Gendzierska Julia | Godziszewo | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | GPS | |
36 | Gendzierski Karol | Godziszewo | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | GPS | |
37 | Gendzierski Paweł | Godziszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | GPS | opłacono on-line |
38 | Gołuńska Amelia | Klonówka | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | ||
39 | Gołuński Wojciech | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
40 | Grobelna Wiktoria | Starogard Gd. | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | UKS Piramida | |
41 | Grobelny Maksymilian | Starogard Gd. | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | KP Starogard | |
42 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny (10 km) | BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
43 | Grosz Michał | Godziszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
44 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
45 | Głogowski Adam | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork / ATC Cargo Team | |
46 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | ||
47 | Iwanicki Andrzej | Zblewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
48 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
49 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Oracze z Kociewia | opłacono on-line |
50 | Jaskulska Mirela | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
51 | Jaskulski Kazimierz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (10 km) | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line |
52 | Jedwabski Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej | opłacono on-line |
53 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo | opłacono on-line |
54 | KALINOWSKA ZOFIA | WIELKI KLINCZ | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
55 | Kamińska Zosia | Godziszewo | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | Gminne Przedszkole w Skarszewach 20 | |
56 | Kamiński Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
57 | KARTUSZYŃSKI MACIEJ | WIELKI KLINCZ | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | ||
58 | KARTUSZYŃSKI OLIWIER | WIELKI KLINCZ | Polska | Dzieci 14-16 lat (1300 m) | ||
59 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg główny (10 km) | Active Malbork | |
60 | Kiedrowska Marta | Pogódki | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | SP Pogódki | |
61 | Kiedrowska Monika | Pogódki | Polska | Dzieci 11-13 lat (900 m) | SP Pogódki | |
62 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy / OSP Pogódki | opłacono on-line |
63 | Kiedrowski Mikołaj | Pogódki | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | SP Pogódki | |
64 | Klejna Dawid | Zblewo | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
65 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
66 | Kleynhans Bianka | Skarszewy | Polska | Dzieci 6-7 lat (100 m) | Gminne Przedszkole nr 2 w Skarszewach | |
67 | Klin Anna | Skórcz | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
68 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | Bieg główny (10 km) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
69 | Kluczewska Emilia | Bytów | Polska | Bieg główny (10 km) | RUNtastyczni Team Bytów | opłacono on-line |
70 | Kluk Sylwia | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
71 | Kluk Tomasz | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
72 | Konieczka michał | Osie | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
73 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
74 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratończyk Wielki Klincz | |
75 | Korpecki Mateusz | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
76 | Kościelski Mariusz | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | COM-DKM | opłacono on-line |
77 | Kosiecki Maciej | Liniewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Remus - akademia biegowa Kościerzyna | opłacono on-line |
78 | Kosiecki Nikodem | Liniewo | Polska | Dzieci 14-16 lat (1300 m) | Remus - akademia biegowa Kościerzyna | |
79 | Kotecki Jarosław | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | CUDAKI | opłacono on-line |
80 | Kowalski Kazimierz | Starogard Gdanski | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
81 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Bieg główny (10 km) | Leasing Polski Team | opłacono on-line |
82 | Kołodziejczyk Henryk | Zblewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
83 | Kraśniewski Piotr Kraśniewski | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
84 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
85 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
86 | Kruszyńska Olga | M I Ł O B Ą D Z | Dzieci 8-10 lat (500 m) | SP Miłobądz | ||
87 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
88 | Kwarta Maciej | Bolszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Batalion Dowodzenia MW | opłacono on-line |
89 | Laska Adrian | Nowa karczma | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | Minecraft | |
90 | Latoszewski Krystian | Godziszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | GAG | opłacono on-line |
91 | Leik Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
92 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
93 | Lerke Arek | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
94 | Lerke Kuba | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
95 | Lerke Przemek | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
96 | Lidzbarski Marcin | Chwaszczyno | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
97 | Lipkowska Magdalena | śliwice | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
98 | Liskowski Kacper | Skorzewo | Polska | Dzieci 8-10 lat (500 m) | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
99 | Loose Bartosz | Zblewo | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
100 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Bieg główny (10 km) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17250