XXII Biegi Uliczne im. Jana Kielasa. Bieg główny na dystansie 10 km

Wyniki 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 138 GŁOGOWSKI ADAM M 1 M 0-29 1 GDYNIA UKS-EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK / ATC CARGO TEAM 10km 0:32:49 18.28 [km/h]
2 137 NIEMCZYK MATEUSZ M 2 M 0-29 2 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:32:52 18.26 [km/h]
3 141 POŁEĆ ARKADIUSZ M 3 M 0-29 3 GDYNIA 10km 0:33:15 18.05 [km/h]
4 45 KOSIECKI MACIEJ M 4 M 30-39 1 LINIEWO REMUS - AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 10km 0:33:22 17.98 [km/h]
5 17 DZIERLIŃSKI PAWEŁ M 5 M 30-39 2 ŚWIECIE THE RUNNER ŚWIECIE 10km 0:33:31 17.90 [km/h]
6 77 POBŁOCKI PIOTR M 6 M 50-59 1 LĘBORK UKS-EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK 10km 0:33:53 17.71 [km/h]
7 4 BAGROWSKI TOMASZ M 7 M 30-39 3 GDAŃSK RADOŚĆ BIEGANIA 10km 0:34:01 17.64 [km/h]
8 37 KLONOWSKI MARCIN M 8 M 30-39 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:35:00 17.14 [km/h]
9 14 DUDZIAK MATEUSZ M 9 M 0-29 4 TCZEW DOVISTA ACTIV TEAM / GWIAZDECZKA TCZEW 10km 0:35:18 17.00 [km/h]
10 27 JARZYŃSKI DARIUSZ M 10 M 40-49 1 STAROGARD GDAŃSKI ORACZE Z KOCIEWIA 10km 0:35:42 16.81 [km/h]
11 11 CZAJA LESZEK M 11 M 40-49 2 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:35:44 16.79 [km/h]
12 97 SZCZYKUTOWICZ TOMASZ M 12 M 30-39 5 GDANSK SZALONY GDAŃSK BIEGA / GDAŃSKI BIEGACZ 10km 0:36:10 16.59 [km/h]
13 96 STRENG DAWID M 13 M 30-39 6 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:36:40 16.36 [km/h]
14 139 SZRYWER DANIEL M 14 M 0-29 5 BYTÓW 10km 0:37:05 16.18 [km/h]
15 22 GENDZIERSKI PAWEŁ M 15 M 30-39 7 GODZISZEWO GPS 10km 0:37:26 16.03 [km/h]
16 53 KURKOWSKI MAREK M 16 M 50-59 2 STAROGARD GDAŃSKI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:37:29 16.01 [km/h]
17 49 KOWALSKI WALDEMAR M 17 M 30-39 8 BORKOWO LEASING POLSKI TEAM 10km 0:37:35 15.96 [km/h]
18 29 JASKULSKI KAZIMIERZ M 18 M 50-59 3 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 10km 0:37:37 15.95 [km/h]
19 135 WENDT PATRYK M 19 M 30-39 9 KOŚCIERZYNA WENCIK TEAM 10km 0:37:41 15.92 [km/h]
20 33 KIEDROWSKI GRZEGORZ M 20 M 30-39 10 POGÓDKI MORSY SKARSZEWY / OSP POGÓDKI 10km 0:37:48 15.87 [km/h]
21 103 TRAPP TOMASZ M 21 M 40-49 3 STAROGARD GDAŃSKI BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:37:50 15.86 [km/h]
22 143 POBŁOCKA-GŁOGOWSKA KATARZYNA K 1 K 0-29 1 LĘBORK UKS-EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK 10km 0:37:51 15.85 [km/h]
23 46 KOŚCIELSKI MARIUSZ M 22 M 50-59 4 GDYNIA COM-DKM 10km 0:38:25 15.62 [km/h]
24 117 ŻARDECKI DAWID M 23 M 0-29 6 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:38:32 15.57 [km/h]
25 115 ZINKA MACIEJ M 24 M 40-49 4 ŁUBIANA 10km 0:38:38 15.53 [km/h]
26 20 FORMELLA SŁAWOMIR M 25 M 40-49 5 KOŚCIERZYNA FORMEX 10km 0:38:38 15.53 [km/h]
27 36 KLIN ANNA K 2 K 0-29 2 SKÓRCZ KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:38:55 15.42 [km/h]
28 106 TUWALSKA MAŁGORZATA K 3 K 40-49 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:39:01 15.38 [km/h]
29 144 RECLAF PIOTR M 26 M 30-39 11 BORZESTOWO 10km 0:39:03 15.36 [km/h]
30 72 PATELCZYK SŁAWOMIR M 27 M 40-49 6 DEMLIN 10km 0:39:09 15.33 [km/h]
31 43 KORDECKI ROBERT M 28 M 0-29 7 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 10km 0:39:10 15.32 [km/h]
32 25 GRZONKA KAMILA K 4 K 30-39 1 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:39:18 15.27 [km/h]
33 105 TUWALSKA ELŻBIETA K 5 K 40-49 2 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:39:27 15.21 [km/h]
34 5 BANACH TOMASZ M 29 M 30-39 12 GRUDZIĄDZ TOMEK BIEGA GRUDZIĄDZ 10km 0:39:38 15.14 [km/h]
35 110 WNUK STANISŁAW M 30 M 50-59 5 WIELKI KLINCZ 10km 0:39:44 15.10 [km/h]
36 10 CYRON BOGUMIŁ M 31 M 50-59 6 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10km 0:40:00 15.00 [km/h]
37 40 KLUK TOMASZ M 32 M 30-39 13 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 10km 0:40:30 14.81 [km/h]
38 112 WÓJCIK-WICKA WERONIKA K 6 K 30-39 2 STAROGARD GDAŃSKI KKB STAROGARD GD. 10km 0:40:35 14.78 [km/h]
39 109 WIŚNIEWSKI KAMIL M 33 M 0-29 8 KRĄG 10km 0:40:47 14.71 [km/h]
40 65 MAJKOWSKI TOMASZ M 34 M 30-39 14 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:40:53 14.68 [km/h]
41 16 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 35 M 40-49 7 RUMIA 10km 0:41:04 14.61 [km/h]
42 98 SZCZYPIOR MARCIN M 36 M 30-39 15 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:41:08 14.59 [km/h]
43 62 LOOSE BARTOSZ M 37 M 30-39 16 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:41:30 14.46 [km/h]
44 60 LIDZBARSKI MARCIN M 38 M 30-39 17 CHWASZCZYNO 10km 0:41:31 14.45 [km/h]
45 147 JASKOT PIOTR M 39 M 50-59 7 GOŚCISZEWO 10km 0:41:42 14.39 [km/h]
46 136 STOSIK ARTUR M 40 M 50-59 8 PACZEWO 10km 0:41:55 14.31 [km/h]
47 48 KOWALSKI KAZIMIERZ M 41 M 60+ 1 STAROGARD GDANSKI 10km 0:41:58 14.30 [km/h]
48 114 ZAKRZEWSKI JAKUB M 42 M 30-39 18 STAROGARD GDAŃSKI CROSSELITE 10km 0:41:59 14.29 [km/h]
49 56 LEIK MICHAŁ M 43 M 40-49 8 GDAŃSK 10km 0:42:23 14.16 [km/h]
50 70 NOWODWORSKA JUSTYNA K 7 K 30-39 3 BYTÓW RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW 10km 0:42:24 14.15 [km/h]
51 28 JASKULSKA MIRELA K 8 K 50-59 1 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 10km 0:42:39 14.07 [km/h]
52 148 LASKOWSKI RADOSŁAW M 44 M 0-29 9 TCZEW 10km 0:42:45 14.04 [km/h]
53 66 MARCHEWKA EMIL M 45 M 30-39 19 GDAŃSK 10km 0:42:58 13.96 [km/h]
54 23 GROBELNY TOMASZ M 46 M 30-39 20 STAROGARD GD. BBL STAROGARD GD. 10km 0:43:14 13.88 [km/h]
55 41 KOŁODZIEJCZYK HENRYK M 47 M 50-59 9 ZBLEWO 10km 0:43:17 13.86 [km/h]
56 7 BARGAŃSKA JUSTYNA K 9 K 40-49 3 BYTÓW RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW 10km 0:43:20 13.85 [km/h]
57 79 PRABUCKI ROBERT M 48 M 30-39 21 OWIDZ TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:43:22 13.84 [km/h]
58 9 BUTOWSKA KATARZYNA K 10 K 30-39 4 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:43:27 13.81 [km/h]
59 3 BACH MACIEJ M 49 M 30-39 22 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:43:30 13.79 [km/h]
60 134 KRAWCZYK JAN M 50 M 30-39 23 KORSZE 10km 0:43:31 13.79 [km/h]
61 100 SZMYT DAWID M 51 M 0-29 10 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:43:37 13.76 [km/h]
62 80 RATAJCZAK DAWID M 52 M 30-39 24 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:43:49 13.69 [km/h]
63 13 DERING MARCIN M 53 M 30-39 25 DEMLIN 10km 0:43:57 13.65 [km/h]
64 150 GRUCZE GRZEGORZ M 54 M 40-49 9 NOWY STAW 10km 0:43:57 13.65 [km/h]
65 59 LERKE KUBA M 55 M 0-29 11 SKARSZEWY 10km 0:44:02 13.63 [km/h]
66 85 ROGOWSKI WOJCIECH M 56 M 40-49 10 PELPLIN 10km 0:44:06 13.61 [km/h]
67 38 KLUCZEWSKA EMILIA K 11 K 30-39 5 BYTÓW RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW 10km 0:44:08 13.60 [km/h]
68 31 KACZYŃSKI DANIEL M 57 M 30-39 26 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY / MORSY ZBLEWO 10km 0:44:10 13.58 [km/h]
69 74 PIÓRKOWSKI MARIUSZ M 58 M 30-39 27 GDAŃSK TAKA RYBA 10km 0:44:20 13.53 [km/h]
70 87 SADKOWSKI KAZIMIERZ M 59 M 50-59 10 STAROGARD GDAŃSKI KKB STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:44:41 13.43 [km/h]
71 67 MATEJA JÓZEF M 60 M 50-59 11 JANOWO SKL FILIPPIDES 10km 0:45:11 13.28 [km/h]
72 145 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M 61 M 60+ 2 TCZEW 10km 0:45:14 13.26 [km/h]
73 64 ŁUCKA ANNA K 12 K 40-49 4 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 10km 0:45:16 13.25 [km/h]
74 71 PASZTALENIEC WŁADYSŁAW M 62 M 40-49 11 TRĄBKI WIELKIE 10km 0:45:17 13.25 [km/h]
75 113 ZABOROWSKI MARIUSZ M 63 M 30-39 28 MALBORK 10km 0:45:25 13.21 [km/h]
76 111 WOŁOWCZYK LESZEK M 64 M 30-39 29 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 10km 0:45:28 13.20 [km/h]
77 88 SCHRAMKE MACIEJ M 65 M 30-39 30 KOKOSZKOWY RED DRAGONS 10km 0:45:35 13.16 [km/h]
78 101 SZUBERT KATARZYNA K 13 K 30-39 6 SIWIAŁKA SKL FILIPPIDES/ GKSTG 10km 0:45:38 13.15 [km/h]
79 44 KORPECKI MATEUSZ M 66 M 30-39 31 SKARSZEWY 10km 0:45:45 13.11 [km/h]
80 58 LERKE PRZEMEK M 67 M 40-49 12 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 10km 0:45:53 13.08 [km/h]
81 75 PIWOWARCZYK PIOTR M 68 M 40-49 13 LINIEWO RAJSKLEP.PL/LINIEWO BIEGA 10km 0:46:01 13.04 [km/h]
82 34 KLEJNA DAWID M 69 M 0-29 12 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:46:02 13.03 [km/h]
83 57 LERKE AREK M 70 M 40-49 14 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 10km 0:46:40 12.86 [km/h]
84 47 KOTECKI JAROSŁAW M 71 M 30-39 32 SKARSZEWY CUDAKI 10km 0:46:58 12.78 [km/h]
85 93 SOWIŃSKI ŁUKASZ M 72 M 30-39 33 OSIE EKSTREMALNY TATA 10km 0:47:05 12.74 [km/h]
86 76 POBŁOCKA BOŻENA K 14 K 50-59 2 LĘBORK UKS-EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK 10km 0:47:10 12.72 [km/h]
87 55 LATOSZEWSKI KRYSTIAN M 73 M 40-49 15 GODZISZEWO GAG 10km 0:47:49 12.55 [km/h]
88 89 SKONIECZNY JAROSLAW M 74 M 30-39 34 SKARSZEWY TATROMANIAK 10km 0:47:55 12.52 [km/h]
89 149 GOLLA JUSTYNA K 15 K 0-29 3 WĄSOSZ 10km 0:47:57 12.51 [km/h]
90 24 GROSZ MICHAŁ M 75 M 30-39 35 GODZISZEWO MORSY SKARSZEWY 10km 0:47:59 12.50 [km/h]
91 91 SMĘTEK ANDRZEJ M 76 M 50-59 12 GDAŃSK SZALONY GDAŃSK BIEGA 10km 0:48:01 12.50 [km/h]
92 102 TOCHA ZBIGNIEW M 77 M 60+ 3 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:48:17 12.43 [km/h]
93 32 KAMIŃSKI MARCIN M 78 M 40-49 16 GDAŃSK MORSY SKARSZEWY 10km 0:48:18 12.42 [km/h]
94 42 KONIECZKA MICHAŁ M 79 M 30-39 36 OSIE 10km 0:48:23 12.40 [km/h]
95 61 LIPKOWSKA MAGDALENA K 16 K 30-39 7 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10km 0:48:24 12.40 [km/h]
96 6 BARANOWSKI KRZYSZTOF M 80 M 50-59 13 SKARSZEWY BBL STAROGARD GDANSKI MORSY SKARSZEWY 10km 0:48:26 12.39 [km/h]
97 92 SOWIŃSKI BŁAŻEJ M 81 M 30-39 37 OSIE EKSTREMALNY TATA 10km 0:48:45 12.31 [km/h]
98 21 GACEK KATARZYNA K 17 K 40-49 5 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 10km 0:48:47 12.30 [km/h]
99 63 ŁEPEK MAŁGORZATA K 18 K 30-39 8 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:48:47 12.30 [km/h]
100 95 STANISŁAWSKI PATRYK M 82 M 30-39 38 STAROGARD GDAŃSKI DOVISTA ACTIVE TEAM 10km 0:49:21 12.16 [km/h]
101 107 TUWALSKI SŁAWOMIR M 83 M 30-39 39 GRABOWIEC 10km 0:49:23 12.15 [km/h]
102 19 FELSKI PAWEL M 84 M 0-29 13 DĄBRÓWKA DOVISTA ACTIV TEAM 10km 0:49:25 12.14 [km/h]
103 8 BOGDAN BEATA K 19 K 0-29 4 DEMLIN 10km 0:49:36 12.10 [km/h]
104 51 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K 20 K 30-39 9 M I Ł O B Ą D Z 10km 0:49:39 12.08 [km/h]
105 142 ŁUGOWSKI PATRYK M 85 M 0-29 14 SKÓRCZ 10km 0:50:26 11.90 [km/h]
106 50 KRAŚNIEWSKI PIOTR M 86 M 0-29 15 NOWA WIEŚ RZECZNA 10km 0:50:50 11.80 [km/h]
107 104 TRYGALSKA PAULINA K 21 K 0-29 5 PINCZYN KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:50:54 11.79 [km/h]
108 12 CZAPIEWSKI MICHAŁ M 87 M 30-39 40 GDAŃSK 10km 0:51:18 11.70 [km/h]
109 26 JANKA MACIEJ M 88 M 30-39 41 PELPLIN 10km 0:51:20 11.69 [km/h]
110 52 KRUSZYŃSKA BARBARA K 22 K 50-59 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:51:22 11.68 [km/h]
111 30 JEDWABSKI MICHAŁ M 89 M 0-29 16 STAROGARD GDAŃSKI 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZIEMI KOCIEWSKIEJ 10km 0:52:12 11.49 [km/h]
112 84 RINC MAŁGORZATA K 23 K 30-39 10 GDYNIA 10km 0:52:59 11.32 [km/h]
113 83 RIABUKHA OLEKSANDR M 90 M 30-39 42 KRZEMIEŃĆZUK UKRAINA 10km 0:52:59 11.32 [km/h]
114 2 AMBROZIAK ADAM M 91 M 30-39 43 KOWALE TAKA RYBA 10km 0:53:26 11.23 [km/h]
115 81 REJMANOWSKI RYSZARD M 92 M 60+ 4 GNIEW KERAMZYT GNIEW 10km 0:53:33 11.20 [km/h]
116 15 DYDYMSKA MONIKA K 24 K 40-49 6 RUMIA 10km 0:53:49 11.15 [km/h]
117 1 ADAMKOWSKI JERZY M 93 M 60+ 5 STAROGARD GDAŃSKI MALINOWA MAMBA 10km 0:54:10 11.08 [km/h]
118 78 POLINCEUSZ MAŁGORZATA K 25 K 60+ 1 GDAŃSK 10km 0:54:15 11.06 [km/h]
119 140 IWANICKI ANDRZEJ M 94 M 30-39 44 ZBLEWO 10km 0:55:03 10.90 [km/h]
120 94 SOWIŃSKI ZBIGNIEW M 95 M 60+ 6 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:55:15 10.86 [km/h]
121 108 TYMIŃSKI KRZYSZTOF M 96 M 60+ 7 GDAŃSK 10km 0:57:18 10.47 [km/h]
122 146 DYWELSKI MIROSŁAW M 97 M 60+ 8 TCZEW 10km 0:57:28 10.44 [km/h]
123 99 SZCZYPKOWSKA DANUTA K 26 K 60+ 2 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO 10km 0:57:52 10.37 [km/h]
124 18 EGGERT MICHAŁ M 98 M 0-29 17 STAROGARD GDAŃSKI 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZIEMI KOCIEWSKIEJ 10km 0:58:04 10.33 [km/h]
125 35 KLEJNA WIESŁAWA K 27 K 50-59 4 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:58:42 10.22 [km/h]
126 121 KOTECKA JOANNA K 28 K 30-39 11 SKARSZEWY 10km 1:01:09 9.81 [km/h]
127 116 ŻARDECKA SABINA K 29 K 30-39 12 STAROGARD GDAŃSKI 10km 1:03:14 9.49 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ