Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pomagruk Łukasz Gdańsk Bieg główny - 5 km opłacono on-line
2 Strękowski Arkadiusz Augustów Bieg główny - 5 km POW opłacono
3 Zdeb Przemek Warszawa Bieg główny - 5 km opłacono on-line
4 FILONIK EDYTA ŁAPY Bieg główny - 5 km opłacono on-line
5 Karolak Grzegorz Choroszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
6 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK Bieg główny - 5 km POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA opłacono on-line
7 Kleczyński Kamil Krupniki Bieg główny - 5 km opłacono on-line
8 Walichniewicz Patryk Malbork Bieg główny - 5 km Polska Organizacja Wojskowa opłacono on-line
9 Stasiak Łukasz Szydłowiec Bieg główny - 5 km Polska Organizacja Wojskowa opłacono on-line
10 Łotowska Katarzyna Dzikie Bieg główny - 5 km Palę Wrotki opłacono on-line
11 Łapiński Adam Białystok Bieg główny - 5 km Podlaskie Stowarzyszenie Japońskich Sztuk Walki CHO BU KAN
12 Kowalski Jarosław Kobyłka Bieg główny - 5 km opłacono on-line
13 Bieciuk Mateusz Zaczerlany Bieg główny - 5 km Monar opłacono
14 Tylman Artur Zaczerlany Bieg główny - 5 km Monar opłacono
15 Tułowiecki Grzegorz Zaczerlany Bieg główny - 5 km Monar opłacono
16 Jarocki Damian Zaczerlany Bieg główny - 5 km Monar opłacono
17 Murza Marek Zaczerlany Bieg główny - 5 km Monar opłacono
18 Zawistowski Łukasz Złotoria Bieg główny - 5 km
19 Siemieniuk Wiktoria Barszczewo Bieg główny - 5 km opłacono
20 Szawluk Mateusz Wasilków Bieg główny - 5 km opłacono
21 Jemielianiuk Michał Białystok Bieg główny - 5 km opłacono on-line
22 Andrejczuk Józek Porosły Bieg główny - 5 km BBL Białystok opłacono on-line
23 Domański Jacek Expedyt Warszawa Bieg główny - 5 km WKB META Lubliniec
24 Bajer Tomasz Choroszcz Bieg główny - 5 km Choroszcz opłacono on-line
25 Hryszko Paweł Białystok Bieg główny - 5 km MKS "Juvenia" Białystok opłacono on-line
26 Sidor Tomasz Bialystok Bieg główny - 5 km Białystok opłacono on-line
27 Pogorzelski Kamil Białystok Bieg główny - 5 km opłacono on-line
28 Konopko Artur Kleosin Bieg główny - 5 km
29 Krupitsa Yury Choroszcz Bieg główny - 5 km RUN4FUN.BY opłacono
30 Miniuk Paweł Białystok Bieg główny - 5 km Palę Wrotki
31 Hubbell Małgorzata Choroszcz Bieg główny - 5 km
32 Kondraciuk Piotr Białystok Bieg główny - 5 km
33 Wnorowski Damian Tykocin Bieg główny - 5 km
34 Pietrasz Jolanta Sokółka Bieg główny - 5 km 3T Białystok
35 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Bieg główny - 5 km opłacono
36 Sokół Przemysław Białystok Bieg główny - 5 km opłacono on-line
37 Tarasiuk Monika Rzepniki Bieg główny - 5 km opłacono


Wyświetleń: 1102

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ