Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tarasiuk Monika Rzepniki Bieg główny - 5 km opłacono
2 Sokół Przemysław Białystok Bieg główny - 5 km opłacono on-line
3 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Bieg główny - 5 km opłacono
4 Pietrasz Jolanta Sokółka Bieg główny - 5 km 3T Białystok
5 Wnorowski Damian Tykocin Bieg główny - 5 km
6 Kondraciuk Piotr Białystok Bieg główny - 5 km
7 Hubbell Małgorzata Choroszcz Bieg główny - 5 km
8 Miniuk Paweł Białystok Bieg główny - 5 km Palę Wrotki
9 Krupitsa Yury Choroszcz Bieg główny - 5 km RUN4FUN.BY opłacono
10 Konopko Artur Kleosin Bieg główny - 5 km
11 Pogorzelski Kamil Białystok Bieg główny - 5 km opłacono on-line
12 Sidor Tomasz Bialystok Bieg główny - 5 km Białystok opłacono on-line
13 Hryszko Paweł Białystok Bieg główny - 5 km MKS "Juvenia" Białystok opłacono on-line
14 Bajer Tomasz Choroszcz Bieg główny - 5 km Choroszcz opłacono on-line
15 Domański Jacek Expedyt Warszawa Bieg główny - 5 km WKB META Lubliniec
16 Andrejczuk Józek Porosły Bieg główny - 5 km BBL Białystok opłacono on-line
17 Jemielianiuk Michał Białystok Bieg główny - 5 km opłacono on-line
18 Szawluk Mateusz Wasilków Bieg główny - 5 km opłacono
19 Siemieniuk Wiktoria Barszczewo Bieg główny - 5 km opłacono
20 Zawistowski Łukasz Złotoria Bieg główny - 5 km
21 Murza Marek Zaczerlany Bieg główny - 5 km Monar opłacono
22 Jarocki Damian Zaczerlany Bieg główny - 5 km Monar opłacono
23 Tułowiecki Grzegorz Zaczerlany Bieg główny - 5 km Monar opłacono
24 Tylman Artur Zaczerlany Bieg główny - 5 km Monar opłacono
25 Bieciuk Mateusz Zaczerlany Bieg główny - 5 km Monar opłacono
26 Kowalski Jarosław Kobyłka Bieg główny - 5 km opłacono on-line
27 Łapiński Adam Białystok Bieg główny - 5 km Podlaskie Stowarzyszenie Japońskich Sztuk Walki CHO BU KAN
28 Łotowska Katarzyna Dzikie Bieg główny - 5 km Palę Wrotki opłacono on-line
29 Stasiak Łukasz Szydłowiec Bieg główny - 5 km Polska Organizacja Wojskowa opłacono on-line
30 Walichniewicz Patryk Malbork Bieg główny - 5 km Polska Organizacja Wojskowa opłacono on-line
31 Kleczyński Kamil Krupniki Bieg główny - 5 km opłacono on-line
32 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK Bieg główny - 5 km POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA opłacono on-line
33 Karolak Grzegorz Choroszcz Bieg główny - 5 km opłacono on-line
34 FILONIK EDYTA ŁAPY Bieg główny - 5 km opłacono on-line
35 Zdeb Przemek Warszawa Bieg główny - 5 km opłacono on-line
36 Strękowski Arkadiusz Augustów Bieg główny - 5 km POW opłacono
37 Pomagruk Łukasz Gdańsk Bieg główny - 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 1706

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ