Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stasiak Łukasz | Szydłowiec | Polska | Bieg główny - 5 km | Polska Organizacja Wojskowa | opłacono on-line |
2 | Zawistowski Łukasz | Złotoria | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
3 | Murza Marek | Zaczerlany | Polska | Bieg główny - 5 km | Monar | opłacono |
4 | Jarocki Damian | Zaczerlany | Polska | Bieg główny - 5 km | Monar | opłacono |
5 | Tułowiecki Grzegorz | Zaczerlany | Polska | Bieg główny - 5 km | Monar | opłacono |
6 | Tylman Artur | Zaczerlany | Polska | Bieg główny - 5 km | Monar | opłacono |
7 | Bieciuk Mateusz | Zaczerlany | Polska | Bieg główny - 5 km | Monar | opłacono |
8 | Kowalski Jarosław | Kobyłka | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
9 | Łapiński Adam | Białystok | Polska | Bieg główny - 5 km | Podlaskie Stowarzyszenie Japońskich Sztuk Walki CHO BU KAN | |
10 | Łotowska Katarzyna | Dzikie | Polska | Bieg główny - 5 km | Palę Wrotki | opłacono on-line |
11 | Siemieniuk Wiktoria | Barszczewo | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
12 | Walichniewicz Patryk | Malbork | Polska | Bieg główny - 5 km | Polska Organizacja Wojskowa | opłacono on-line |
13 | Kleczyński Kamil | Krupniki | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
14 | AUGUSTYNOWICZ PIOTR | EŁK | Polska | Bieg główny - 5 km | POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA | opłacono on-line |
15 | Karolak Grzegorz | Choroszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
16 | FILONIK EDYTA | ŁAPY | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
17 | Zdeb Przemek | Warszawa | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
18 | Strękowski Arkadiusz | Augustów | Polska | Bieg główny - 5 km | POW | opłacono |
19 | Pomagruk Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
20 | Konopko Artur | Kleosin | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
21 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
22 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
23 | Pietrasz Jolanta | Sokółka | Polska | Bieg główny - 5 km | 3T Białystok | |
24 | Wnorowski Damian | Tykocin | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
25 | Kondraciuk Piotr | Białystok | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
26 | Hubbell Małgorzata | Choroszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
27 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | Bieg główny - 5 km | Palę Wrotki | |
28 | Krupitsa Yury | Choroszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | RUN4FUN.BY | opłacono |
29 | Tarasiuk Monika | Rzepniki | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
30 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
31 | Sidor Tomasz | Bialystok | Polska | Bieg główny - 5 km | Białystok | opłacono on-line |
32 | Hryszko Paweł | Białystok | Polska | Bieg główny - 5 km | MKS "Juvenia" Białystok | opłacono on-line |
33 | Bajer Tomasz | Choroszcz | Polska | Bieg główny - 5 km | Choroszcz | opłacono on-line |
34 | Domański Jacek Expedyt | Warszawa | Polska | Bieg główny - 5 km | WKB META Lubliniec | |
35 | Andrejczuk Józek | Porosły | Polska | Bieg główny - 5 km | BBL Białystok | opłacono on-line |
36 | Jemielianiuk Michał | Białystok | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono on-line | |
37 | Szawluk Mateusz | Wasilków | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono |
Wyświetleń: 4062