Bieg i Marsz Nordic Walking dla Strażaka

Bieg i Marsz Nordic Walking dla Strażaka - 5km.

M-ce Numer Nazwisko Imię Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub x x CZAS STARTU DYSTANS CHIP Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 15 JONATOWSKI ZYGMUNT 5 km Rower #REF! 1 MALBORK GK MALBORK 5 km Rower 0 5.4 15 0:15:17 19.63 [km/h] 05:50 [min/km]
2 134 SZWOCH PATRYK 5 km Rower #REF! 2 SZYMANOWO 5 km Rower 5.4 134 0:16:13 18.50 [km/h] 05:00 [min/km]
3 9 PĘCAK MATEUSZ 5 km Rower #REF! 3 KRAKÓW SP38 5 km Rower 5.4 9 0:16:59 17.66 [km/h] 05:09 [min/km]
4 130 ŁUKASIEWICZ WOJCIECH 5 km Rower #REF! 4 NOWA WIES MALBORSKA 5 km Rower 5.4 130 0:17:02 17.61 [km/h] 05:09 [min/km]
5 23 WĄDOŁOWSKA ALICJA 5 km Rower #REF! 5 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 5 km Rower 0 5.4 23 0:17:06 17.54 [km/h] 05:10 [min/km]
6 47 KALWAJTYS TADEUSZ 5 km Rower #REF! 6 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 5 km Rower 0 5.4 47 0:17:10 17.48 [km/h] 05:11 [min/km]
7 45 IWASZKIEWICZ TERESA 5 km Rower #REF! 7 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 5 km Rower 0 5.4 45 0:17:32 17.11 [km/h] 05:15 [min/km]
8 8 ELLWART BARTEK 5 km Rower #REF! 8 SOPOT 5 km Rower 5.4 8 0:20:32 14.61 [km/h] 05:48 [min/km]
9 7 POMIANOWSKI ŁUKASZ 5 km Rower #REF! 9 MALBORK 5 km Rower 5.4 7 0:20:34 14.59 [km/h] 05:49 [min/km]
10 104 POLANSKI MATEUSZ 5 km Rower #REF! 10 KIELPINO KARTUSKIE 5 km Rower 0 5.4 104 0:20:35 14.57 [km/h] 05:49 [min/km]
11 96 SOBCZYK GRZEGORZ 5 km Rower #REF! 11 MIGORADZ 5 km Rower 5.4 96 0:20:36 14.56 [km/h] 05:49 [min/km]
12 42 MACKIEWICZ EWELINA 5 km Rower #REF! 12 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 5 km Rower 0 5.4 42 0:20:41 14.50 [km/h] 05:50 [min/km]
13 43 MACKIEWICZ SZYMON 5 km Rower #REF! 13 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 5 km Rower 0 5.4 43 0:20:41 14.50 [km/h] 05:50 [min/km]
14 3 KASZUBOWSKI ZENON 5 km Bieg #REF! 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 3 0:20:16 14.11 [km/h] 05:45 [min/km]
15 135 SZWOCH RAFAŁ 5 km Rower #REF! 14 SZYMANOWO 5 km Rower 5.4 135 0:21:21 14.05 [km/h] 05:57 [min/km]
16 6 CHODERNY DARIUSZ 5 km Bieg #REF! 2 GRUDZIĄDZ 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 6 0:20:26 14.00 [km/h] 05:47 [min/km]
17 83 KIEDROWSKI GRZEGORZ 5 km Bieg #REF! 3 POGÓDKI MORSY SKARSZEWY / OSP POGÓDKI 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 83 0:20:37 13.88 [km/h] 05:49 [min/km]
18 40 MACKIEWICZ PIOTR 5 km Rower #REF! 15 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 5 km Rower 0 5.4 40 0:22:07 13.56 [km/h] 05:06 [min/km]
19 24 WĄDOŁOWSKA AGNIESZKA 5 km Rower #REF! 16 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 5 km Rower 0 5.4 24 0:22:07 13.56 [km/h] 05:06 [min/km]
20 39 MACKIEWICZ MACIEJ 5 km Rower #REF! 17 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 5 km Rower 0 5.4 39 0:22:07 13.56 [km/h] 05:06 [min/km]
21 41 MACKIEWICZ KRYSTYNA 5 km Rower #REF! 18 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 5 km Rower 0 5.4 41 0:22:07 13.56 [km/h] 05:06 [min/km]
22 95 KOMASARA PIOTR 5 km Bieg #REF! 4 MALBORK OSP STOGI 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 95 0:21:15 13.48 [km/h] 05:56 [min/km]
23 111 TORBICZ PIOTR 5 km Bieg #REF! 5 GDANSK 666 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 111 0:21:54 13.10 [km/h] 05:03 [min/km]
24 65 BIEŃKOWSKI DAWID 5 km Bieg #REF! 6 MALBORK 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 65 0:22:08 12.97 [km/h] 05:06 [min/km]
25 1 WALENDZIAK JAN 5 km Bieg #REF! 7 MALBORK 5 km Bieg 12:01:00 AM 5.4 1 0:22:13 12.92 [km/h] 05:07 [min/km]
26 77 JERZYK MICHAŁ 5 km Bieg #REF! 8 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 77 0:22:29 12.78 [km/h] 05:10 [min/km]
27 107 SZEWCZYK ADAM 5 km Bieg #REF! 9 MALBORK BBKTS 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 107 0:22:41 12.67 [km/h] 05:12 [min/km]
28 147 ZAWADZKI DAMIAN 5 km Bieg #REF! 10 5 km Bieg 12:01:00 AM 5.4 147 0:22:52 12.57 [km/h] 05:14 [min/km]
29 74 JERZYK ROBERT 5 km Bieg #REF! 11 KANICZKI OSP KANICZKI/TRAKTOR TEAM 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 74 0:23:18 12.35 [km/h] 05:19 [min/km]
30 90 TORBOWSKI DAMIAN 5 km Bieg #REF! 12 GRABOWO KP PSP KWIDZYN / OSP KANICZKI 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 90 0:23:25 12.29 [km/h] 05:20 [min/km]
31 17 DERLAGA KAMIL 5 km Bieg #REF! 13 SZYMANKOWO NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 17 0:23:34 12.21 [km/h] 05:22 [min/km]
32 61 MROCZKOWSKI TOMASZ 5 km Bieg #REF! 14 MALBORK GRUPA MALBORK 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 17 0:23:40 12.21 [km/h] 05:23 [min/km]
33 108 BOCHON AGATA 5 km Bieg #REF! 15 MALBORK 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 108 0:24:38 11.70 [km/h] 05:34 [min/km]
34 80 NIERZWICKI GRZEGORZ 5 km Bieg #REF! 16 MALBORK GRUPA MALBORK 5 km Bieg 12:01:00 AM 5.4 80 0:24:44 11.66 [km/h] 05:35 [min/km]
35 76 JERZYK PAWEŁ 5 km Bieg #REF! 17 WIŚLINY OSP KANICZKI/TRAKTOR TEAM 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 76 0:24:59 11.55 [km/h] 05:38 [min/km]
36 105 SZYNSZECKI ZENON 5 km Bieg #REF! 18 BANINO 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 105 0:25:11 11.46 [km/h] 05:40 [min/km]
37 14 POTOCZEK ANDRZEJ 5 km Bieg #REF! 19 LICHNOWY PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 14 0:25:21 11.39 [km/h] 05:42 [min/km]
38 116 KOSIŃSKA ANNA 5 km Bieg #REF! 20 MALBORK 5 km Bieg 12:01:00 AM 5.4 116 0:25:22 11.38 [km/h] 05:42 [min/km]
39 19 SUCHOMSKI MARCIN 5 km Bieg #REF! 21 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA /GOLDEN TEAM 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 19 0:25:23 11.37 [km/h] 05:42 [min/km]
40 91 SERZYSKO WOJCIECH 5 km Bieg #REF! 22 MALBORK 5 km Bieg 12:01:00 AM 5.4 91 0:26:00 11.11 [km/h] 05:49 [min/km]
41 81 ŁĄCKA KATARZYNA 5 km Bieg #REF! 23 OSIECZNA 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 81 0:26:21 10.97 [km/h] 05:53 [min/km]
42 84 SIEBERT MONIKA 5 km Bieg #REF! 24 SZTUTOWO 5 km Bieg 12:01:00 AM 5.4 84 0:26:23 10.96 [km/h] 05:53 [min/km]
43 82 GROSZKOWSKI MARCIN 5 km Bieg #REF! 25 MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 82 0:26:25 10.94 [km/h] 05:54 [min/km]
44 36 ROGOWSKA JULIA 5 km Bieg #REF! 26 MALBORK SP NR 3 MALBORK 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 36 0:26:26 10.94 [km/h] 05:54 [min/km]
45 35 ROGOWSKI MARIUSZ 5 km Bieg #REF! 27 MALBORK 22.BLT 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 35 0:26:28 10.92 [km/h] 05:54 [min/km]
46 21 SKOREK ARKADIUSZ 5 km Bieg #REF! 28 KOŃCZEWICE 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 21 0:26:46 10.80 [km/h] 05:57 [min/km]
47 72 DUBIEL PIOTR 5 km Bieg #REF! 29 GNISZEWO 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 72 0:26:50 10.78 [km/h] 05:58 [min/km]
48 68 ZIMNA AGNIESZKA 5 km Bieg #REF! 30 TCZEW SOWIŃSKI TEAM 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 68 0:26:53 10.76 [km/h] 05:59 [min/km]
49 94 KRUK AGNIESZKA 5 km Bieg #REF! 31 SZYMANKOWO FLEX RUNNERS 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 94 0:27:05 10.68 [km/h] 05:01 [min/km]
50 70 MACHAJ ANNA 5 km Bieg #REF! 32 MALBORK 5 km Bieg 12:01:00 AM 5.4 70 0:27:26 10.55 [km/h] 05:05 [min/km]
51 71 KOWALSKA KATARZYNA 5 km Bieg #REF! 33 MALBORK 5 km Bieg 12:01:00 AM 5.4 71 0:27:28 10.54 [km/h] 05:05 [min/km]
52 78 NOWICKA KATARZYNA 5 km Bieg #REF! 34 KWIDZYN-MAREZA TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 78 0:27:45 10.43 [km/h] 05:08 [min/km]
53 113 NIETRZEBKA ROBERT 5 km Bieg #REF! 35 MIŁORADZ 5 km Bieg 12:01:00 AM 5.4 113 0:27:51 10.40 [km/h] 05:09 [min/km]
54 86 NAUMCZYK KATARZYNA 5 km Bieg #REF! 36 MALBORK SALON OPTYCZNY PRESTIŻ 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 86 0:27:55 10.37 [km/h] 05:10 [min/km]
55 51 GDANIEC ANNA 5 km Bieg #REF! 37 STAROGARD GDAŃSKI 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 51 0:28:15 10.26 [km/h] 05:14 [min/km]
56 79 DZIEDZIC RAFAŁ 5 km Bieg #REF! 38 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 79 0:28:20 10.23 [km/h] 05:15 [min/km]
57 141 KOŁTONOWSKI MARCIN 5 km Bieg #REF! 39 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 141 0:28:41 10.11 [km/h] 05:19 [min/km]
58 102 POLANSKA NATALIA 5 km Rower #REF! 19 KIELPINO KARTUSKIE 5 km Rower 0 5.4 102 0:29:43 10.10 [km/h] 05:30 [min/km]
59 103 POLANSKI JERZY 5 km Bieg #REF! 40 KIELPINO KARTUSKIE FANTOM KARTUZY 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 103 0:28:54 10.03 [km/h] 05:21 [min/km]
60 100 WĄDOŁOWSKI PRZEMYSŁAW 5 km Bieg #REF! 41 MALBORK 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 100 0:28:58 10.01 [km/h] 05:22 [min/km]
61 140 KOŁTONOWSKA AGNIESZKA 5 km Bieg #REF! 42 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 140 0:29:02 9.99 [km/h] 05:23 [min/km]
62 55 DOMERACKI MARIUSZ 5 km Bieg #REF! 43 GRONOWO ELBLĄSKIE RATOWNIK OSP GRONOWO ELBLĄSKIE 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 55 0:29:08 9.96 [km/h] 05:24 [min/km]
63 85 KLIMCZEWSKI MIROSŁAW 5 km Bieg #REF! 44 MALBORK 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 85 0:29:22 9.88 [km/h] 05:26 [min/km]
64 87 NAUMCZYK TOMASZ 5 km Bieg #REF! 45 MALBORK OPTYK PRESTIŻ 5 km Bieg 12:01:00 AM 5.4 87 0:30:12 9.62 [km/h] 05:36 [min/km]
65 53 PAWĘSKA DAMIAN 5 km Bieg #REF! 46 NOWY STAW 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 53 0:30:22 9.56 [km/h] 05:37 [min/km]
66 123 DOMINIECKI KRZYSZTOF 5 km Bieg #REF! 47 CISY KIJOWY FOLK 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 123 0:30:46 9.44 [km/h] 05:42 [min/km]
67 4 SIDOROWICZ ANNA 5 km Bieg #REF! 48 STOGI 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 4 0:30:50 9.42 [km/h] 05:43 [min/km]
68 121 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA 5 km Bieg #REF! 49 CISY KIJOWY FOLK 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 121 0:30:53 9.41 [km/h] 05:43 [min/km]
69 128 FARYSEJ TOMASZ 5 km Bieg #REF! 50 NOWA WIES MALBORSKA 5 km Bieg 12:01:00 AM 5.4 128 0:30:54 9.40 [km/h] 05:43 [min/km]
70 25 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR 5 km Bieg #REF! 51 BRANIEWO 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 25 0:31:01 9.37 [km/h] 05:45 [min/km]
71 93 GAWRON MATEUSZ 5 km Bieg #REF! 52 FROMBORK OSP FROMBORK 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 93 0:31:02 9.37 [km/h] 05:45 [min/km]
72 92 RYCHCIK IZA 5 km Bieg #REF! 53 FROMBORK OSP FROMBORK 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 92 0:31:03 9.36 [km/h] 05:45 [min/km]
73 54 GEREJ SZYMON 5 km Bieg #REF! 54 ELBLĄG RATOWNICY OSP RW 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 54 0:31:07 9.34 [km/h] 05:46 [min/km]
74 57 BARAN EWELINA 5 km Bieg #REF! 55 BORĘTY 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 57 0:31:29 9.24 [km/h] 05:50 [min/km]
75 10 BURLIŃSKA ANNA 5 km Bieg #REF! 56 BYTÓW ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 10 0:31:29 9.24 [km/h] 05:50 [min/km]
76 56 MANIA BARBARA 5 km Bieg #REF! 57 LICHNOWY 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 56 0:31:30 9.23 [km/h] 05:50 [min/km]
77 75 JERZYK PAULINA 5 km Bieg #REF! 58 WIŚLINY OSP KANICZKI/TRAKTOR TEAM 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 75 0:31:37 9.20 [km/h] 05:51 [min/km]
78 44 ULATOWSKA WERONIKA 5 km Bieg #REF! 59 MALBORK 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 44 0:31:47 9.15 [km/h] 05:53 [min/km]
79 22 CHODUKIEWICZ JAN 5 km Bieg #REF! 60 KWIDZYN SP38 5 km Bieg 12:01:00 AM 5.4 22 0:31:57 9.10 [km/h] 05:55 [min/km]
80 60 BŁACHUT MICHAŁ 5 km Bieg #REF! 61 NOWA WIEŚ MALBORSKA 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 60 0:31:57 9.10 [km/h] 05:55 [min/km]
81 38 ROBAK KAROLINA 5 km Bieg #REF! 62 STOGI 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 38 0:32:08 9.05 [km/h] 05:57 [min/km]
82 37 ROBAK KAMILA 5 km Bieg #REF! 63 STOGI 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 37 0:32:12 9.04 [km/h] 05:58 [min/km]
83 33 DZIĘGIEL DANUTA 5 km Bieg #REF! 64 STOGI 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 33 0:32:30 8.96 [km/h] 05:01 [min/km]
84 69 ZIMNY DAWID 5 km Bieg #REF! 65 TCZEW SP4 TCZEW 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 69 0:32:40 8.91 [km/h] 05:03 [min/km]
85 131 MARCHAJ ŁUKASZ 2 km Rekreacja #REF! 1 STOGI 2 km Rekreacja 12:02:00 AM 5.4 131 0:31:55 8.85 [km/h] 05:55 [min/km]
86 73 JERZYK ANETA 5 km Bieg #REF! 66 KANICZKI OSP KANICZKI/TRAKTOR TEAM 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 73 0:32:58 8.83 [km/h] 05:06 [min/km]
87 129 MARCHAJ JAKUB 2 km Rekreacja #REF! 2 STOGI 2 km Rekreacja 12:02:00 AM 5.4 129 0:31:58 8.83 [km/h] 05:55 [min/km]
88 139 NOWAK BARTOSZ 2 km Rekreacja #REF! 3 STOGI 2 km Rekreacja 12:02:00 AM 5.4 139 0:31:59 8.83 [km/h] 05:55 [min/km]
89 132 MARCHAJ OLA 2 km Rekreacja #REF! 4 STOGI 2 km Rekreacja 12:02:00 AM 5.4 132 0:32:01 8.82 [km/h] 05:56 [min/km]
90 110 MAMCZYŃSKI MARIUSZ 5 km Bieg #REF! 67 ELBLĄG 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 110 0:33:06 8.80 [km/h] 05:08 [min/km]
91 109 MAMCZYNSKA JOLA 5 km Bieg #REF! 68 ELBLĄG 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 109 0:33:08 8.79 [km/h] 05:08 [min/km]
92 64 KOWALSKA ANNA 5 km Bieg #REF! 69 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 64 0:33:11 8.78 [km/h] 05:09 [min/km]
93 63 SŁAWSKA GABRIELA 5 km Bieg #REF! 70 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 63 0:33:11 8.78 [km/h] 05:09 [min/km]
94 62 SŁAWIŃSKA MONIKA 5 km Bieg #REF! 71 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 62 0:33:11 8.78 [km/h] 05:09 [min/km]
95 114 SKUPIEŃ SYLWIA 5 km Bieg #REF! 72 GROBELNO 5 km Bieg 12:01:00 AM 5.4 114 0:35:52 8.14 [km/h] 05:39 [min/km]
96 115 SKUPIEŃ PIOTR 5 km Bieg #REF! 73 GROBELNO 5 km Bieg 12:01:00 AM 5.4 115 0:35:52 8.14 [km/h] 05:39 [min/km]
97 144 KWIATKOWSKA KAROLINA 5 km Rower #REF! 20 5 km Rower 5.4 144 0:36:55 8.13 [km/h] 05:50 [min/km]
98 99 POLANSKA BRYGIDA 5 km Bieg #REF! 74 KIELPINO KARTUSKIE 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 99 0:36:34 7.99 [km/h] 05:46 [min/km]
99 97 PĘK MAŁGORZATA 5 km Bieg #REF! 75 GRUPA ŻOŁNIERZE 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 97 0:37:38 7.77 [km/h] 05:58 [min/km]
100 98 PĘK GRZEGORZ PĘK 5 km Bieg #REF! 76 GRUPA 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 98 0:37:38 7.77 [km/h] 05:58 [min/km]
101 28 KOWNACKI BARTŁOMIEJ 5 km Nordic Walking #REF! 1 LASOWICE WIELKIE 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 28 0:37:23 7.62 [km/h] 05:55 [min/km]
102 16 BARANIK RAFAŁ 5 km Bieg #REF! 77 STOGI OSP STOGI 5 km Bieg 0 12:01:00 AM 5.4 16 0:38:24 7.61 [km/h] 05:07 [min/km]
103 118 RĘBOWSKI TOMASZ 5 km Nordic Walking #REF! 2 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 118 0:38:18 7.44 [km/h] 05:06 [min/km]
104 133 ŁASZKIEWICZ FRANISZEK 5 km Marszobieg #REF! 1 MALBORK 5 km Marszobieg 12:02:00 AM 5.4 133 0:38:26 7.42 [km/h] 05:07 [min/km]
105 106 WYCISZKIEWICZ MARIUSZ 5 km Marszobieg #REF! 2 MALBORK OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W STOGACH 5 km Marszobieg 0 12:02:00 AM 5.4 106 0:39:12 7.28 [km/h] 05:16 [min/km]
106 101 POLANSKA KAROLINA 5 km Rower #REF! 21 KIELPINO KARTUSKIE 5 km Rower 0 5.4 101 0:42:01 7.14 [km/h] 05:47 [min/km]
107 146 MIESZKUNIEC WOJCIECH 5 km Nordic Walking #REF! 3 MALBORK 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 146 0:40:25 7.07 [km/h] 05:29 [min/km]
108 29 TKACZYK ELŻBIETA 5 km Nordic Walking #REF! 4 LASOWICE WIELKIE 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 29 0:41:12 6.94 [km/h] 05:38 [min/km]
109 125 UCIECHOWSKI SŁAWOMIR 5 km Nordic Walking #REF! 5 MALBORK 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 125 0:41:43 6.86 [km/h] 05:44 [min/km]
110 49 WARLOCH PAWEŁ 5 km Nordic Walking #REF! 6 LASKI 5 km Nordic Walking 12:02:00 AM 5.4 49 0:41:46 6.85 [km/h] 05:44 [min/km]
111 46 DĘGA LIDIA 5 km Nordic Walking #REF! 7 TRALEWO 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 46 0:41:51 6.84 [km/h] 05:45 [min/km]
112 122 DOMINIECKA ADRIANA 5 km Nordic Walking #REF! 8 CISY KIJOWY FOLK 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 122 0:42:06 6.80 [km/h] 05:48 [min/km]
113 120 RĘBOWSKI MATEUSZ 5 km Nordic Walking #REF! 9 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 120 0:43:54 6.54 [km/h] 05:08 [min/km]
114 26 PLUTA EWELINA 5 km Nordic Walking #REF! 10 MALBORK 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 26 0:43:58 6.53 [km/h] 05:09 [min/km]
115 27 TUCHUŁKA ANETA 5 km Nordic Walking #REF! 11 MALBORK 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 27 0:44:04 6.51 [km/h] 05:10 [min/km]
116 52 PAWĘSKA AGATA 5 km Nordic Walking #REF! 12 NOWY STAW 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 52 0:44:42 6.42 [km/h] 05:17 [min/km]
117 66 ZANDER ELŻBIETA 5 km Nordic Walking #REF! 13 TCZEW 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 66 0:44:48 6.41 [km/h] 05:18 [min/km]
118 124 UCIECHOWSKA MAŁGORZATA 5 km Nordic Walking #REF! 14 MALBORK 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 124 0:45:44 6.28 [km/h] 05:28 [min/km]
119 58 STATKIEWICZ AGNIESZKA 5 km Nordic Walking #REF! 15 MALBORK NYBORG-MAWENT 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 58 0:45:57 6.26 [km/h] 05:31 [min/km]
120 59 GIERSZEWSKA ANNA 5 km Nordic Walking #REF! 16 MALBORK NYBORG-MAWENT 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 59 0:46:00 6.25 [km/h] 05:31 [min/km]
121 112 PIASTA ZUZANNA 5 km Bieg #REF! 78 RYCHNOWO 5 km Bieg 12:01:00 AM 5.4 112 0:47:11 6.23 [km/h] 05:44 [min/km]
122 48 PIASTA ANETA 5 km Nordic Walking #REF! 17 RYCHNOWO 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 48 0:46:37 6.17 [km/h] 05:38 [min/km]
123 50 DEGA JADWIGA 5 km Nordic Walking #REF! 18 TRALEWO 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 50 0:47:04 6.11 [km/h] 05:43 [min/km]
124 34 JANECZKO EWA 5 km Nordic Walking #REF! 19 MALBORK 22.BLT 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 34 0:49:05 5.87 [km/h] 05:05 [min/km]
125 30 ROGOWSKA EWELINA 5 km Nordic Walking #REF! 20 MALBORK 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 30 0:49:05 5.87 [km/h] 05:05 [min/km]
126 2 WALENDZIAK ALOCJA 5 km Nordic Walking #REF! 21 MALBORK 5 km Nordic Walking 12:02:00 AM 5.4 2 0:49:30 5.83 [km/h] 05:10 [min/km]
127 89 ROMAŃCZUK WOJCIECH 5 km Rower #REF! 22 MALBORK 5 km Rower 0 5.4 89 0:51:45 5.80 [km/h] 05:35 [min/km]
128 88 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA 5 km Nordic Walking #REF! 22 MALBORK 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 88 0:49:48 5.79 [km/h] 05:13 [min/km]
129 143 KWIATKOWSKA AGNIESZKA 5 km Marszobieg #REF! 3 5 km Marszobieg 12:02:00 AM 5.4 143 0:50:26 5.72 [km/h] 05:20 [min/km]
130 145 LISZEWSKA MAŁGORZATA 5 km Marszobieg #REF! 4 5 km Marszobieg 12:02:00 AM 5.4 145 0:50:28 5.72 [km/h] 05:21 [min/km]
131 142 KWIATKOWSKI MARCIN 5 km Marszobieg #REF! 5 SZYMANOWO 5 km Marszobieg 12:02:00 AM 5.4 142 0:50:30 5.71 [km/h] 05:21 [min/km]
132 119 RĘBOWSKI GRZEGORZ 5 km Nordic Walking #REF! 23 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 119 0:51:19 5.63 [km/h] 05:30 [min/km]
133 20 KOMASARA IWONA 5 km Nordic Walking #REF! 24 STOGI 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 20 0:51:38 5.59 [km/h] 05:34 [min/km]
134 67 KAPUŚCIŃSKA BOŻENA 5 km Nordic Walking #REF! 25 LASKI 5 km Nordic Walking 12:02:00 AM 5.4 67 0:51:41 5.59 [km/h] 05:34 [min/km]
135 5 MARCHAJ MARIA 5 km Nordic Walking #REF! 26 STOGI 5 km Nordic Walking 12:02:00 AM 5.4 5 0:51:42 5.59 [km/h] 05:34 [min/km]
136 18 ROBAK MARIA 5 km Nordic Walking #REF! 27 STOGI 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 18 0:51:42 5.59 [km/h] 05:34 [min/km]
137 31 GOSTUMSKA KATARZYNA 5 km Nordic Walking #REF! 28 MALBORK 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 31 0:52:56 5.46 [km/h] 05:48 [min/km]
138 32 GOSTUMSKI PRZEMYSŁAW 5 km Nordic Walking #REF! 29 MALBORK 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 32 0:52:58 5.46 [km/h] 05:49 [min/km]
139 138 LASSOTA MARIANNA 5 km Nordic Walking #REF! 30 ELBLĄG 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 138 0:58:37 4.95 [km/h] 05:51 [min/km]
140 137 LASSOTA PIOTR 5 km Nordic Walking #REF! 31 ELBLĄG 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 137 0:58:37 4.95 [km/h] 05:51 [min/km]
141 11 BURLIŃSKA KATARZYNA 5 km Nordic Walking #REF! 32 BYTÓW ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 11 1:04:11 4.53 [km/h] 05:53 [min/km]
142 136 LASSOTA ALEKSANDRA 5 km Nordic Walking #REF! 33 ELBLĄG 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 136 1:04:13 4.53 [km/h] 05:54 [min/km]
143 12 BURLIŃSKI PIOTR 5 km Nordic Walking #REF! 34 BYTÓW ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 12 1:10:16 4.15 [km/h] 05:01 [min/km]
144 13 BURLIŃSKI XAWERY 5 km Nordic Walking #REF! 35 BYTÓW ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 13 1:10:17 4.15 [km/h] 05:01 [min/km]
145 126 LOCHIŃSKA JOANNA 5 km Nordic Walking #REF! 36 PASŁEK 5 km Nordic Walking 12:02:00 AM 5.4 126 1:10:42 4.13 [km/h] 05:06 [min/km]
146 117 RĘBOWSKA AGNIESZKA 5 km Nordic Walking #REF! 37 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5 km Nordic Walking 0 12:02:00 AM 5.4 117 1:10:44 4.12 [km/h] 05:06 [min/km]
147 127 LOCHIŃSKI ANTONI 5 km Nordic Walking #REF! 38 PASŁEK 5 km Nordic Walking 12:02:00 AM 5.4 127 1:10:44 4.12 [km/h] 05:06 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ