Ultra Cross Maraton 12H
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 dryjański robert gryfino 12h KB Hermes Gryfino 120.00 PLN
2 ineksiak janusz kliniska WIELKIE 12h ULTRAMARINA 219.528 opłacono
3 Jakimowicz Kamila Kostrzyn nad Odrą 12h opłacono
4 Paradowska Ewelina Nowogard 12h Za - Biegane Babeczki. Nowogard opłacono
5 Szymański Jarosław ZAŁOM 12h 120.00 PLN
6 TOMCZYK FERDYNAND gryfino 12h MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 120.00 PLN
7 Surdacki Jerzy Gryfino 12h Drużyna Szpiku / Royal Runners Team opłacono
8 Bałamącek Tomek Rurzyca 12h Progdar marathon team 120.00 PLN
9 Bęben Artur Kliniska Wielkie 12h ProGDar Marathon Team opłacono
10 Szymańska Katarzyna Szczecin 12h Biegam dla siebie 120.00 PLN
11 Zienkiewicz Jan Świnoujście 12h opłacono
12 Kordaczuk Emil Szczecin 12h 120.00 PLN
13 Stefanicki Marek Świnoujście 12h WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE opłacono
14 Chwiej Marcin Świnoujście 12h opłacono
15 Winkel Arek Gryfino 12h 100%EG 120.00 PLN
16 Pigłowski Dawid Gorzów Wlkp. 12h S-ULTRA opłacono
17 Pietrakowski Grzegorz Szczecin 12h TT Szczecin 120.00 PLN
18 Wójcik Damian Darłowo 12h Runnerswalde Darłowo 120.00 PLN
19 Górski Marek Szczecin 12h opłacono
20 Sowa Mateusz Szczecin 12h Drużyna Szpiku opłacono
21 Sarosi Gyula Dobra 12h HQ MNC NE 120.00 PLN
22 Konopiński Leszek Marek Świnoujście 12h opłacono
23 Wsuł Monia Swarzędz 12h opłacono
24 Kiewra Robert Ośno Lubuskie 12h Morsy OŚNO LUBUSKIE opłacono
25 Skrzypiec Andrzej Świnoujście 12h Mkl Maraton Świnoujscie opłacono
26 Kita Leszek Goleniów 12h ProGDar Marathon Team opłacono
27 Cybulski Tomasz Szczecin 12h opłacono
28 MISIAK ARKADIUSZ MISIAK SZCZECIN 12h TT Szczecin/ hawajskie rekiny 120.00 PLN
29 Bączyk Adam Szczecin 12h Monia Gym opłacono
30 stronikowski kamil szczecin 12h opłacono
31 Bączyk Monika Szczecin 12h Monia Gym opłacono
32 Majewski Mariusz Świnoujście 12h 120.00 PLN
33 burghardt renata pniewo 12h Royal Runners Team opłacono
34 cebenko maria nowe czarnowo 12h KB Hermes Gryfino opłacono
35 Kubiaczyk Ireneusz Mosty 12h 120.00 PLN
36 Bzdawka Rafał Świnoujscie 12h KPW Świnoujście opłacono
37 Górska Anna ŚWINOUJŚCIE 12h Mkl Maraton Świnoujscie opłacono
38 Bzdawka Tomasz Występ 12h opłacono
39 MALEC MARIUSZ STARGARD 12h opłacono
40 Strzelec Tomasz Gryfino 12h KB Hermes Gryfino opłacono
41 Duchowski Robert GRYFINO 12h 100%EG opłacono
42 Czylkowski Patryk Banie 12h 100%EG 120.00 PLN
43 Fajks Marcin Bezrzecze 12h BiegowyWirus opłacono
44 Warysz Dominik Gryfice 12h Run Gryf Gryfice opłacono
45 Chełminiak Sławomir Czarna Łąka 12h opłacono
46 Świst Joanna Gryfino 12h Royal Runners Team 120.00 PLN
47 Oleszczyk Rafał Goleniów 12h opłacono
48 Romańska Karolina Świnoujście 12h Biegacze Świnoujście opłacono
49 Barański Janusz Szczecin 12h opłacono
50 GAPIŃSKI DARIUSZ Kliniska Wielkie 12h ProGDar Marathon Team opłacono


Wyświetleń: 1602

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ