Bieg główny 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Klasyfikacja dodatkowa Do zapłaty
1 Zawadzki Rafał Człuchów Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
2 Zawadzka Barbara Człuchów Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
3 Łepek Agnieszka Gdynia Polska Bieg główny 10 km KS PIDRINA GDYNIA Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
4 Dobrzycka Małgorzata Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
5 Dias Magdalena Gdynia Polska Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
6 Folwarska Małgorzata Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
7 Nowiński Eryk Nowa Dęba Polska Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
8 Kwiecień Alicja Białogard Polska Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
9 Mączka Artur Gdynia Polska Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Rodzina lekarska opłacono on-line
10 Sieja Magdalena Gdynia Polska Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
11 Jabłońska Natalia Pakość Polska Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
12 Janecka Marta Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
13 Danieluk Katarzyna Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
14 Sokołowska ewa gdańsk Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
15 Szaruta-Raflesz Karolina Gdynia Polska Bieg główny 10 km UCK Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
16 Grono Miłosz Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
17 Sazon Emilia Bytów Polska Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
18 Pasierbska Ewa Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
19 Maciocha Karolina Frampol Polska Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
20 Dusza Zbigniew 67-120 Kożuchów Polska Bieg główny 10 km biegam z duszą Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
21 Kaliszan Michał Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
22 Krasiński Bartosz Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Rodzina lekarska opłacono on-line
23 Konkol Karol Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Rodzina lekarska opłacono on-line
24 Łaniec Mateusz Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
25 Zygmuntowicz Piotr Gdynia Polska Bieg główny 10 km Morsy Gdyńskie Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
26 Wojciechowski Kamil Gdańsk Polska Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego
27 Folwarski Marcin Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
28 Faran Grzegorz SULMIN Polska Bieg główny 10 km GTSulmin Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
29 Lubocka Paulina Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
30 KRAKOWIAK Michał KRAKOWIAK Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
31 Bielachowicz Alicja Gdańsk Polska Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
32 Skrodzki Karol Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
33 Bizewski Tadeusz Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
34 Bogucka Katarzyna Gdańsk Polska Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
35 Kazimierczyk Marieta Gdansk Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta
36 Szuster Wojciech Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
37 Stefaniak Weronika Stefaniak Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
38 Drewing Angelika Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
39 Kuczkowska Barbara Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
40 Turek Marianna Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta
41 Miazga Joanna Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
42 Książek Marta Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
43 Cieśliński Michał Gdańsk Polska Bieg główny 10 km MUKOwaleczni Lekarz i lekarz dentysta
44 Ciesielski Jerzy Poznań Polska Bieg główny 10 km #1512WingedHearts Rodzina lekarska opłacono on-line
45 Romanowski Łukasz Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Alpa! Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
46 Główczewski Patryk Kościerzyna Polska Bieg główny 10 km Rodzina lekarska opłacono on-line
47 Grodź Marcin Szczytno Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
48 Fanslau Magdalena Starogard Gdański Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
49 Poćwiardowski Maciej Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
50 Żmich Przemysław Iława Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
51 Walentynowicz Maciej Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Universum Szkolna Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
52 Grodecki Łukasz Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Cobra Team Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
53 Sikora sikora Monika Gdansk Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
54 Zagórski Łukasz Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
55 Ożarowski Mikołaj Gdańsk Polska Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
56 Jażownik Maria Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
57 Jaremko Marcin Gdansk Polska Bieg główny 10 km Lubań knapy Rodzina lekarska opłacono on-line
58 Skrajda Małgorzata Gardeja Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
59 Skrajda Jędrzej Bydgoszcz Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
60 Rajski Paweł Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
61 Czerniak Małgorzata Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
62 Błaszczyk Mateusz Gdańsk Polska Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
63 Krupa Kajetan Gdynia Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
64 Walczak Paula Gdańsk Polska Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
65 Kala Martyna Gdańsk Polska Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
66 Ciesielski Maciej Gdańsk Polska Bieg główny 10 km #1512WingedHearts Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
67 Marjański Tomasz Gdynia Polska Bieg główny 10 km KS PIDRINA GDYNIA Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
68 Częścik Katarzyna Otomin Polska Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego
69 Jarzabek Agnieszka Straszyn Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
70 Jarzabek Maciej Straszyn Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
71 Ohler Ola Gdynia Polska Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
72 Krzywania Aleksandra Lubicz Polska Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
73 Krysiak Mikołaj Pogórze Polska Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line


Wyświetleń: 9084

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ