Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Klasyfikacja dodatkowa | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zawadzki Rafał | Człuchów | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
2 | Zawadzka Barbara | Człuchów | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
3 | Łepek Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | KS PIDRINA GDYNIA | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
4 | Dobrzycka Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
5 | Dias Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
6 | Folwarska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
7 | Nowiński Eryk | Nowa Dęba | Polska | Bieg główny 10 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
8 | Kwiecień Alicja | Białogard | Polska | Bieg główny 10 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
9 | Mączka Artur | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Rodzina lekarska | opłacono on-line |
10 | Sieja Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
11 | Jabłońska Natalia | Pakość | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
12 | Janecka Marta | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
13 | Danieluk Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
14 | Sokołowska ewa | gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
15 | Szaruta-Raflesz Karolina | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | UCK | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
16 | Grono Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
17 | Sazon Emilia | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
18 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
19 | Maciocha Karolina | Frampol | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
20 | Dusza Zbigniew | 67-120 Kożuchów | Polska | Bieg główny 10 km | biegam z duszą | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
21 | Kaliszan Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
22 | Krasiński Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
23 | Konkol Karol | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
24 | Łaniec Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
25 | Zygmuntowicz Piotr | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Morsy Gdyńskie | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
26 | Wojciechowski Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | |
27 | Folwarski Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
28 | Faran Grzegorz | SULMIN | Polska | Bieg główny 10 km | GTSulmin | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
29 | Lubocka Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
30 | KRAKOWIAK Michał KRAKOWIAK | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
31 | Bielachowicz Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
32 | Skrodzki Karol | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
33 | Bizewski Tadeusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
34 | Bogucka Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
35 | Kazimierczyk Marieta | Gdansk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | ||
36 | Szuster Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
37 | Stefaniak Weronika Stefaniak | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
38 | Drewing Angelika | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
39 | Kuczkowska Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
40 | Turek Marianna | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | ||
41 | Miazga Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
42 | Książek Marta | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
43 | Cieśliński Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | MUKOwaleczni | Lekarz i lekarz dentysta | |
44 | Ciesielski Jerzy | Poznań | Polska | Bieg główny 10 km | #1512WingedHearts | Rodzina lekarska | opłacono on-line |
45 | Romanowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Alpa! | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
46 | Główczewski Patryk | Kościerzyna | Polska | Bieg główny 10 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
47 | Grodź Marcin | Szczytno | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
48 | Fanslau Magdalena | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
49 | Poćwiardowski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
50 | Żmich Przemysław | Iława | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
51 | Walentynowicz Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Universum Szkolna | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
52 | Grodecki Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Cobra Team | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
53 | Sikora sikora Monika | Gdansk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
54 | Zagórski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
55 | Ożarowski Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
56 | Jażownik Maria | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
57 | Jaremko Marcin | Gdansk | Polska | Bieg główny 10 km | Lubań knapy | Rodzina lekarska | opłacono on-line |
58 | Skrajda Małgorzata | Gardeja | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
59 | Skrajda Jędrzej | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
60 | Rajski Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
61 | Czerniak Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
62 | Błaszczyk Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
63 | Krupa Kajetan | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
64 | Walczak Paula | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
65 | Kala Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
66 | Ciesielski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | #1512WingedHearts | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
67 | Marjański Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | KS PIDRINA GDYNIA | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
68 | Częścik Katarzyna | Otomin | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | |
69 | Jarzabek Agnieszka | Straszyn | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
70 | Jarzabek Maciej | Straszyn | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
71 | Ohler Ola | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
72 | Krzywania Aleksandra | Lubicz | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
73 | Krysiak Mikołaj | Pogórze | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10516