Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Klasyfikacja dodatkowa Do zapłaty
1 Krysiak Mikołaj Pogórze Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
2 Krzywania Aleksandra Lubicz Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
3 Ohler Ola Gdynia Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
4 Jarzabek Maciej Straszyn Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
5 Jarzabek Agnieszka Straszyn Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
6 Częścik Katarzyna Otomin Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego
7 Marjański Tomasz Gdynia Bieg główny 10 km KS PIDRINA GDYNIA Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
8 Ciesielski Maciej Gdańsk Bieg główny 10 km #1512WingedHearts Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
9 Kala Martyna Gdańsk Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
10 Walczak Paula Gdańsk Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
11 Krupa Kajetan Gdynia Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
12 Błaszczyk Mateusz Gdańsk Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
13 Czerniak Małgorzata Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
14 Rajski Paweł Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
15 Skrajda Jędrzej Bydgoszcz Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
16 Skrajda Małgorzata Gardeja Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
17 Jaremko Marcin Gdansk Bieg główny 10 km Lubań knapy Rodzina lekarska opłacono on-line
18 Jażownik Maria Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
19 Ożarowski Mikołaj Gdańsk Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
20 Zagórski Łukasz Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
21 Sikora sikora Monika Gdansk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
22 Grodecki Łukasz Gdańsk Bieg główny 10 km Cobra Team Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
23 Walentynowicz Maciej Gdańsk Bieg główny 10 km Universum Szkolna Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
24 Żmich Przemysław Iława Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
25 Poćwiardowski Maciej Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
26 Fanslau Magdalena Starogard Gdański Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
27 Grodź Marcin Szczytno Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
28 Główczewski Patryk Kościerzyna Bieg główny 10 km Rodzina lekarska opłacono on-line
29 Romanowski Łukasz Gdańsk Bieg główny 10 km Alpa! Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
30 Ciesielski Jerzy Poznań Bieg główny 10 km #1512WingedHearts Rodzina lekarska opłacono on-line
31 Cieśliński Michał Gdańsk Bieg główny 10 km MUKOwaleczni Lekarz i lekarz dentysta
32 Książek Marta Gdańsk Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
33 Miazga Joanna Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
34 Turek Marianna Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta
35 Kuczkowska Barbara Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
36 Drewing Angelika Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
37 Stefaniak Weronika Stefaniak Gdańsk Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
38 Szuster Wojciech Gdańsk Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
39 Kazimierczyk Marieta Gdansk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta
40 Bogucka Katarzyna Gdańsk Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
41 Bizewski Tadeusz Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
42 Skrodzki Karol Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
43 Bielachowicz Alicja Gdańsk Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
44 KRAKOWIAK Michał KRAKOWIAK Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
45 Lubocka Paulina Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
46 Faran Grzegorz SULMIN Bieg główny 10 km GTSulmin Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
47 Folwarski Marcin Gdańsk Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
48 Wojciechowski Kamil Gdańsk Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego
49 Zygmuntowicz Piotr Gdynia Bieg główny 10 km Morsy Gdyńskie Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
50 Łaniec Mateusz Gdańsk Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
51 Konkol Karol Gdańsk Bieg główny 10 km Rodzina lekarska opłacono on-line
52 Krasiński Bartosz Gdańsk Bieg główny 10 km Rodzina lekarska opłacono on-line
53 Kaliszan Michał Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
54 Dusza Zbigniew 67-120 Kożuchów Bieg główny 10 km biegam z duszą Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
55 Maciocha Karolina Frampol Bieg główny 10 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
56 Pasierbska Ewa Gdańsk Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
57 Sazon Emilia Bytów Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
58 Grono Miłosz Gdańsk Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
59 Szaruta-Raflesz Karolina Gdynia Bieg główny 10 km UCK Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
60 Sokołowska ewa gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
61 Danieluk Katarzyna Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
62 Janecka Marta Gdańsk Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
63 Jabłońska Natalia Pakość Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
64 Sieja Magdalena Gdynia Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
65 Mączka Artur Gdynia Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Rodzina lekarska opłacono on-line
66 Kwiecień Alicja Białogard Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
67 Nowiński Eryk Nowa Dęba Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
68 Folwarska Małgorzata Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
69 Dias Magdalena Gdynia Bieg główny 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
70 Dobrzycka Małgorzata Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
71 Łepek Agnieszka Gdynia Bieg główny 10 km KS PIDRINA GDYNIA Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
72 Zawadzka Barbara Człuchów Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
73 Zawadzki Rafał Człuchów Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
74 Rajskk Jan Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
75 Jaremko Marcel Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
76 Jaremko Ziemowit Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
77 Kabata Stanisław Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
78 FARAN DOROTA SULMIN Bieg Malucha do 7. roku życia GTSulmin Rodzina lekarska
79 Koszyk Klara Pasłęk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
80 Zdrojewska Hanna Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
81 Zdrojewska Dorota Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
82 Koberda Filip Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
83 Pasierbińska Karolina Schwäbisch Gmünd Bieg Malucha do 7. roku życia Lekarz i lekarz dentysta
84 Skorupa Natalia Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
85 Łopacińska ALICJA Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
86 Łopacińska Milena Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
87 Bizewska Hanna Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
88 Bizewska Helena Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
89 Piotrowska Liliana Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Lekarz i lekarz dentysta
90 Piotrowska Helena Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
91 Dragan Karol Gdynia Bieg na 5 km Rodzina lekarska opłacono on-line
92 Pasierbska Ewa Gdańsk Bieg na 5 km GUMed Student wydziału lekarskiego
93 Michalczuk Monika Michalczuk Olsztyn Bieg na 5 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
94 Kopeć Karolina Olsztyn Bieg na 5 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
95 Trochowski Jan Gdańsk Bieg na 5 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
96 Kucharska Agnieszka Gdańsk Bieg na 5 km Rodzina lekarska opłacono on-line
97 Godlewska Hanna Gdańsk Bieg na 5 km Rodzina lekarska opłacono on-line
98 Kucharski Michał Gdańsk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
99 Szaluś Krzysztof Gdańsk Bieg na 5 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
100 Sawicki Robert Sopot Bieg na 5 km GUMeded Rodzina lekarska opłacono on-line


Wyświetleń: 3253

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ