Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Klasyfikacja dodatkowa Do zapłaty
1 Czarnota Maksymilian Gdynia Bieg na 5 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
2 Zawadzki Rafał Człuchów Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
3 Rybska Agnieszka Gdańsk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
4 Lubocka Paulina Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
5 Murat-Chyła Małgorzata Gdańsk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
6 Koberda Mateusz Gdańsk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
7 Wiśniewski Piotr Sopot Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
8 Weiland Karina Weiland Sopot Bieg na 5 km Rodzina lekarska
9 Koberda Filip Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
10 Pasierbińska Karolina Schwäbisch Gmünd Bieg Malucha do 7. roku życia Lekarz i lekarz dentysta
11 Młynarczyk Monika Gdańsk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
12 Skorupa Natalia Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
13 Nowiński Eryk Nowa Dęba Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
14 Skrodzki Karol Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
15 Kaliszan Michał Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
16 Syldatk Adam Garcz Bieg na 5 km Rodzina lekarska opłacono on-line
17 duda maciej gdansk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
18 Zacharek Oktawia Gdansk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
19 Pasierbska Ewa Gdańsk Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
20 Ohler Ola Gdynia Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
21 Jarzabek Maciej Straszyn Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
22 Jarzabek Agnieszka Straszyn Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
23 Miazga Joanna Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
24 Aszyk Arkadiusz Gdańsk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
25 Sokołowska ewa gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
26 Kopeć Karolina Olsztyn Bieg na 5 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
27 Proskurnicki Paweł Rumia Bieg na 5 km Rodzina lekarska opłacono on-line
28 Zacharek Olimpia Gdańsk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
29 Folwarska Małgorzata Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
30 Swaczyna Ola Rumia Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
31 Trochowski Jan Gdańsk Bieg na 5 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
32 Kabata Stanisław Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
33 Konkol Karol Gdańsk Bieg główny 10 km Rodzina lekarska opłacono on-line
34 Zdrojewska Hanna Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
35 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
36 Zdrojewska Dorota Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
37 Niedźwiecka Marta Gdańsk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
38 Fanslau Magdalena Starogard Gdański Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
39 Janas Magdalena Pruszcz Gdański Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
40 Grodź Marcin Szczytno Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
41 Główczewski Patryk Kościerzyna Bieg główny 10 km Rodzina lekarska opłacono on-line
42 Koszyk Klara Pasłęk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
43 Koszyk Michał Pasłęk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
44 Huszcza Agnieszka Gdańsk Bieg na 5 km Rodzina lekarska opłacono on-line
45 Zdrojewski Łukasz Gdańsk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
46 Dudzińska Kamila Gdańsk Bieg na 5 km Rodzina lekarska opłacono on-line
47 Kuczkowska Barbara Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
48 Kazimierczyk Marieta Gdansk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta
49 Sikora sikora Monika Gdansk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
50 Krasiński Bartosz Gdańsk Bieg główny 10 km Rodzina lekarska opłacono on-line
51 Krupa Kajetan Gdynia Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
52 Sroka Jowita Gdańsk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
53 Błaszczyk Mateusz Gdańsk Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
54 Danieluk Katarzyna Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
55 Czerniak Małgorzata Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
56 Rajski Paweł Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
57 Rajskk Jan Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
58 Saładziak Katarzyna Gdańsk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
59 Turek Marianna Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta
60 Dragan Dorota GDYNIA Bieg na 5 km Rodzina lekarska opłacono on-line
61 Kałas Maria Gdańsk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono
62 KRAKOWIAK Michał KRAKOWIAK Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
63 Kałas Emilia Gdańsk Bieg na 5 km Rodzina lekarska opłacono on-line
64 Dobrzycka Małgorzata Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
65 Kucharska Agnieszka Gdańsk Bieg na 5 km Rodzina lekarska opłacono on-line
66 Łopaciński Tomasz Gdańsk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
67 Łopacińska ALICJA Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
68 Łopacińska Milena Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
69 Bizewski Tadeusz Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
70 Jażdżewska Natalia Chojnice Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
71 Półgęsek Agata Pruszcz Gdanski Bieg na 5 km Rodzina lekarska opłacono on-line
72 Kwiecień Alicja Białogard Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
73 Wojno Agnieszka Leśno Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
74 Godlewska Hanna Gdańsk Bieg na 5 km Rodzina lekarska opłacono on-line
75 Bizewska Hanna Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
76 Bizewska Helena Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
77 Nawrocki Matthias Gdańsk Bieg na 5 km Rodzina lekarska opłacono on-line
78 Skrajda Jędrzej Bydgoszcz Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
79 Skrajda Małgorzata Gardeja Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
80 Jaremko Natalia Gdańsk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
81 Jaremko Marcel Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
82 Piotrowska Liliana Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Lekarz i lekarz dentysta
83 Jaremko Ziemowit Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
84 Czyżewska Katarzyna Gdynia Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
85 Piotrowska Helena Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
86 Żmich Przemysław Iława Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
87 Dragan Karol Gdynia Bieg na 5 km Rodzina lekarska opłacono on-line
88 Jażownik Maria Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
89 Kucharski Michał Gdańsk Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
90 Szuster Wojciech Gdańsk Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
91 Grono Miłosz Gdańsk Bieg główny 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
92 Poćwiardowski Maciej Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
93 KOŁKOWSKI KRZYSZTOF Gdynia Bieg na 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
94 Piotrowska Agata Gdańsk Bieg na 5 km Rodzina lekarska opłacono on-line
95 Drewing Angelika Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
96 Zagórski Łukasz Gdańsk Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
97 Zawadzka Barbara Człuchów Bieg główny 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
98 Ciesielski Maciej Gdańsk Bieg główny 10 km #1512WingedHearts Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
99 Ciesielski Jerzy Poznań Bieg główny 10 km #1512WingedHearts Rodzina lekarska opłacono on-line
100 Romanowski Łukasz Gdańsk Bieg główny 10 km Alpa! Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line


Wyświetleń: 3302

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ