Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Klasyfikacja dodatkowa | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Walentynowicz Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Universum Szkolna | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
2 | Szaruta-Raflesz Karolina | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | UCK | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
3 | Kołkowski Karol | Gdynia | Polska | Bieg na 5 km | Team Elwart/GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
4 | Kozińska Agata | Toruń | Polska | Bieg na 5 km | Run Pasja | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
5 | Cieśliński Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | MUKOwaleczni | Lekarz i lekarz dentysta | |
6 | Zygmuntowicz Piotr | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Morsy Gdyńskie | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
7 | Jaremko Marcin | Gdansk | Polska | Bieg główny 10 km | Lubań knapy | Rodzina lekarska | opłacono on-line |
8 | Dziewiatowska Joanna | Tuchom | Polska | Bieg na 5 km | Kujawscy runners | Rodzina lekarska | opłacono on-line |
9 | Marjański Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | KS PIDRINA GDYNIA | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
10 | Łepek Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | KS PIDRINA GDYNIA | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
11 | Sawicki Robert | Sopot | Polska | Bieg na 5 km | GUMeded | Rodzina lekarska | opłacono on-line |
12 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | |
13 | Krysiak Mikołaj | Pogórze | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
14 | Krzywania Aleksandra | Lubicz | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
15 | Częścik Katarzyna | Otomin | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | |
16 | Kala Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
17 | Walczak Paula | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
18 | Ożarowski Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
19 | Bogucka Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
20 | Bielachowicz Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
21 | Wojciechowski Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | |
22 | Maciocha Karolina | Frampol | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
23 | Wojciechowski Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
24 | Czajkowski Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
25 | Plata Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono |
26 | Faran Grzegorz | SULMIN | Polska | Bieg główny 10 km | GTSulmin | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
27 | FARAN Agata | SULMIN | Portugalia | Bieg na 5 km | GTSulmin | Rodzina lekarska | opłacono on-line |
28 | FARAN DOROTA | SULMIN | Polska | Bieg Malucha do 7. roku życia | GTSulmin | Rodzina lekarska | |
29 | Michalczuk Monika Michalczuk | Olsztyn | Polska | Bieg na 5 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
30 | Szaluś Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
31 | Książek Marta | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
32 | Stefaniak Weronika Stefaniak | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
33 | Folwarski Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
34 | Łaniec Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
35 | Sazon Emilia | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
36 | Janecka Marta | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
37 | Jabłońska Natalia | Pakość | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
38 | Sieja Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
39 | Mączka Artur | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Rodzina lekarska | opłacono on-line |
40 | Senkbeil Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
41 | Dias Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
42 | Kokitko Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
43 | Hubisz Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
44 | Hrynek Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Fundacja Trzeba Marzyć | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
45 | Grodecki Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Cobra Team | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
46 | Dusza Zbigniew | 67-120 Kożuchów | Polska | Bieg główny 10 km | biegam z duszą | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
47 | Romanowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Alpa! | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
48 | Ciesielski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | #1512WingedHearts | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
49 | Ciesielski Jerzy | Poznań | Polska | Bieg główny 10 km | #1512WingedHearts | Rodzina lekarska | opłacono on-line |
50 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
51 | Ohler Ola | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
52 | Jarzabek Maciej | Straszyn | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
53 | Jarzabek Agnieszka | Straszyn | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
54 | Kopeć Karolina | Olsztyn | Polska | Bieg na 5 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
55 | Trochowski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
56 | Krupa Kajetan | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
57 | Błaszczyk Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
58 | Czerniak Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
59 | Rajski Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
60 | Rajskk Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha do 7. roku życia | Rodzina lekarska | ||
61 | Kucharska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
62 | Godlewska Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
63 | Skrajda Jędrzej | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
64 | Skrajda Małgorzata | Gardeja | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
65 | Jażownik Maria | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
66 | Kucharski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
67 | Zagórski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
68 | Sikora sikora Monika | Gdansk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
69 | Jaremko Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
70 | Jaremko Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha do 7. roku życia | Rodzina lekarska | ||
71 | Jaremko Ziemowit | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha do 7. roku życia | Rodzina lekarska | ||
72 | Żmich Przemysław | Iława | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
73 | Poćwiardowski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
74 | Fanslau Magdalena | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
75 | Grodź Marcin | Szczytno | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
76 | Główczewski Patryk | Kościerzyna | Polska | Bieg główny 10 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
77 | Wiśniewski Piotr | Sopot | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
78 | Dragan Dorota | GDYNIA | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
79 | Zdrojewski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
80 | Miazga Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
81 | Turek Marianna | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | ||
82 | Kuczkowska Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
83 | Drewing Angelika | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
84 | Szuster Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
85 | Kazimierczyk Marieta | Gdansk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | ||
86 | Bizewski Tadeusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
87 | Skrodzki Karol | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
88 | Kabata Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha do 7. roku życia | Rodzina lekarska | ||
89 | Gadamska-Kabata Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
90 | KRAKOWIAK Michał KRAKOWIAK | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
91 | Lubocka Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
92 | Weiland Karina Weiland | Sopot | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | ||
93 | duda maciej | gdansk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
94 | Proskurnicki Paweł | Rumia | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
95 | Swaczyna Ola | Rumia | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
96 | Sroka Jowita | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
97 | Nawrocki Matthias | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
98 | Zacharek Oktawia | Gdansk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
99 | Konkol Karol | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
100 | Krasiński Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10535