Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Klasyfikacja dodatkowa | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Błaszczyk Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
2 | Aszyk Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
3 | Bielachowicz Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
4 | Bizewska Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha do 7. roku życia | Rodzina lekarska | ||
5 | Bizewska Helena | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha do 7. roku życia | Rodzina lekarska | ||
6 | Bizewski Tadeusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
7 | Bogucka Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
8 | Ciesielski Jerzy | Poznań | Polska | Bieg główny 10 km | #1512WingedHearts | Rodzina lekarska | opłacono on-line |
9 | Ciesielski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | #1512WingedHearts | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
10 | Cieśliński Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | MUKOwaleczni | Lekarz i lekarz dentysta | |
11 | Czajkowski Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
12 | Czarnota Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg na 5 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
13 | Czerniak Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
14 | Częścik Katarzyna | Otomin | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | |
15 | Czyżewska Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
16 | Danieluk Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
17 | Dias Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
18 | Dobrzycka Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
19 | Dragan Dorota | GDYNIA | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
20 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
21 | Drewing Angelika | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
22 | duda maciej | gdansk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
23 | Dudzińska Kamila | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
24 | Dusza Zbigniew | 67-120 Kożuchów | Polska | Bieg główny 10 km | biegam z duszą | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
25 | Dziewiatowska Joanna | Tuchom | Polska | Bieg na 5 km | Kujawscy runners | Rodzina lekarska | opłacono on-line |
26 | Fanslau Magdalena | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
27 | FARAN Agata | SULMIN | Portugalia | Bieg na 5 km | GTSulmin | Rodzina lekarska | opłacono on-line |
28 | FARAN DOROTA | SULMIN | Polska | Bieg Malucha do 7. roku życia | GTSulmin | Rodzina lekarska | |
29 | Faran Grzegorz | SULMIN | Polska | Bieg główny 10 km | GTSulmin | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
30 | Folwarska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
31 | Folwarski Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
32 | Gadamska-Kabata Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
33 | Godlewska Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
34 | Grodecki Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Cobra Team | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
35 | Grodź Marcin | Szczytno | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
36 | Grono Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
37 | Główczewski Patryk | Kościerzyna | Polska | Bieg główny 10 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
38 | Hrynek Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Fundacja Trzeba Marzyć | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
39 | Hubisz Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
40 | Huszcza Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
41 | Jabłońska Natalia | Pakość | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
42 | Janas Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
43 | Janecka Marta | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
44 | Jaremko Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha do 7. roku życia | Rodzina lekarska | ||
45 | Jaremko Marcin | Gdansk | Polska | Bieg główny 10 km | Lubań knapy | Rodzina lekarska | opłacono on-line |
46 | Jaremko Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
47 | Jaremko Ziemowit | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha do 7. roku życia | Rodzina lekarska | ||
48 | Jarzabek Agnieszka | Straszyn | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
49 | Jarzabek Maciej | Straszyn | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
50 | Jażdżewska Natalia | Chojnice | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
51 | Jażownik Maria | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
52 | Kabata Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha do 7. roku życia | Rodzina lekarska | ||
53 | Kala Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
54 | Kaliszan Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
55 | Kazimierczyk Marieta | Gdansk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | ||
56 | Kałas Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
57 | Kałas Maria | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono | |
58 | Koberda Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha do 7. roku życia | Rodzina lekarska | ||
59 | Koberda Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
60 | Kokitko Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
61 | Konkol Karol | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
62 | Kopeć Karolina | Olsztyn | Polska | Bieg na 5 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
63 | Koszyk Klara | Pasłęk | Polska | Bieg Malucha do 7. roku życia | Rodzina lekarska | ||
64 | Koszyk Michał | Pasłęk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
65 | Kozińska Agata | Toruń | Polska | Bieg na 5 km | Run Pasja | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
66 | Kołkowski Karol | Gdynia | Polska | Bieg na 5 km | Team Elwart/GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
67 | KOŁKOWSKI KRZYSZTOF | Gdynia | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
68 | KRAKOWIAK Michał KRAKOWIAK | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
69 | Krasiński Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
70 | Krupa Kajetan | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
71 | Krysiak Mikołaj | Pogórze | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
72 | Krzywania Aleksandra | Lubicz | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
73 | Książek Marta | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
74 | Kucharska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
75 | Kucharski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
76 | Kuczkowska Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
77 | Kwiecień Alicja | Białogard | Polska | Bieg główny 10 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
78 | Lubocka Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
79 | Maciocha Karolina | Frampol | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
80 | Mączka Artur | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Rodzina lekarska | opłacono on-line |
81 | Marjański Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | KS PIDRINA GDYNIA | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
82 | Miazga Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
83 | Michalczuk Monika Michalczuk | Olsztyn | Polska | Bieg na 5 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
84 | Murat-Chyła Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
85 | Młynarczyk Monika | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
86 | Nawrocki Matthias | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
87 | Niedźwiecka Marta | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
88 | Nowiński Eryk | Nowa Dęba | Polska | Bieg główny 10 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
89 | Ohler Ola | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
90 | Ożarowski Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
91 | Pasierbińska Karolina | Schwäbisch Gmünd | Polska | Bieg Malucha do 7. roku życia | Lekarz i lekarz dentysta | ||
92 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | |
93 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
94 | Piotrowska Agata | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
95 | Piotrowska Helena | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha do 7. roku życia | Rodzina lekarska | ||
96 | Piotrowska Liliana | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha do 7. roku życia | Lekarz i lekarz dentysta | ||
97 | Plata Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono |
98 | Poćwiardowski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
99 | Półgęsek Agata | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
100 | Proskurnicki Paweł | Rumia | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10521