Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Klasyfikacja dodatkowa | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | Rajski Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
102 | Rajskk Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha do 7. roku życia | Rodzina lekarska | ||
103 | Romanowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Alpa! | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
104 | Rybska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
105 | Sawicki Robert | Sopot | Polska | Bieg na 5 km | GUMeded | Rodzina lekarska | opłacono on-line |
106 | Sazon Emilia | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
107 | Saładziak Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
108 | Senkbeil Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
109 | Sieja Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
110 | Sikora sikora Monika | Gdansk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
111 | Skorupa Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha do 7. roku życia | Rodzina lekarska | ||
112 | Skrajda Jędrzej | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
113 | Skrajda Małgorzata | Gardeja | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
114 | Skrodzki Karol | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
115 | Sokołowska ewa | gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
116 | Sroka Jowita | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
117 | Stefaniak Weronika Stefaniak | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
118 | Swaczyna Ola | Rumia | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
119 | Syldatk Adam | Garcz | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
120 | Szaluś Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
121 | Szaruta-Raflesz Karolina | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | UCK | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
122 | Szuster Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
123 | Trochowski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
124 | Turek Marianna | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | ||
125 | Walczak Paula | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
126 | Walentynowicz Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Universum Szkolna | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
127 | Weiland Karina Weiland | Sopot | Polska | Bieg na 5 km | Rodzina lekarska | ||
128 | Wiśniewski Piotr | Sopot | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
129 | Wojciechowski Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | |
130 | Wojciechowski Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | GUMed | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
131 | Wojno Agnieszka | Leśno | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
132 | Zacharek Oktawia | Gdansk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
133 | Zacharek Olimpia | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
134 | Zagórski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
135 | Zawadzka Barbara | Człuchów | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
136 | Zawadzki Rafał | Człuchów | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
137 | Zdrojewska Dorota | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha do 7. roku życia | Rodzina lekarska | ||
138 | Zdrojewska Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha do 7. roku życia | Rodzina lekarska | ||
139 | Zdrojewski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
140 | Żmich Przemysław | Iława | Polska | Bieg główny 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
141 | Zygmuntowicz Piotr | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Morsy Gdyńskie | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
142 | Łaniec Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
143 | Łepek Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | KS PIDRINA GDYNIA | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
144 | Łopacińska ALICJA | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha do 7. roku życia | Rodzina lekarska | ||
145 | Łopacińska Milena | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha do 7. roku życia | Rodzina lekarska | ||
146 | Łopaciński Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg na 5 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10518