III Promykowy Bieg Charytatywny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bakuła-Olzacka Aleksandra Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
2 Czopek Jaroslaw Ełk Bieg główny (8 km)
3 Erwin-Kamińska Ewelina Szymany Bieg na czymkolwiek (3 km)
4 Toczek Julia Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Przedszkole Bajka opłacono on-line
5 Toczek Piotr Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
6 Lubowiecki Kacper Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
7 Lubowiecki Filip Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
8 Zajączkowski Antoni Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
9 Zajączkowska Anna Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
10 Kesler Borys Kamionek Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
11 Kesler Wioleta Kamionek Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
12 Wołczkiewicz Kacper Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
13 Wołczkiewicz Agata Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
14 Parciak Krzysztof Siódmak Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
15 Parciak Mikołaj Siódmak Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
16 Doring Patrycja Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Drużyna DDD opłacono on-line
17 Filochowski Dawid Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) GKS Szczytno opłacono on-line
18 Czopek Jaroslaw EŁK Bieg na czymkolwiek (3 km) Maratonka
19 ZAŁUSKA JERZY SZCZYTNO Bieg główny (8 km) AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM opłacono on-line
20 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO Bieg główny (8 km) AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM opłacono on-line
21 Kuciej-Parciak Ewa Siódmak Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
22 Parciak Antoni Siódmak Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
23 Doring Patrycja Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Drużyna DDD opłacono on-line
24 Doring Dawid Szczytno Bieg główny (8 km) Drużyna DDD opłacono on-line
25 Matulewicz Julia Bartoszyce Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
26 Langhaus Marlena Bartoszyce Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
27 Brzostek Krystian Szczytno Bieg główny (8 km) Akb Sp2 Szczytno Trohim Team opłacono on-line
28 Przychodko Liliana Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Klub biegacza Jurund Szczytno opłacono on-line
29 Przychodko Adam Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
30 Przychodko Adaś Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Klub biegacza Jurund Szczytno opłacono on-line
31 Przychodko Kamila Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Klub biegacza Jurund Szczytno opłacono on-line
32 Świerczewski Szymon Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
33 Kaczyńska Nina Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
34 Kaczyńska Natalia Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
35 Swierczewski Miłosz Szczytno Bieg główny (8 km)
36 Przybyłowska Renata Rozogi Bieg główny (8 km) Cały czas do przodu opłacono on-line
37 CHWEDORUK WOJCIECH SZCZYTNO Bieg na czymkolwiek (3 km) Morsy Szczytno#Reset opłacono on-line
38 Rosa Mateusz Szczytno Bieg główny (8 km) opłacono on-line
39 Dzięgielewska Paulina Szczytno Bieg główny (8 km) opłacono on-line
40 Mikita Szymon Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Morsy Szczytno #Reset
41 Kordek Jarosław SZCZYTNO Bieg główny (8 km) MORSY SZCZYTNO#RESET
42 Brzdonkiewicz Zuzanna Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
43 Rozewicz Bogumila Sopot Bieg na czymkolwiek (3 km)
44 Wiśniewska Monika Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Football Academy Szczytno opłacono on-line
45 Kiernozek Tomasz Szczytno Bieg główny (8 km) DAMIAN RUDNIK TEAM opłacono on-line
46 KACPRZAK MONIKA SZCZYTNO Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
47 Bojanowska Anna Rańsk Bieg główny (8 km) Gwardia Szczytno opłacono on-line
48 Bojanowski Tomasz Rańsk Bieg główny (8 km) Zespół Szkół nr 2 w Szcztytnie opłacono on-line
49 Śniadach Julian Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
50 Melnyk Diana Szczytno Bieg główny (8 km) Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
51 Elbruda Wioleta Dźwierzuty Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
52 Wąsik Witold Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
53 Roman Aneta Wielbark Bieg główny (8 km) Run&Fun Wielbark opłacono on-line
54 Szwejkowska Natalia Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
55 Kruczyk Zuzanna Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
56 Brzdonkiewicz Zuzanna Szczytno Bieg główny (8 km)
57 Bałazy Cyprian Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Goście z Galaktyki Arkana
58 Kojro Bartosz Szczytno Bieg główny (8 km) Biegam dla Iskierki „Julia Buczko fb” opłacono on-line
59 Jasiński Radosław Szczytno Bieg główny (8 km) Football Academy Szczytno opłacono on-line
60 Śledzik Daniel Śledzik szczytno Bieg główny (8 km) Football Academy Szczytno opłacono on-line
61 Turowska Grażyna Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
62 Jóźwiak Krzysztof Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
63 Jóźwiak Stanisław Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
64 Brzostek Krzysztof Olszyny Bieg główny (8 km) opłacono on-line
65 Jędras Kamila Świętajno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
66 Maciak Artur Marki Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
67 Maciak Ewelina Marki Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
68 Maciak Gabriel Marki Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
69 Deptuła Marek Mała Łatana Bieg główny (8 km) opłacono on-line
70 Brzostek Agnieszka Olszyny Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
71 Rekosz Aleksandra Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
72 Rosińska Zuzanna Szczytno Bieg główny (8 km) opłacono on-line
73 Więcławski Jakub Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Football Academy Szczytno opłacono on-line
74 Frąckowiak Agata Rekownica Bieg główny (8 km) opłacono on-line
75 Deptuła Mateusz Rudka Bieg główny (8 km)
76 Pichal Wioletta Rudka Bieg główny (8 km) Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
77 Orzoł Mirosław Orzoł Bieg główny (8 km) Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
78 Przybyłek Staś Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
79 Przybyłek Jaś Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
80 Bazydło Kamil Szczytno Bieg główny (8 km) Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
81 Adamska Aleksandra Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
82 Kaczyńska Hanna Szczytno Bieg główny (8 km) opłacono on-line
83 Siwek Milena Pasym Bieg główny (8 km) MORSY SZCZYTNO # RESET
84 Lewandowska Elżbieta Szczytno Bieg główny (8 km) Morsy Szczytno #Reset
85 Szymaniak Paulina Sędańsk Bieg na czymkolwiek (3 km) Sp2 Szczytno opłacono on-line
86 JASTRZĘBSKA KATARZYNA KAMIONEK Bieg na czymkolwiek (3 km) Sp2 Szczytno opłacono on-line
87 JASTRZĘBSKA HANNA KAMIONEK Bieg na czymkolwiek (3 km) Sp2 Szczytno opłacono on-line
88 Gajek Szymon Nowe Kiejkuty Bieg na czymkolwiek (3 km) JADĄ! opłacono on-line
89 Janikowska Aleksandra Nowe Kiejkuty Bieg na czymkolwiek (3 km) JADĄ! opłacono on-line
90 Kobylas Marcel Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Football Academy Szczytno opłacono on-line
91 Kobylas Wiktoria Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Gwardia Szczytno opłacono on-line
92 Jerzok Tomasz Korpele Bieg główny (8 km) Morsy Szczytno#Reset
93 Stalpińska Danuta Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
94 Czopek Krzysztof Dźwierzuty Bieg na czymkolwiek (3 km)
95 Czopek Anna Dźwierzuty Bieg na czymkolwiek (3 km)
96 Czopek Marcin Dźwierzuty Bieg główny (8 km) opłacono on-line
97 Olbryś Stanisław Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
98 Olbryś Julai Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
99 Olszewski Michał Szczytno Bieg główny (8 km) 8 brt opłacono on-line
100 Kulesza Radosław Szczytno Bieg główny (8 km) 8 brt opłacono on-line


Wyświetleń: 2908

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ