III Promykowy Bieg Charytatywny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mirota Aleksander Lipowa GÓra Wschodnia Bieg główny (8 km) SzPzOI nr 2 w Szczytnie
2 Mirota Emil Lipowa GÓra Wschodnia Bieg główny (8 km) SzPzOI nr 2 w Szczytnie
3 Szałkowska Joanna Bartąg Bieg główny (8 km) opłacono on-line
4 Szałkowski Igor Bartąg Bieg główny (8 km) opłacono on-line
5 Szałkowski Michał Bartąg Bieg główny (8 km)
6 Szczerbo Andrzej Szczytno Bieg główny (8 km) Morsy Szczytno#Reset opłacono on-line
7 Dąbkowski Roman Szczytno Bieg główny (8 km) opłacono on-line
8 Pankiewicz Piotr Szczytno Bieg główny (8 km) Morsy Szczytno#Reset opłacono on-line
9 Szałkowski Mariusz Bartąg Bieg główny (8 km) opłacono on-line
10 Skwiot Kamil Olszyny Bieg główny (8 km) opłacono on-line
11 Guzowski Denis Szczytno Bieg główny (8 km) Prawie jak Hermes / WSPol opłacono on-line
12 Dec Mirosław Dec Stankowo Bieg główny (8 km) cały czas do przodu opłacono on-line
13 Filochowska Marta Szczytno Bieg główny (8 km) opłacono on-line
14 FILIPIAK MAGDALENA Targowo Bieg główny (8 km) Osp Targowo opłacono on-line
15 Filipiak Jan Piecki Bieg główny (8 km) cały czas do przodu opłacono on-line
16 Łachacz Robert Kamionek Bieg główny (8 km)
17 Kulesza Radosław Szczytno Bieg główny (8 km) 8 brt opłacono on-line
18 Olszewski Michał Szczytno Bieg główny (8 km) 8 brt opłacono on-line
19 Czopek Marcin Dźwierzuty Bieg główny (8 km) opłacono on-line
20 Jerzok Tomasz Korpele Bieg główny (8 km) Morsy Szczytno#Reset
21 Lewandowska Elżbieta Szczytno Bieg główny (8 km) Morsy Szczytno #Reset
22 Siwek Milena Pasym Bieg główny (8 km) MORSY SZCZYTNO # RESET
23 Kaczyńska Hanna Szczytno Bieg główny (8 km) opłacono on-line
24 Bazydło Kamil Szczytno Bieg główny (8 km) Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
25 Orzoł Mirosław Orzoł Bieg główny (8 km) Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
26 Pichal Wioletta Rudka Bieg główny (8 km) Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
27 Deptuła Mateusz Rudka Bieg główny (8 km)
28 Frąckowiak Agata Rekownica Bieg główny (8 km) opłacono on-line
29 Rosińska Zuzanna Szczytno Bieg główny (8 km) opłacono on-line
30 Deptuła Marek Mała Łatana Bieg główny (8 km) opłacono on-line
31 Brzostek Krzysztof Olszyny Bieg główny (8 km) opłacono on-line
32 Śledzik Daniel Śledzik szczytno Bieg główny (8 km) Football Academy Szczytno opłacono on-line
33 Jasiński Radosław Szczytno Bieg główny (8 km) Football Academy Szczytno opłacono on-line
34 Kojro Bartosz Szczytno Bieg główny (8 km) Biegam dla Iskierki „Julia Buczko fb” opłacono on-line
35 Brzdonkiewicz Zuzanna Szczytno Bieg główny (8 km)
36 Roman Aneta Wielbark Bieg główny (8 km) Run&Fun Wielbark opłacono on-line
37 Melnyk Diana Szczytno Bieg główny (8 km) Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
38 Bojanowski Tomasz Rańsk Bieg główny (8 km) Zespół Szkół nr 2 w Szcztytnie opłacono on-line
39 Bojanowska Anna Rańsk Bieg główny (8 km) Gwardia Szczytno opłacono on-line
40 Kiernozek Tomasz Szczytno Bieg główny (8 km) DAMIAN RUDNIK TEAM opłacono on-line
41 Kordek Jarosław SZCZYTNO Bieg główny (8 km) MORSY SZCZYTNO#RESET
42 Dzięgielewska Paulina Szczytno Bieg główny (8 km) opłacono on-line
43 Rosa Mateusz Szczytno Bieg główny (8 km) opłacono on-line
44 Przybyłowska Renata Rozogi Bieg główny (8 km) Cały czas do przodu opłacono on-line
45 Swierczewski Miłosz Szczytno Bieg główny (8 km)
46 Brzostek Krystian Szczytno Bieg główny (8 km) Akb Sp2 Szczytno Trohim Team opłacono on-line
47 Doring Dawid Szczytno Bieg główny (8 km) Drużyna DDD opłacono on-line
48 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO Bieg główny (8 km) AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM opłacono on-line
49 ZAŁUSKA JERZY SZCZYTNO Bieg główny (8 km) AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM opłacono on-line
50 Czopek Jaroslaw Ełk Bieg główny (8 km)
51 Wojciechowska Zofia Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
52 Durma Magdalena Olsztyn Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
53 Durma Jan Olsztyn Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
54 Wojciechowska Bożenia Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
55 Kossakowska Wiktoria Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
56 Kossakowska Anna Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
57 Włodarska Marta Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
58 Pankiewicz Igor Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Morsy Szczytno#Reset opłacono on-line
59 Pankiewicz Iwona Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Morsy Szczytno#Reset opłacono on-line
60 Orzoł Wojciech Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Morsy Szczytno#Reset
61 Orzoł Adam Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Morsy Szczytno#Reset
62 Drozd Maja Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
63 Drozd Kaja Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
64 Wołczkiewicz Krzysztof Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
65 Wołczkiewicz Nadia Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
66 Wołczkiewicz Ignacy Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
67 Poniatowska Monika Stankowo Bieg na czymkolwiek (3 km)
68 Poniatowski Filip Stankowo Bieg na czymkolwiek (3 km)
69 Dec Julia Stankowo Bieg na czymkolwiek (3 km) cały czas do przodu opłacono on-line
70 Rolka Wojciech Orzeszki Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
71 Rolka Karina Orzeszki Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
72 Dratwa Krzysztof Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
73 Zaborowska Iza Świętajno Bieg na czymkolwiek (3 km) Morsy Szczytno#Reset opłacono on-line
74 Kowalska Zuzanna Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
75 Kowalski Mateusz Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
76 Domurad Oliwia Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
77 Szymanek Marzena Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
78 Tamoń Jolanta Szczytna Bieg na czymkolwiek (3 km)
79 Słomczyńska Grażyna Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
80 Niewiadomski Marcin Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
81 Niewiadomski Łukasz Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
82 Barszcz Magdalena Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
83 Barszcz Karolina Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
84 Mikulska Agnieszka Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
85 Najs Wiktoria Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
86 Olewniczak Anna Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
87 Smulska Karolina Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
88 Smulski Krzysztof Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
89 Smulska Hanna Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
90 Wojciechowski Filip Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
91 Wojciechowski Adam Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
92 Olbryś Julai Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
93 Olbryś Stanisław Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
94 Czopek Anna Dźwierzuty Bieg na czymkolwiek (3 km)
95 Czopek Krzysztof Dźwierzuty Bieg na czymkolwiek (3 km)
96 Stalpińska Danuta Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
97 Kobylas Wiktoria Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Gwardia Szczytno opłacono on-line
98 Kobylas Marcel Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Football Academy Szczytno opłacono on-line
99 Janikowska Aleksandra Nowe Kiejkuty Bieg na czymkolwiek (3 km) JADĄ! opłacono on-line
100 Gajek Szymon Nowe Kiejkuty Bieg na czymkolwiek (3 km) JADĄ! opłacono on-line


Wyświetleń: 4105

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ