III Promykowy Bieg Charytatywny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szałkowski Mariusz Bartąg Bieg główny (8 km) opłacono on-line
2 Szałkowska Joanna Bartąg Bieg główny (8 km) opłacono on-line
3 Szałkowski Igor Bartąg Bieg główny (8 km) opłacono on-line
4 Szałkowski Michał Bartąg Bieg główny (8 km)
5 Langhaus Marlena Bartoszyce Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
6 Matulewicz Julia Bartoszyce Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
7 Elbruda Wioleta Dźwierzuty Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
8 Czopek Marcin Dźwierzuty Bieg główny (8 km) opłacono on-line
9 Czopek Anna Dźwierzuty Bieg na czymkolwiek (3 km)
10 Czopek Krzysztof Dźwierzuty Bieg na czymkolwiek (3 km)
11 Czopek Jaroslaw EŁK Bieg na czymkolwiek (3 km) Maratonka
12 Czopek Jaroslaw Ełk Bieg główny (8 km)
13 Łachacz Robert Kamionek Bieg główny (8 km)
14 Kesler Wioleta Kamionek Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
15 Kesler Borys Kamionek Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
16 JASTRZĘBSKA HANNA KAMIONEK Bieg na czymkolwiek (3 km) Sp2 Szczytno opłacono on-line
17 JASTRZĘBSKA KATARZYNA KAMIONEK Bieg na czymkolwiek (3 km) Sp2 Szczytno opłacono on-line
18 Jerzok Tomasz Korpele Bieg główny (8 km) Morsy Szczytno#Reset
19 Mirota Aleksander Lipowa GÓra Wschodnia Bieg główny (8 km) SzPzOI nr 2 w Szczytnie
20 Mirota Emil Lipowa GÓra Wschodnia Bieg główny (8 km) SzPzOI nr 2 w Szczytnie
21 Deptuła Marek Mała Łatana Bieg główny (8 km) opłacono on-line
22 Maciak Gabriel Marki Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
23 Maciak Ewelina Marki Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
24 Maciak Artur Marki Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
25 Janikowska Aleksandra Nowe Kiejkuty Bieg na czymkolwiek (3 km) JADĄ! opłacono on-line
26 Gajek Szymon Nowe Kiejkuty Bieg na czymkolwiek (3 km) JADĄ! opłacono on-line
27 Durma Magdalena Olsztyn Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
28 Durma Jan Olsztyn Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
29 Skwiot Kamil Olszyny Bieg główny (8 km) opłacono on-line
30 Brzostek Krzysztof Olszyny Bieg główny (8 km) opłacono on-line
31 Brzostek Agnieszka Olszyny Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
32 Rolka Wojciech Orzeszki Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
33 Rolka Karina Orzeszki Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
34 Orzoł Mirosław Orzoł Bieg główny (8 km) Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
35 Siwek Milena Pasym Bieg główny (8 km) MORSY SZCZYTNO # RESET
36 Filipiak Jan Piecki Bieg główny (8 km) cały czas do przodu opłacono on-line
37 Bojanowski Tomasz Rańsk Bieg główny (8 km) Zespół Szkół nr 2 w Szcztytnie opłacono on-line
38 Bojanowska Anna Rańsk Bieg główny (8 km) Gwardia Szczytno opłacono on-line
39 Frąckowiak Agata Rekownica Bieg główny (8 km) opłacono on-line
40 Przybyłowska Renata Rozogi Bieg główny (8 km) Cały czas do przodu opłacono on-line
41 Pichal Wioletta Rudka Bieg główny (8 km) Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
42 Deptuła Mateusz Rudka Bieg główny (8 km)
43 Szymaniak Paulina Sędańsk Bieg na czymkolwiek (3 km) Sp2 Szczytno opłacono on-line
44 Parciak Antoni Siódmak Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
45 Kuciej-Parciak Ewa Siódmak Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
46 Parciak Mikołaj Siódmak Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
47 Parciak Krzysztof Siódmak Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
48 Rozewicz Bogumila Sopot Bieg na czymkolwiek (3 km)
49 Poniatowska Monika Stankowo Bieg na czymkolwiek (3 km)
50 Poniatowski Filip Stankowo Bieg na czymkolwiek (3 km)
51 Dec Mirosław Dec Stankowo Bieg główny (8 km) cały czas do przodu opłacono on-line
52 Dec Julia Stankowo Bieg na czymkolwiek (3 km) cały czas do przodu opłacono on-line
53 Tamoń Jolanta Szczytna Bieg na czymkolwiek (3 km)
54 Włodarska Marta Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
55 Domurad Oliwia Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
56 Kordek Jarosław SZCZYTNO Bieg główny (8 km) MORSY SZCZYTNO#RESET
57 Szymanek Marzena Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
58 Kobylas Wiktoria Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Gwardia Szczytno opłacono on-line
59 Słomczyńska Grażyna Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
60 Kobylas Marcel Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Football Academy Szczytno opłacono on-line
61 Niewiadomski Marcin Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
62 Niewiadomski Łukasz Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
63 Barszcz Magdalena Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
64 Barszcz Karolina Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
65 Mikulska Agnieszka Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
66 Najs Wiktoria Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
67 Olewniczak Anna Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
68 Swierczewski Miłosz Szczytno Bieg główny (8 km)
69 Kossakowska Wiktoria Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
70 Smulska Karolina Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
71 Bazydło Kamil Szczytno Bieg główny (8 km) Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
72 Kaczyńska Natalia Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
73 Smulski Krzysztof Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
74 Kaczyńska Nina Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
75 Świerczewski Szymon Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
76 Smulska Hanna Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
77 Kossakowska Anna Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
78 Dąbkowski Roman Szczytno Bieg główny (8 km) opłacono on-line
79 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO Bieg główny (8 km) AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM opłacono on-line
80 Doring Dawid Szczytno Bieg główny (8 km) Drużyna DDD opłacono on-line
81 Lewandowska Elżbieta Szczytno Bieg główny (8 km) Morsy Szczytno #Reset
82 Doring Patrycja Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Drużyna DDD opłacono on-line
83 Kojro Bartosz Szczytno Bieg główny (8 km) Biegam dla Iskierki „Julia Buczko fb” opłacono on-line
84 Orzoł Wojciech Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Morsy Szczytno#Reset
85 Orzoł Adam Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Morsy Szczytno#Reset
86 Wojciechowski Filip Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
87 Drozd Maja Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
88 Wojciechowski Adam Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km)
89 Więcławski Jakub Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Football Academy Szczytno opłacono on-line
90 Mikita Szymon Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Morsy Szczytno #Reset
91 ZAŁUSKA JERZY SZCZYTNO Bieg główny (8 km) AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM opłacono on-line
92 Drozd Kaja Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
93 Wiśniewska Monika Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Football Academy Szczytno opłacono on-line
94 Rosińska Zuzanna Szczytno Bieg główny (8 km) opłacono on-line
95 Wojciechowska Zofia Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
96 Przychodko Kamila Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Klub biegacza Jurund Szczytno opłacono on-line
97 Filochowska Marta Szczytno Bieg główny (8 km) opłacono on-line
98 Przychodko Adaś Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Klub biegacza Jurund Szczytno opłacono on-line
99 Przychodko Adam Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) opłacono on-line
100 Przychodko Liliana Szczytno Bieg na czymkolwiek (3 km) Klub biegacza Jurund Szczytno opłacono on-line


Wyświetleń: 5302

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ