Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szałkowska Joanna | Bartąg | Polska | Bieg główny (8 km) | opłacono on-line | |
2 | Szałkowski Igor | Bartąg | Polska | Bieg główny (8 km) | opłacono on-line | |
3 | Szałkowski Michał | Bartąg | Polska | Bieg główny (8 km) | ||
4 | Szałkowski Mariusz | Bartąg | Polska | Bieg główny (8 km) | opłacono on-line | |
5 | Langhaus Marlena | Bartoszyce | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
6 | Matulewicz Julia | Bartoszyce | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
7 | Czopek Marcin | Dźwierzuty | Polska | Bieg główny (8 km) | opłacono on-line | |
8 | Czopek Anna | Dźwierzuty | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
9 | Czopek Krzysztof | Dźwierzuty | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
10 | Elbruda Wioleta | Dźwierzuty | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
11 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | Maratonka | |
12 | Czopek Jaroslaw | Ełk | Polska | Bieg główny (8 km) | ||
13 | Łachacz Robert | Kamionek | Polska | Bieg główny (8 km) | ||
14 | JASTRZĘBSKA HANNA | KAMIONEK | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | Sp2 Szczytno | opłacono on-line |
15 | JASTRZĘBSKA KATARZYNA | KAMIONEK | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | Sp2 Szczytno | opłacono on-line |
16 | Kesler Wioleta | Kamionek | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
17 | Kesler Borys | Kamionek | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
18 | Jerzok Tomasz | Korpele | Polska | Bieg główny (8 km) | Morsy Szczytno#Reset | |
19 | Mirota Aleksander | Lipowa GÓra Wschodnia | Polska | Bieg główny (8 km) | SzPzOI nr 2 w Szczytnie | |
20 | Mirota Emil | Lipowa GÓra Wschodnia | Polska | Bieg główny (8 km) | SzPzOI nr 2 w Szczytnie | |
21 | Deptuła Marek | Mała Łatana | Polska | Bieg główny (8 km) | opłacono on-line | |
22 | Maciak Gabriel | Marki | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
23 | Maciak Ewelina | Marki | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
24 | Maciak Artur | Marki | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
25 | Janikowska Aleksandra | Nowe Kiejkuty | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | JADĄ! | opłacono on-line |
26 | Gajek Szymon | Nowe Kiejkuty | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | JADĄ! | opłacono on-line |
27 | Durma Magdalena | Olsztyn | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
28 | Durma Jan | Olsztyn | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
29 | Skwiot Kamil | Olszyny | Polska | Bieg główny (8 km) | opłacono on-line | |
30 | Brzostek Agnieszka | Olszyny | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
31 | Brzostek Krzysztof | Olszyny | Polska | Bieg główny (8 km) | opłacono on-line | |
32 | Rolka Wojciech | Orzeszki | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
33 | Rolka Karina | Orzeszki | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
34 | Orzoł Mirosław | Orzoł | Polska | Bieg główny (8 km) | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line |
35 | Siwek Milena | Pasym | Polska | Bieg główny (8 km) | MORSY SZCZYTNO # RESET | |
36 | Filipiak Jan | Piecki | Polska | Bieg główny (8 km) | cały czas do przodu | opłacono on-line |
37 | Bojanowski Tomasz | Rańsk | Polska | Bieg główny (8 km) | Zespół Szkół nr 2 w Szcztytnie | opłacono on-line |
38 | Bojanowska Anna | Rańsk | Polska | Bieg główny (8 km) | Gwardia Szczytno | opłacono on-line |
39 | Frąckowiak Agata | Rekownica | Polska | Bieg główny (8 km) | opłacono on-line | |
40 | Przybyłowska Renata | Rozogi | Polska | Bieg główny (8 km) | Cały czas do przodu | opłacono on-line |
41 | Pichal Wioletta | Rudka | Polska | Bieg główny (8 km) | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line |
42 | Deptuła Mateusz | Rudka | Polska | Bieg główny (8 km) | ||
43 | Szymaniak Paulina | Sędańsk | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | Sp2 Szczytno | opłacono on-line |
44 | Parciak Antoni | Siódmak | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
45 | Kuciej-Parciak Ewa | Siódmak | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
46 | Parciak Mikołaj | Siódmak | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
47 | Parciak Krzysztof | Siódmak | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
48 | Rozewicz Bogumila | Sopot | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
49 | Poniatowska Monika | Stankowo | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
50 | Poniatowski Filip | Stankowo | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
51 | Dec Mirosław Dec | Stankowo | Polska | Bieg główny (8 km) | cały czas do przodu | opłacono on-line |
52 | Dec Julia | Stankowo | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | cały czas do przodu | opłacono on-line |
53 | Tamoń Jolanta | Szczytna | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
54 | Wojciechowska Zofia | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
55 | Wojciechowska Bożenia | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
56 | Szczerbo Andrzej | Szczytno | Polska | Bieg główny (8 km) | Morsy Szczytno#Reset | opłacono on-line |
57 | Kossakowska Wiktoria | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
58 | Kossakowska Anna | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
59 | Dąbkowski Roman | Szczytno | Polska | Bieg główny (8 km) | opłacono on-line | |
60 | Włodarska Marta | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
61 | Pankiewicz Piotr | Szczytno | Polska | Bieg główny (8 km) | Morsy Szczytno#Reset | opłacono on-line |
62 | Pankiewicz Igor | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | Morsy Szczytno#Reset | opłacono on-line |
63 | Pankiewicz Iwona | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | Morsy Szczytno#Reset | opłacono on-line |
64 | Orzoł Wojciech | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | Morsy Szczytno#Reset | |
65 | Orzoł Adam | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | Morsy Szczytno#Reset | |
66 | Drozd Maja | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
67 | Drozd Kaja | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
68 | Wołczkiewicz Krzysztof | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
69 | Wołczkiewicz Nadia | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
70 | Wołczkiewicz Ignacy | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
71 | Guzowski Denis | Szczytno | Polska | Bieg główny (8 km) | Prawie jak Hermes / WSPol | opłacono on-line |
72 | Filochowska Marta | Szczytno | Polska | Bieg główny (8 km) | opłacono on-line | |
73 | Dratwa Krzysztof | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | opłacono on-line | |
74 | Kowalska Zuzanna | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
75 | Kowalski Mateusz | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
76 | Domurad Oliwia | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
77 | Szymanek Marzena | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
78 | Słomczyńska Grażyna | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
79 | Niewiadomski Marcin | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
80 | Niewiadomski Łukasz | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
81 | Barszcz Magdalena | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
82 | Barszcz Karolina | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
83 | Mikulska Agnieszka | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
84 | Najs Wiktoria | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
85 | Olewniczak Anna | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
86 | Smulska Karolina | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
87 | Smulski Krzysztof | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
88 | Smulska Hanna | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
89 | Wojciechowski Filip | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
90 | Wojciechowski Adam | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
91 | Kulesza Radosław | Szczytno | Polska | Bieg główny (8 km) | 8 brt | opłacono on-line |
92 | Olszewski Michał | Szczytno | Polska | Bieg główny (8 km) | 8 brt | opłacono on-line |
93 | Olbryś Julai | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
94 | Olbryś Stanisław | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
95 | Stalpińska Danuta | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | ||
96 | Kobylas Wiktoria | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | Gwardia Szczytno | opłacono on-line |
97 | Kobylas Marcel | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) | Football Academy Szczytno | opłacono on-line |
98 | Lewandowska Elżbieta | Szczytno | Polska | Bieg główny (8 km) | Morsy Szczytno #Reset | |
99 | Kaczyńska Hanna | Szczytno | Polska | Bieg główny (8 km) | opłacono on-line | |
100 | Adamska Aleksandra | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek (3 km) |
Wyświetleń: 9291