3. Podlaski Bieg Wielkanocny - biegi dziecięce i młodzieżowe
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Praczukowski Franciszek Pogorzałki 100 m - Bieg Rodzinny
2 Praczukowski Aleksander Pogorzałki 200 m - Bieg Krasnoludków (5 i 6 -latki)
3 Dunikowski Kacper Dobrzyniewo Duże 300 m - I i II klasa Szkoły Podstawowej (7 i 8-latki) ZSP Dobrzyniewo Duże
4 minkiewicz tymek dobrzyniewo duże 400 m - III i IV klasa Szkoły Podstawowej (9 i 10-latki)
5 Bagińska Olga Białystok 100 m - Bieg Rodzinny Białostocka Sekta Biegaczy
6 MATEJCZYK Zuzanna Białystok 600 m - V i VI klasa Szkoły Podstawowej (11 i 12-latki) OUTDOOR TRAINING
7 MATEJCZYK Filip Białystok 400 m - III i IV klasa Szkoły Podstawowej (9 i 10-latki) OUTDOOR TRAINING
8 Kliber Hanna Ignatki-Osiedle 200 m - Bieg Krasnoludków (5 i 6 -latki)
9 Wójcik Rafał Białystok 100 m - Bieg Rodzinny Spartanie dzieciom
10 Wójcik Ewelina Białystok 100 m - Bieg Rodzinny Nieustraszeni Pożeracze Ciastków
11 Wójcik Jakub Białystok 300 m - I i II klasa Szkoły Podstawowej (7 i 8-latki) Nieustraszeni Pożeracze Ciastków
12 Wójcik Marysia Białystok 200 m - Bieg Krasnoludków (5 i 6 -latki) Nieustraszeni Pożeracze Ciastków
13 Wójcik Jaś Białystok 100 m - Bieg Rodzinny Nieustraszeni Pożeracze Ciastków
14 Lebowska Luiza Wólka Poduchowna 100 m - Bieg Rodzinny Przedszkole Wesołe Robaczki
15 Ignatowicz Martyna Wasilkow 600 m - V i VI klasa Szkoły Podstawowej (11 i 12-latki)
16 Ignatowicz Wiktoria Wasilkow 200 m - Bieg Krasnoludków (5 i 6 -latki)
17 Kondraciuk Andrzej Białystok 1 000 m - VII i VIII klasa Szkoły Podstawowej (13-14 latki)
18 Kondraciuk Marek Białystok 200 m - Bieg Krasnoludków (5 i 6 -latki)
19 Jóźwicki Franciszek Chraboły 200 m - Bieg Krasnoludków (5 i 6 -latki) ZSP Dobrzyniewo Duże
20 Jóźwicki Szymon Chraboły 400 m - III i IV klasa Szkoły Podstawowej (9 i 10-latki) ZSP Dobrzyniewo Duże
21 Walesiuk Maksymilian Białystok 300 m - I i II klasa Szkoły Podstawowej (7 i 8-latki) Sp 32 Białystok/LDK
22 Potapo Adrian Białystok 200 m - Bieg Krasnoludków (5 i 6 -latki)
23 Zujko Michał Białystok 200 m - Bieg Krasnoludków (5 i 6 -latki)
24 Kosiorek Szymon Białystok 600 m - V i VI klasa Szkoły Podstawowej (11 i 12-latki)
25 Kosiorek HANIA Białystok 300 m - I i II klasa Szkoły Podstawowej (7 i 8-latki)
26 Pończocha Piotr Białystok 100 m - Bieg Rodzinny DKX
27 Pończocha Franciszek Białystok 200 m - Bieg Krasnoludków (5 i 6 -latki) DKX


Wyświetleń: 1604

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ