Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zielniok Małgorzata Mysłowice Marsz NW 5 km
2 Misz Hubert Mysłowice Bieg 5 km POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM
3 Kilka Dorota Wrocław Bieg 10 km opłacono
4 Staszczuk Agata Warszawa Bieg 10 km FOX_ON_ROCKS
5 Giemra Ariel Żory Bieg 10 km
6 Brom Wojciech Świętochłowice Bieg 5 km Kochanowski w Azji opłacono
7 Szczepanek Łukasz Libiąż Bieg 5 km Śląski Uniwersytet Medyczny opłacono
8 Salbert Beata Bytom Bieg 10 km
9 Salbert Piotr Bytom Bieg 10 km
10 Łukasik Grażka Siemianowice Śląskie Marsz NW 5 km opłacono
11 Pawlak Sebastian Czeladź Bieg 5 km Carbon OCR Racing Team opłacono
12 Własiński Piotr Kęty Bieg 5 km Fuksiarz Team opłacono
13 Własińska Izabela Kęty Bieg 5 km Fuksiarz Team opłacono
14 Goryczka Tomasz Katowice Bieg 5 km Lubię Burpees'y opłacono
15 Ciepiela Anna Gródków Bieg 5 km Lubię Burpees'y opłacono
16 Staszewska Marzena Ruda Śląska Bieg 5 km #SonkoTeam /PKO BP /IB team opłacono
17 Górny Piotr Siemianowice Śląskie Bieg 10 km opłacono
18 Marek Franciszek Katowice Bieg 10 km Energoprojekt-Katowice opłacono
19 Leiszner Izabela Anna Bytom Bieg 5 km Husaria Race Team opłacono
20 Sojka Patrycja Bąków Bieg 5 km Aktywna Pszczyna Runners Team opłacono
21 Brzoza Jarek Katowice Bieg 10 km Studio GTS Katowice opłacono
22 Borucki Karol Katowice Bieg 10 km opłacono
23 Gierlotka Maciej Katowice Bieg 10 km
24 Mulewski Bogdan Zabrze Bieg 5 km Night Runners Zabrze opłacono
25 KUBAREK AGNIESZKA TRZEBINIA Bieg 10 km opłacono
26 Wawrzak Sebastian Częstochowa Bieg 10 km opłacono
27 Kutrzyk Przemysław Sosnowiec Bieg 10 km opłacono
28 KAMODA PAWEŁ TRZEBINIA Bieg 10 km opłacono
29 Kuraś Łukasz Siewierz Bieg 5 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
30 Jaruga Michał Koźliny Bieg 5 km opłacono
31 Skubacz Anna Skubacz Bobrowniki Bieg 10 km Studio GTS Katowice opłacono
32 Podziemska Agnieszka Mikołów Bieg 10 km opłacono
33 Tys Małgorzata Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
34 Wójcik Rafał Piekary Śląskie Bieg 10 km opłacono
35 STANICZEK ADAM TYCHY Bieg 10 km Fragles Tychy opłacono
36 Falejczyk Mateusz Gliwice Bieg 5 km opłacono
37 Tomasz Banasik Tomasz Mikołów Bieg 5 km opłacono
38 Bogucki Łukasz Czerwionka - Leszczyny Bieg 5 km opłacono
39 Geisler Tomasz Czerwionka - Leszczyny Bieg 5 km opłacono
40 Bielecka Marta Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km W Pogoni Za Duchem opłacono
41 Mazurek Izabela Katowice Bieg 10 km Accenture Runners Team
42 Boba Kamila Katowice Bieg 10 km Accenture Runners Team
43 Polański Rafał Katowice Bieg 10 km Accenture Runners Team
44 Nowak Piotr Łaziska Górne Bieg 10 km opłacono
45 Pich Janeta Rybnik Bieg 5 km Opel Active Team opłacono
46 Lempart Monika Bytom Bieg 5 km opłacono
47 Dewor Marek Rybnik Bieg 5 km Opel Active Team opłacono
48 Tekieli Tomasz Sosnowiec Bieg 10 km Klub Byłych Dżentelmenów opłacono
49 Struzikowski Mariusz Bytom Bieg 5 km opłacono
50 Kocur Łukasz Mysłowice Bieg 10 km Namówili mnie opłacono
51 Dziagacz Rafał Bytom Bieg 10 km opłacono
52 Jarosz Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg 10 km Studio GTS Katowice opłacono
53 Stawarczyk Anna Rybnik Bieg 5 km Opel Active Team opłacono
54 Stawarczyk Krystian Rybnik Bieg 5 km Opel Active Team opłacono
55 Chorąży Magdalena Katowice Bieg 5 km Harciole opłacono
56 Żydek Piotr Chorzów Bieg 10 km opłacono
57 Paweł Fornalczyk Paweł Katowice Bieg 10 km opłacono
58 Gierczak Łukasz Sosnowiec Bieg 10 km Wolnobieg opłacono
59 chrzanowski mariusz gliwice Bieg 10 km opłacono
60 Wochnik Marek Katowice Bieg 10 km Lubię Burpees'y opłacono
61 Lupa Piotr Mszana Dolna Bieg 10 km opłacono
62 Liptak Michał Katowice Bieg 10 km Monkey Fly opłacono
63 Stępak Piotr Zbylitowska Góra Marsz NW 5 km LUX TORPEDA Małopolska opłacono
64 Waliczek Kacper Katowice Bieg 10 km Namówili mnie
65 Pieczka Paulina Gliwice Bieg 5 km opłacono
66 Nieduziak Magdalena Bukowno Bieg 5 km opłacono
67 Rodak Sandra Kobior Bieg 5 km opłacono
68 Frąckiewicz Paweł Bukowno Bieg 10 km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
69 Siemińska Ewa Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono
70 Paś Michał Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km opłacono
71 Kała Dagmara Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono
72 Rolnik Joanna Orzesze Bieg 5 km opłacono
73 Jachimski Piotr Orzesze Bieg 5 km opłacono
74 Tuleja Adam Chorzów Bieg 10 km opłacono
75 Pacewicz Andrzej Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
76 Tkacz Anna KĘDZIERZYN-KOŹLE Bieg 5 km Morsy na koksie
77 Adamiec-Trutwin Krzysztof Chorzów Marsz NW 5 km Klub Aktywnych Rodzin
78 Adamiec- Trutwin Agnieszka Chorzów Marsz NW 5 km Klub Aktywnych Rodzin
79 Bocheńska Anna Katowice Bieg 5 km opłacono
80 Machowiak Dorota Katowice Bieg 5 km
81 Machowiak Adam Katowice Bieg 5 km
82 Mazan Justyna Twardowice Bieg 10 km opłacono
83 Gierczak Piotr Sosnowiec Bieg 10 km ES Team opłacono
84 Depta Michał Racibórz Bieg 10 km opłacono
85 Kapler Tomasz Katowice Bieg 10 km opłacono
86 Krajewski Adam Gliwice Bieg 10 km opłacono
87 Gońka Monika Gliwice Bieg 10 km opłacono
88 Redzik Dorota Piekary Śląskie Bieg 10 km TEAM - NOWAK opłacono
89 Kwapisz Kamil Ruda Śląska Bieg 5 km opłacono
90 Jaron Katarzyna Chorzów Bieg 5 km opłacono
91 Chrapkiewicz Marek Pszczyna Bieg 10 km Aktywna Pszczyna Runners Team opłacono
92 Błaszczyk Sebastian Zawadzkie Bieg 10 km Antonteam
93 Androsz Joanna Rybnik Bieg 5 km opłacono
94 Kulik Michal Ruda Slaska Bieg 10 km opłacono
95 Kulik Marcin Mikolow Bieg 10 km opłacono
96 Koźmin-Burzyńska Agnieszka Katowice Bieg 5 km opłacono
97 Winkler Justyna Racibórz Bieg 10 km Eko-okna runners opłacono
98 Prukop Anna Katowice Bieg 5 km opłacono
99 Jankowski Arkadiusz Gliwice Bieg 10 km opłacono
100 Niedbała Magdalena Czeladz Bieg 5 km opłacono


Wyświetleń: 25508

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ