Bieg 5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Misz Hubert Mysłowice Bieg 5 km POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM
2 Brom Wojciech Świętochłowice Bieg 5 km Kochanowski w Azji opłacono
3 Szczepanek Łukasz Libiąż Bieg 5 km Śląski Uniwersytet Medyczny opłacono
4 Pawlak Sebastian Czeladź Bieg 5 km Carbon OCR Racing Team opłacono
5 Własiński Piotr Kęty Bieg 5 km Fuksiarz Team opłacono
6 Własińska Izabela Kęty Bieg 5 km Fuksiarz Team opłacono
7 Goryczka Tomasz Katowice Bieg 5 km Lubię Burpees'y opłacono
8 Ciepiela Anna Gródków Bieg 5 km Lubię Burpees'y opłacono
9 Staszewska Marzena Ruda Śląska Bieg 5 km #SonkoTeam /PKO BP /IB team opłacono
10 Leiszner Izabela Anna Bytom Bieg 5 km Husaria Race Team opłacono
11 Sojka Patrycja Bąków Bieg 5 km Aktywna Pszczyna Runners Team opłacono
12 Mulewski Bogdan Zabrze Bieg 5 km Night Runners Zabrze opłacono
13 Kuraś Łukasz Siewierz Bieg 5 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
14 Jaruga Michał Koźliny Bieg 5 km opłacono
15 Tys Małgorzata Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
16 Falejczyk Mateusz Gliwice Bieg 5 km opłacono
17 Tomasz Banasik Tomasz Mikołów Bieg 5 km opłacono
18 Bogucki Łukasz Czerwionka - Leszczyny Bieg 5 km opłacono
19 Geisler Tomasz Czerwionka - Leszczyny Bieg 5 km opłacono
20 Bielecka Marta Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km W Pogoni Za Duchem opłacono
21 Pich Janeta Rybnik Bieg 5 km Opel Active Team opłacono
22 Lempart Monika Bytom Bieg 5 km opłacono
23 Dewor Marek Rybnik Bieg 5 km Opel Active Team opłacono
24 Struzikowski Mariusz Bytom Bieg 5 km opłacono
25 Stawarczyk Anna Rybnik Bieg 5 km Opel Active Team opłacono
26 Stawarczyk Krystian Rybnik Bieg 5 km Opel Active Team opłacono
27 Chorąży Magdalena Katowice Bieg 5 km Harciole opłacono
28 Pieczka Paulina Gliwice Bieg 5 km opłacono
29 Nieduziak Magdalena Bukowno Bieg 5 km opłacono
30 Rodak Sandra Kobior Bieg 5 km opłacono
31 Siemińska Ewa Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono
32 Kała Dagmara Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono
33 Rolnik Joanna Orzesze Bieg 5 km opłacono
34 Jachimski Piotr Orzesze Bieg 5 km opłacono
35 Pacewicz Andrzej Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
36 Tkacz Anna KĘDZIERZYN-KOŹLE Bieg 5 km Morsy na koksie
37 Bocheńska Anna Katowice Bieg 5 km opłacono
38 Machowiak Dorota Katowice Bieg 5 km
39 Machowiak Adam Katowice Bieg 5 km
40 Kwapisz Kamil Ruda Śląska Bieg 5 km opłacono
41 Jaron Katarzyna Chorzów Bieg 5 km opłacono
42 Androsz Joanna Rybnik Bieg 5 km opłacono
43 Koźmin-Burzyńska Agnieszka Katowice Bieg 5 km opłacono
44 Prukop Anna Katowice Bieg 5 km opłacono
45 Niedbała Magdalena Czeladz Bieg 5 km opłacono
46 Radzięta Grzegorz Czeladz Bieg 5 km opłacono
47 Radzięta Anna Czeladź Bieg 5 km opłacono
48 Michalik Agnieszka Mysłowice Bieg 5 km opłacono
49 kajtoch Jolanta Bieruń Bieg 5 km BIE-RUN opłacono
50 Zięba Aleksander STRZYŻOWICE Bieg 5 km Klub Sportowy Gminy Psary opłacono
51 Bryzek Jakub Warszawa Bieg 5 km opłacono
52 Skoczylas Paweł Chorzów Bieg 5 km opłacono
53 Pasak Agnieszka Piekary Śląskie Bieg 5 km opłacono
54 Lysko Marek Katowice Bieg 5 km opłacono
55 Lysko Milena Katowice Bieg 5 km Biegam bo tata mi karze opłacono
56 Pindel Julia Żywiec Bieg 5 km Gimnazjum Nr 3 w Żywcu opłacono
57 Pindel Iwona Żywiec Bieg 5 km opłacono
58 Pindel Paweł Żywiec Bieg 5 km opłacono
59 Grzeszczyk Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km opłacono
60 Rusin Adam Nieborowice Bieg 5 km opłacono
61 NOWAK RADOSŁW CZELADŹ Bieg 5 km
62 Żelazko Paulina Płoki Bieg 5 km
63 Chmieliński Marek Katowice Bieg 5 km opłacono
64 Nowacka Amelia Sławków Bieg 5 km
65 Błanik Anna Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
66 Przybysz Tomasz Chorzów Bieg 5 km
67 Trzaskowska Olga Chorzów Bieg 5 km
68 Odias Dominika Katowice Bieg 5 km Huragan Ligota opłacono
69 Kociuba Paweł Katowice Bieg 5 km Grupa Pietrzak opłacono
70 Stępień Grzegorz Będzin Bieg 5 km #GrodziecRun opłacono
71 Sogorska Agnieszka świętochłowice Bieg 5 km opłacono
72 Malorny Karolina Piekary Śląskie Bieg 5 km opłacono
73 Raczek Sławomir Gliwice Bieg 5 km Grupa Pietrzak opłacono
74 Lorenz Bartłomiej Tychy Bieg 5 km Grupa Pietrzak opłacono
75 Kita Justyna Sosnowiec Bieg 5 km Grupa Pietrzak opłacono
76 Słomkowska Klaudia Sosnowiec Bieg 5 km Grupa Pietrzak opłacono
77 Pieróg Magdalena Katowice Bieg 5 km Grupa Pietrzak opłacono
78 Kostorz Marcin Świętochłowice Bieg 5 km Grupa Pietrzak
79 Żylak Marcin Woźniki Bieg 5 km Niezniszczalni opłacono
80 BUJOCZEK Piotr Bytom Bieg 5 km opłacono
81 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Bieg 5 km opłacono
82 Struzikowska Agata Bytom Bieg 5 km Fabryka Formy
83 Osowska Katarzyna Gliwice Bieg 5 km Night Runners Gliwice opłacono
84 KUKURUDZA Bartosz Smolnica Bieg 5 km opłacono
85 KUKURUDZA AGNIESZKA Smolnica Bieg 5 km opłacono
86 Brzeziński Dariusz Kraków Bieg 5 km BRunners opłacono
87 Krzewski Michał Jastrzębie-Zdrój (Gmina: Jastrzębie-Zdrój) Bieg 5 km opłacono
88 Waniek Justyna Jastrzębie-Zdrój (Gmina: Jastrzębie-Zdrój) Bieg 5 km opłacono
89 Kaszewski Igor Katowice Bieg 5 km opłacono
90 JĘDRZEJAK PIOTR Jastrzębie Zdrój Bieg 5 km opłacono
91 Jędrzejak Małgorzata Jastrzębie-Zdrój Bieg 5 km opłacono
92 Mrozik Rafał Hecznarowice Bieg 5 km opłacono
93 Mrozik Aleksandra Hecznarowice Bieg 5 km opłacono
94 Mrozik Katarzyna Hecznarowice Bieg 5 km opłacono
95 Nowacka Magdalena Katowice Bieg 5 km Studio GTS Katowice opłacono
96 Kowalski Tomasz Gliwice Bieg 5 km opłacono
97 Szwarczyński Michał Gliwice Bieg 5 km opłacono
98 Irytowska Renata Knurów Bieg 5 km opłacono
99 GÓRNA MAJA BIELSKO BIAŁA Bieg 5 km opłacono
100 DOBROCINSKI KAROL Hecznarowice Bieg 5 km opłacono


Wyświetleń: 31208

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ