Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gonera Anzorge Iwona | Międzybórz | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
2 | Kot Adam | Wrocław | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
3 | Śmieszyńska Maria | Jelenia Góra | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
4 | Galus Zbigniew | Wrocław | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
5 | Galus Anna | Wrocław | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
6 | Gonera Katarzyna | Syców | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
7 | Hołubka Mariusz | Legnica | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
8 | Masłowski Michał | Oborniki Śląskie | Polska | Start główny | No Limits | |
9 | Frydrych Krzysztof | Prudnik | Polska | Start główny | Wesoły Borsuk Team | |
10 | Szanelski Stanisław | Wrocław | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
11 | Jungowska Irena | Wrocław | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
12 | Pysiulska Michalina | Wrocław | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
13 | Kotowski Stefan | Wrocław | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
14 | Kapuścińska Maria | Wrocław | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
15 | Zaborska Alicja | Oleśnica | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
16 | Grygorowicz BOGDAN | lubin | Polska | Start dystans rekreacyjny | KS Metraco Polkowice | |
17 | ŻYDACZEWSKI RYSZARD | LUBIN | Polska | Start główny | KS METRACO POLKOWICE | |
18 | Świerczyńska Laura | Oleśnica | Polska | Start dzieci i młodzież szkolna | I Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy | |
19 | Ziegler Barbara | Lipno | Polska | Start dystans rekreacyjny | Stowarzyszenie AZYMUT | |
20 | Sieracka Katarzyna | Leszno | Polska | Start dystans rekreacyjny | Stowarzyszenie AZYMUT | |
21 | Cyrus Bogdan | Strzebiń | Polska | Start główny | ||
22 | Konarski Leszek | Leśna | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
23 | GRYGOROWICZ Teresa | LUBIN 59-300 | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
24 | Tomaśko Marta | Wrocław | Polska | Start główny | ||
25 | Baj Danuta | Ścinawa | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
26 | Baj Stanisław | Ścinawa | Polska | Start główny | ||
27 | Chmielewska Anna | JEDLINA-ZDRÓJ | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
28 | Błasiak. Tomasz | Sieradz | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
29 | Błasiak. Martyna | Sieradz | Polska | Start główny | ||
30 | Błasiak Martyna | Sieradz | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
31 | Ślusarczyk Andrzej | Prudnik | Polska | Start główny | Wesoły Borsuk Team | |
32 | Ślusarczyk Marcin | Prudnik | Polska | Start główny | Wesoły Borsuk Team | |
33 | Ślusarczyk Grzegorz | Prudnik | Polska | Start dystans rekreacyjny | Wesoły Borsuk Team | |
34 | Ślusarczyk Karolina | Prudnik | Polska | Start dzieci i młodzież szkolna | Wesoły Borsuk Team | |
35 | Paszke Tomasz Paszke | Gorzno | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
36 | Grobelna jadwiga | Lubin | Polska | Start główny | ks metraco polkowice | |
37 | Maj Amelia | Wrocław | Polska | Start dzieci i młodzież szkolna | 14 LO Wrocław | |
38 | Tatarynowicz Eugeniusz | Nowe Miasteczko | Polska | Start dystans rekreacyjny | niezrzeszony | |
39 | Laskowski Sławomir | Wrocław | Polska | Start główny | ||
40 | Rot-Laskowska Aleksandra | Wrocław | Polska | Start główny | ||
41 | Zobek Elżbieta | Oleśnica | Polska | Start dystans rekreacyjny | UTW Oleśnica | |
42 | Lal Małgorzata | Pyrzyce | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
43 | Rożynek Miron | Wrocław | Polska | Start dystans rekreacyjny | KS Metraco Polkowice | |
44 | Stoncel Barbara | Boguszów-Gorce | Polska | Start dystans rekreacyjny | Grupa Biegowa Dzikowiec | |
45 | Poprawska Mariola | Oleśnica | Polska | Start dzieci i młodzież szkolna | CKiW OHP Oleśnica | |
46 | Łachut Weronika | Oleśnica | Polska | Start dzieci i młodzież szkolna | CKiW OHP Oleśnica | |
47 | Truszczyńska Julia | Oleśnica | Polska | Start dzieci i młodzież szkolna | CKiW OHP Oleśnica | |
48 | Danik Wiktoria | Oleśnica | Polska | Start dzieci i młodzież szkolna | CKiW OHP Oleśnica | |
49 | Kozubal Elżbieta | Wojnowice | Polska | Start główny | ||
50 | Skwarski Ignacy | Nadolice Wielkie | Polska | Start dzieci i młodzież szkolna | ||
51 | Stoncel Mieczysław | Boguszów Gorce | Polska | Start dystans rekreacyjny | Grupa Biegowa Dzikowiec | |
52 | Kurzawińska Marzena | Jelcz-Laskowice | Polska | Start główny | ||
53 | Mielczarek Stanisław | Kalisz | Polska | Start główny | niezrzeszony | |
54 | Zwoliński Andrzej | Oława | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
55 | Morawska Daria | Oława | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
56 | Grądz Milena | Jelcz-Laskowice | Polska | Start dzieci i młodzież szkolna | ||
57 | Zwolińska Katarzyna | Oława | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
58 | Dąbrowa Dorota | gosławice | Polska | Start główny | Chodź z nami | |
59 | Konaszczuk Konaszczuk | Legnica | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
60 | Freus Agnieszka | Wrocław | Polska | Start dystans rekreacyjny | RightWay | |
61 | Łyczkowski Dariusz | Oleśnica | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
62 | Łyczkowska Alina | Oleśnica | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
63 | Langheinig Agnieszka | Nowa Ruda | Polska | Start główny | AKTYWNA NOWA RUDA | |
64 | Pniewska Grazyna | Wrocław | Polska | Start dystans rekreacyjny | Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Wrocław | |
65 | Durda Józefa | Wrocław | Polska | Start dystans rekreacyjny | Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Wrocław | |
66 | Zygmunt Sylwana | Wrocław | Polska | Start dystans rekreacyjny | Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Wrocław | |
67 | Wójcik Barbara | Środa Śląska | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
68 | Zbyryt Halina | Nowa Ruda | Polska | Start główny | AKTYWNA NOWA RUDA | |
69 | Staniec Stanisław | Strzelin | Polska | Start główny | ||
70 | Kunyk Alona | WROCŁAW | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
71 | Kunikowski Zenon | Wrocław | Polska | Start dystans rekreacyjny | RightWay | |
72 | Seiffert Wiktor | Brzeg | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
73 | Ślusarczyk Marzena | Wrocław | Polska | Start główny | ||
74 | Kowalczyk Alicja | Nadolice Wielkie | Polska | Start dzieci i młodzież szkolna | ||
75 | Dąbrowa Wojciech | gosławice | Polska | Start główny | Chodź z nami | |
76 | Cebryn Ryszard | Wrocław | Polska | Start główny | Kijowe morsy | |
77 | Matukin-Pakuszynska Anna Matukin-Pakuszynska | Opole | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
78 | Sarzyńska Iwona | Jawor | Polska | Start główny | ||
79 | Winiarski Hieronim | Janków Zaleśny | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
80 | Proskura Dariusz | Wałbrzych | Polska | Start główny | Trójgarb Stare Bogaczowice | |
81 | Puzichowska Małgorzata | Jelcz-Laskowice | Polska | Start główny | NORDIKI | |
82 | Zawierucha Irena | Oleśnica | Polska | Start dystans rekreacyjny | Aerogirls | |
83 | Sienkiewicz Ewelina | Oleśnica | Polska | Start dystans rekreacyjny | Aerogirls | |
84 | Pruchnicki Karol | Wrocław | Polska | Start dystans rekreacyjny | MWJKP | |
85 | Siemieńska Marta | Gorzeszów 32 | Polska | Start główny | ||
86 | Howley Kryspin | Wroclaw | Polska | Start dzieci i młodzież szkolna | Acteam | |
87 | Howley Aleksander | Wroclaw | Polska | Start dzieci i młodzież szkolna | Acteam | |
88 | Plocieniak Katarzyna | Wroclaw | Polska | Start główny | Acteam | |
89 | donigiewicz JANUSZ | brzeg | Polska | Start główny | nordic wolking-kruszyna | |
90 | Pawlic Janina | Oleśnica | Polska | Start dystans rekreacyjny | Oleśnicka Strefa Nordic Walking | |
91 | Cebo Arkadiusz | Oleśnica | Polska | Start główny | COB | |
92 | Jeziorny Ryszard | Wieluń | Polska | Start główny | Wieluń Biega | |
93 | Remiszewski Adam | Oleśnica | Polska | Start dystans rekreacyjny | UTW Oleśnica | |
94 | Szymańska Danuta | Oleśnica | Polska | Start dystans rekreacyjny | UTW Oleśnica | |
95 | Górska Małgorzata | Oleśnica | Polska | Start dystans rekreacyjny | UTW Oleśnica | |
96 | Górski Henryk | Oleśnica | Polska | Start dystans rekreacyjny | UTW Oleśnica | |
97 | Racławska Joanna | Skarbimierz Osiedle | Polska | Start dystans rekreacyjny | Amatorka | |
98 | Racławski Jan | Skarbimierz Osiedle | Polska | Start dystans rekreacyjny | Amator | |
99 | Kowalczyk Magdalena | Wrocław | Polska | Start dystans rekreacyjny | ||
100 | Kaczmarczyk Elżbieta | Nadolice Wielkie | Polska | Start dystans rekreacyjny |
Wyświetleń: 12608