28. Żukowski Przełaj
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Kwiatkowski Michał wejherowo Start (5 km) M opłacono on-line
2 Lubowiecka Alicja Wejherowo Start (5 km) XL opłacono on-line
3 Bizon Wojciech Borkowo Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) M
4 Malinowska - Bizon Aleksandra Borkowo Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) S
5 Litewska Joanna Juszkowo Start (5 km) Team Deaf XL opłacono on-line
6 Stencel Wanda Żukowo Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) M opłacono on-line
7 Bijak Michał Dąbrowa Zielona Start (5 km) M
8 Zaborowski Mariusz Malbork Start (5 km) L opłacono on-line
9 Stradomski Roman Gdańsk Start (5 km) L opłacono on-line
10 Garski Dawid Słupsk Start (5 km) MLKS Baszta Bytów S opłacono on-line
11 Walczak Jędrzej Gdańsk Start (5 km) S opłacono on-line
12 Kaźmierczak Emilia Niestępowo Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) M
13 Wojtacki Sławomir Jankowo Gdańskie Start (5 km) Akademia Biegowa Kartuzy i Kiełpino M opłacono on-line
14 Sanko Alex Minsk Start (5 km) amatar S 10.00 PLN
15 Kosmowska-Padias Barbara Gdynia Start (5 km) Motywatornia team M opłacono on-line
16 Marszk Antoni Kartuzy Start (5 km) Akademia Biegowa Kartuzy M opłacono on-line
17 Miotk Klaudia Kartuzy Start (5 km) Akademia Biegowa Kartuzy M opłacono on-line
18 Skwarek Piotr Gdynia Start (5 km) KS Pidrina Gdynia M opłacono on-line
19 Marszk Daniel Kujaty Start (5 km) Cartusia Kartuzy M opłacono
20 Kurhanskaya Sviatlana Minsk Start (5 km) amatar S
21 Weiland Karina Weiland Czeczewo Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) XS
22 Zabrocki Radosław Czeczewo Start (5 km) L opłacono on-line
23 Kuncewicz Monika Gdańsk Start (5 km) S opłacono on-line
24 Wróblewski Leszek Kościerzyna Start (5 km) Świat Płytek u Kryspina S
25 Lewandowska Sylwia Kościerzyna Start (5 km) Świat Płytek u Kryspina XS
26 Zakrzewski Łukasz Chwaszczyno Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) XL
27 Cieszyński Krzysztof Miszewo Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) XL
28 Reclaf Piotr Borzestowo Start (5 km) L opłacono on-line
29 Grodzki Krzysztof Banino Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) KUJAWSCY RUNNERS L
30 Połeć Arkadiusz Gdynia Start (5 km) M opłacono on-line
31 Siewert Aleksandra Tuchom Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) Pomorska Szkoła Walki FIGHTER M opłacono on-line
32 Wojnowski Michał Gdańsk Start (5 km) Dream Tri Team M opłacono on-line
33 Stencel Joanna Żukowo Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) M 10.00 PLN
34 Rekowski Kazimierz Tczew Start (5 km) Eaton Running Team/Biegajacy Tczew L opłacono on-line
35 Siewert Marek Tuchom Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) Pomorska Szkoła Walki FIGHTER M opłacono on-line
36 Rutkowski Jan Luzino Start (5 km) GKS Kaszubi Luzino XL opłacono on-line
37 Rutkowska Joanna Luzino Start (5 km) GKS Kaszubi Luzino S opłacono on-line
38 Cirocki Dominik Cirocki Żukowo Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) Vanitas L
39 Benka Jakub Benka Goręczyno Start (5 km) Akademia Biegowa Kiełpino L 10.00 PLN
40 Zblewski Tadeusz Bytów Start (5 km) LKB im. Braci Petk Lębork XS opłacono on-line
41 Serkowska Anna Kartuzy Start (5 km) M opłacono on-line
42 Skrzypkowska Marta Żukowo k. Kartuz Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) M opłacono on-line
43 Slobodianiuk Denis Winnica Start (5 km) TeamOchal L opłacono on-line
44 Pietrzak Kamil Gdynia Start (5 km) Biegowa Rodzinka M opłacono on-line
45 Paprocka Ewelina Luzino Start (5 km) S opłacono on-line
46 Gąsiorowski Rafał Banino Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) BigYellowFoot Adventue Team L
47 Szumielewicz Kinga Banino Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) BigYellowFoot Adventue Team XS
48 Pionk Rafał Miszewo Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) KUJAWSCY RUNNERS M opłacono on-line
49 Roszkowski Zdzisław Borkowo Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) PRZYJACIELE W BIEGU M
50 Dywelski Mirosław Tczew Start (5 km) Biegający Tczew L opłacono on-line
51 HENDRICH Tomasz BANINO Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) L
52 Towarnicka Izabela Gdynia Start (5 km) Team Deaf S opłacono on-line
53 Szymańska Jolanta Łąski Piec Start (5 km) S opłacono on-line
54 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdanski Start (5 km) XS opłacono on-line
55 Bartłomiejczuk Mirosław Żukowo Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) S opłacono on-line
56 Piechura-Stolf Marta Gdańsk Start (5 km) S opłacono on-line
57 Dembowski Mariusz Lidzbark Start (5 km) H+H Polska M opłacono on-line
58 Kochanek Agata Dębogórze Start (5 km) KONTENER FORMY M opłacono on-line
59 Troka Sylwia Żukowo Start (5 km) M opłacono on-line
60 GÓRSKI DARIUSZ TUCHOM Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) M 10.00 PLN
61 Kowalewska Małgorzata Banino Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) KUJAWSCY RUNNERS M
62 Halman Dominika Luzino Start (5 km) M opłacono on-line
63 Kwiatkowski Grzegorz Gdańsk Start (5 km) F3Team L opłacono on-line
64 Niwiński Stanisław Gdańsk Start (5 km) L opłacono on-line
65 Kutniewska Anna Otomino Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) Otomino w Ruchu L opłacono on-line
66 Marciniak Izabela Banino Start (5 km) KUJAWSCY RUNNERS M opłacono on-line
67 Gołuńska Hanna Gdańsk Start (5 km) S 10.00 PLN
68 Riabukha Oleksandr Miszewko Start (5 km) M opłacono on-line
69 Szmyt Dawid Starogard Gdański Start (5 km) M opłacono on-line
70 Rinc Małgorzata Gdynia Start (5 km) M opłacono on-line
71 Wysocka Magdalena Otomino Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) Otomino w ruchu M
72 Wysocki Tomasz Otomino Start (5 km) Warbud Running Team XL opłacono on-line
73 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Start (5 km) Maratończyk Wielki Klincz L opłacono on-line
74 Reseman Sylwia Żukowo Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) Face Nordic Walking Team L
75 Romska Karolina Żukowo Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) M opłacono on-line
76 LUBECKI JANUSZ BĘDOMIN Start (5 km) L 10.00 PLN
77 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Start (5 km) XS opłacono on-line
78 Czechlewska Iwona Gdańsk Start (5 km) M opłacono on-line
79 Halman Mirosława Luzino Start (5 km) S opłacono on-line
80 Karolewska Anna Wejherowo Start (5 km) XS opłacono on-line
81 Krawiecka Klaudia Somonino Start (5 km) Akademia Biegowa Kiełpino M opłacono on-line
82 Rogocki Jarosław Tczew Start (5 km) L opłacono on-line
83 Kopczyńska Monika Gdansk Start (5 km) M
84 Krzebietke Piotr Miechucino Start (5 km) L 10.00 PLN
85 Gleinert Jakub Żukowo Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) M
86 Zuzański Patryk Miszewko Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) Smaruj Na Trening Team M
87 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Start (5 km) L opłacono on-line
88 Kankowaka Dominika Luzino Start (5 km) GKS KASZUBI LUZINO M opłacono on-line
89 Kankowski Paweł Luzino Start (5 km) GKS KASZUBI LUZINO L opłacono on-line
90 Kankowska Justyna Luzino Start (5 km) GKS KASZUBI LUZINO M opłacono on-line
91 Dobrzański Piotr Pępowo Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) KUJAWSCY RUNNERS L opłacono on-line
92 Rumkowski Piotr Gdynia Start (5 km) XXL opłacono on-line
93 Padias Paweł Gdynia Start (5 km) Motywatornia team L opłacono on-line
94 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Start (5 km) LKS Zantyr Sztum XL opłacono on-line
95 Gotowała Karolina Żukowo koło Kartuz Start (5 km) S opłacono on-line
96 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Start (5 km) LKS Zantyr Sztum M opłacono on-line
97 Prokopiuk Jarosław Gdynia Start (5 km) PROCAR Gdynia M opłacono on-line
98 Żywicka Roma Sarnowy Start (5 km) M opłacono on-line
99 Mikszuta Emilia Straszyn Start (5 km) XS opłacono
100 Regliński Jakub Glincz Mieszkańcy Gminy Żukowo (5 km) S


Wyświetleń: 2540

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ