28. Żukowski Przełaj

5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 120 MEVSHA MYKOLA M 1 M 20-29 OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI 5km 0:15:58 18.79 [km/h] 0:03:12 [min/km]
2 119 OBUKHOVSKIY OLEKSIEJ M 2 M 20-29 OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI 5km 0:16:00 18.75 [km/h] 0:03:12 [min/km]
3 82 SLOBODIANIUK DENIS M 3 M 30-39 WINNICA TEAMOCHAL 5km 0:16:13 18.50 [km/h] 0:03:15 [min/km]
4 125 SANKO ALEX M 4 M 30-39 MINSK AMATAR 5km 0:16:21 18.35 [km/h] 0:03:16 [min/km]
5 107 ZBLEWSKI TADEUSZ M 5 M 30-39 BYTÓW LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 5km 0:16:27 18.24 [km/h] 0:03:17 [min/km]
6 121 EBEL GRZEGORZ M 6 M 20-29 NOŻYNKO MLKS BASZTA BYTÓW 5km 0:16:31 18.16 [km/h] 0:03:18 [min/km]
7 16 GARSKI DAWID M 7 M 20-29 1 SŁUPSK MLKS BASZTA BYTÓW 5km 0:16:47 17.87 [km/h] 0:03:21 [min/km]
8 23 GROTH PATRYK M 8 M 0-19 1 GLINCZ GKS ŻUKOWO 5km 0:16:59 17.66 [km/h] 0:03:24 [min/km]
9 10 DERDOWSKI MICHAŁ M 9 M 20-29 2 MIROTKI LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 5km 0:17:05 17.56 [km/h] 0:03:25 [min/km]
10 9 DEMBOWSKI MARIUSZ M 10 M 30-39 1 LIDZBARK H+H POLSKA 5km 0:17:10 17.48 [km/h] 0:03:26 [min/km]
11 60 POŁEĆ ARKADIUSZ M 11 M 20-29 3 GDYNIA 5km 0:17:13 17.42 [km/h] 0:03:27 [min/km]
12 4 BORZYSZKOWSKI RAFAŁ M 12 M 30-39 2 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 5km 0:17:36 17.05 [km/h] 0:03:31 [min/km]
13 112 MARSZK DANIEL M 13 M 0-19 2 KUJATY CARTUSIA KARTUZY 5km 0:17:39 17.00 [km/h] 0:03:32 [min/km]
14 100 WOJNOWSKI MICHAŁ M 14 M 30-39 3 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 5km 0:18:05 16.59 [km/h] 0:03:37 [min/km]
15 126 KURHANSKAYA SVIATLANA K 1 K 30-39 MINSK AMATAR 5km 0:18:12 16.48 [km/h] 0:03:38 [min/km]
16 53 PAPROCKA EWELINA K 2 K 30-39 LUZINO 5km 0:18:31 16.20 [km/h] 0:03:42 [min/km]
17 58 PIONK RAFAŁ M 15 M 30-39 4 MISZEWO KUJAWSCY RUNNERS 5km 0:18:33 16.17 [km/h] 0:03:43 [min/km]
18 83 SOBKOWIAK ANDRZEJ M 16 M 30-39 5 BANINO KUJAWSCY RUNNERS 5km 0:18:57 15.83 [km/h] 0:03:47 [min/km]
19 129 BENKA JAKUB M 17 M 0-19 3 GORĘCZYNO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 5km 0:19:02 15.76 [km/h] 0:03:48 [min/km]
20 117 MIKSZUTA EMILIA K 3 K 0-19 STRASZYN 5km 0:19:08 15.68 [km/h] 0:03:50 [min/km]
21 123 WRÓBLEWSKI LESZEK M 18 M 30-39 6 KOŚCIERZYNA ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:19:28 15.41 [km/h] 0:03:54 [min/km]
22 76 RUTKOWSKI JAN M 19 M 40-49 1 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:19:39 15.27 [km/h] 0:03:56 [min/km]
23 73 ROSZKOWSKI ZDZISŁAW M 20 M 50-59 1 BORKOWO PRZYJACIELE W BIEGU 5km 0:20:15 14.81 [km/h] 0:04:03 [min/km]
24 18 GLEINERT SZYMON M 21 M 30-39 7 ŻUKOWO 5km 0:20:20 14.75 [km/h] 0:04:04 [min/km]
25 75 RUTKOWSKA JOANNA K 4 K 40-49 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:20:34 14.59 [km/h] 0:04:07 [min/km]
26 34 KOŚCIELSKI MARIUSZ M 22 M 50-59 2 GDYNIA COM-DKM 5km 0:20:38 14.54 [km/h] 0:04:08 [min/km]
27 124 PATOKA TOBIASZ M 23 M 20-29 4 HOPOWO 5km 0:20:47 14.43 [km/h] 0:04:09 [min/km]
28 29 KANKOWSKI PAWEŁ M 24 M 30-39 8 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:20:49 14.41 [km/h] 0:04:10 [min/km]
29 62 RECLAF PIOTR M 25 M 30-39 9 BORZESTOWO 5km 0:20:51 14.39 [km/h] 0:04:10 [min/km]
30 49 MARSZK ANTONI M 26 M 0-19 4 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 5km 0:20:57 14.32 [km/h] 0:04:11 [min/km]
31 95 TUWALSKA ELŻBIETA K 5 K 40-49 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:21:02 14.26 [km/h] 0:04:12 [min/km]
32 81 SKWAREK PIOTR M 27 M 40-49 2 GDYNIA KS PIDRINA GDYNIA 5km 0:21:05 14.23 [km/h] 0:04:13 [min/km]
33 61 PROKOPIUK JAROSŁAW M 28 M 50-59 3 GDYNIA PROCAR GDYNIA 5km 0:21:19 14.07 [km/h] 0:04:16 [min/km]
34 68 RIABUKHA OLEKSANDR M 29 M 30-39 10 MISZEWKO 5km 0:21:28 13.98 [km/h] 0:04:18 [min/km]
35 92 SZYMAŃSKA JOLANTA K 6 K 20-29 ŁĄSKI PIEC 5km 0:21:35 13.90 [km/h] 0:04:19 [min/km]
36 96 TUWALSKA MAŁGORZATA K 7 K 40-49 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:21:41 13.84 [km/h] 0:04:20 [min/km]
37 99 WNUK STANISŁAW M 30 M 50-59 4 WIELKI KLINCZ 5km 0:21:46 13.78 [km/h] 0:04:21 [min/km]
38 44 LIDZBARSKI MARCIN M 31 M 30-39 11 CHWASZCZYNO 5km 0:21:47 13.77 [km/h] 0:04:21 [min/km]
39 79 SIEWERT MAREK M 32 M 40-49 3 TUCHOM POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 5km 0:21:48 13.76 [km/h] 0:04:22 [min/km]
40 57 PIETRZAK KAMIL M 33 M 30-39 12 GDYNIA BIEGOWA RODZINKA 5km 0:22:05 13.58 [km/h] 0:04:25 [min/km]
41 114 PLISZKA ŁUKASZ M 34 M 30-39 13 GDAŃSK 5km 0:22:14 13.49 [km/h] 0:04:27 [min/km]
42 26 HENDRICH TOMASZ M 35 M 40-49 4 BANINO 5km 0:22:20 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km]
43 13 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 36 M 40-49 5 RUMIA 5km 0:22:27 13.36 [km/h] 0:04:29 [min/km]
44 19 GLEINERT JAKUB M 37 M 0-19 5 ŻUKOWO 5km 0:22:27 13.36 [km/h] 0:04:29 [min/km]
45 64 REDZIMSKI WOJCIECH M 38 M 40-49 6 PĘPOWO PRZYJACIELE W BIEGU 5km 0:22:31 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km]
46 30 KAROLEWSKA ANNA K 8 K 30-39 1 WEJHEROWO 5km 0:22:37 13.26 [km/h] 0:04:31 [min/km]
47 15 DZIEWIATOWSKA JOANNA K 9 K 40-49 2 TUCHOM DIETETYKA-24.PL 5km 0:22:40 13.24 [km/h] 0:04:32 [min/km]
48 40 KWIATKOWSKI GRZEGORZ M 39 M 40-49 7 GDAŃSK F3TEAM 5km 0:22:45 13.19 [km/h] 0:04:33 [min/km]
49 11 DOBRZAŃSKI PIOTR M 40 M 30-39 14 PĘPOWO KUJAWSCY RUNNERS 5km 0:22:52 13.12 [km/h] 0:04:34 [min/km]
50 35 KOWALEWSKA MAŁGORZATA K 10 K 40-49 3 BANINO KUJAWSCY RUNNERS 5km 0:23:03 13.02 [km/h] 0:04:37 [min/km]
51 37 KRZYŚKO KRZYSZTOF M 41 M 30-39 15 BANINO KUJAWSCY RUNNERS 5km 0:23:24 12.82 [km/h] 0:04:41 [min/km]
52 32 KOCHANEK AGATA K 11 K 20-29 1 DĘBOGÓRZE KONTENER FORMY 5km 0:23:25 12.81 [km/h] 0:04:41 [min/km]
53 7 CIROCKI DOMINIK M 42 M 0-19 6 ŻUKOWO VANITAS 5km 0:23:42 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km]
54 27 KANKOWAKA DOMINIKA K 12 K 0-19 1 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:23:49 12.60 [km/h] 0:04:46 [min/km]
55 127 MIOTK KLAUDIA K 13 K 20-29 2 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 5km 0:23:50 12.59 [km/h] 0:04:46 [min/km]
56 90 SZMYT DAWID M 43 M 20-29 5 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:23:58 12.52 [km/h] 0:04:48 [min/km]
57 41 KWIATKOWSKI MICHAŁ M 44 M 30-39 16 WEJHEROWO 5km 0:24:04 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km]
58 111 LUBECKI JANUSZ M 45 M 40-49 8 BĘDOMIN 5km 0:24:14 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km]
59 101 WOJTACKI SŁAWOMIR M 46 M 50-59 5 JANKOWO GDAŃSKIE AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY I KIEŁPINO 5km 0:24:16 12.36 [km/h] 0:04:51 [min/km]
60 54 PASIERBSKA EWA K 14 K 20-29 3 GDAŃSK 5km 0:24:19 12.34 [km/h] 0:04:52 [min/km]
61 104 ZABOROWSKI MARIUSZ M 47 M 30-39 17 MALBORK 5km 0:24:34 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km]
62 106 ZAKRZEWSKI ŁUKASZ M 48 M 30-39 18 CHWASZCZYNO 5km 0:24:36 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km]
63 115 KWIDZIŃSKI TOMASZ M 49 M 30-39 19 PĘPOWO 5km 0:24:49 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km]
64 110 CIESZYŃSKI TOBIASZ M 50 M 0-19 7 MISZEWO ŻUKOWO 5km 0:25:01 11.99 [km/h] 0:05:00 [min/km]
65 5 BUTOWSKA KATARZYNA K 15 K 30-39 2 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:25:04 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km]
66 50 MŰLLER JAROSŁAW M 51 M 50-59 6 RUMIA 5km 0:25:07 11.94 [km/h] 0:05:01 [min/km]
67 105 ZABROCKI RADOSŁAW M 52 M 40-49 9 CZECZEWO 5km 0:25:10 11.92 [km/h] 0:05:02 [min/km]
68 113 KWIDZIŃSKI TADEUSZ M 53 M 30-39 20 PĘPOWO PĘPOWO 5km 0:25:19 11.85 [km/h] 0:05:04 [min/km]
69 2 BARTŁOMIEJCZUK MIROSŁAW M 54 M 50-59 7 ŻUKOWO 5km 0:25:34 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km]
70 108 ZUZAŃSKI PATRYK M 55 M 30-39 21 MISZEWKO SMARUJ NA TRENING TEAM 5km 0:25:47 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km]
71 128 KWIATKOWSKI TOMASZ M 56 M 40-49 10 GDAŃSK 5km 0:25:47 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km]
72 28 KANKOWSKA JUSTYNA K 16 K 30-39 3 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:25:50 11.61 [km/h] 0:05:10 [min/km]
73 130 PRUS ŁUKASZ M 57 M 30-39 22 ZUKOWO FIT-PANDA 5km 0:26:10 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km]
74 122 LEWANDOWSKA SYLWIA K 17 K 20-29 4 KOŚCIERZYNA ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:26:23 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
75 103 WYSOCKI TOMASZ M 58 M 40-49 11 OTOMINO WARBUD RUNNING TEAM 5km 0:26:24 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
76 84 STASINSKI RAFAL M 59 M 20-29 6 GDAŃSK R 5km 0:26:46 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km]
77 6 CIESZYŃSKI KRZYSZTOF M 60 M 40-49 12 MISZEWO 5km 0:26:47 11.20 [km/h] 0:05:21 [min/km]
78 70 ROGALSKA MAGDALENA K 18 K 30-39 4 GDANSK RUN BEACH MORNING 5km 0:26:48 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km]
79 71 ROGOCKI JAROSŁAW M 61 M 40-49 13 TCZEW 5km 0:27:35 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
80 77 SERKOWSKA ANNA K 19 K 40-49 4 KARTUZY 5km 0:27:37 10.86 [km/h] 0:05:31 [min/km]
81 98 WEILAND KARINA K 20 K 40-49 5 CZECZEWO 5km 0:27:41 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
82 38 KUNCEWICZ MONIKA K 21 K 40-49 6 GDAŃSK 5km 0:27:42 10.83 [km/h] 0:05:32 [min/km]
83 47 MALINOWSKA - BIZON ALEKSANDRA K 22 K 40-49 7 BORKOWO 5km 0:27:42 10.83 [km/h] 0:05:32 [min/km]
84 65 REGLIŃSKI JAKUB M 62 M 20-29 7 GLINCZ 5km 0:27:43 10.82 [km/h] 0:05:33 [min/km]
85 69 RINC MAŁGORZATA K 23 K 30-39 5 GDYNIA 5km 0:27:53 10.76 [km/h] 0:05:35 [min/km]
86 85 STENCEL JOANNA K 24 K 20-29 5 ŻUKOWO 5km 0:27:55 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
87 25 HALMAN MIROSŁAWA K 25 K 40-49 8 LUZINO 5km 0:27:59 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km]
88 48 MARCINIAK IZABELA K 26 K 40-49 9 BANINO KUJAWSCY RUNNERS 5km 0:28:04 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km]
89 12 DYDYMSKA MONIKA K 27 K 40-49 10 RUMIA 5km 0:28:07 10.67 [km/h] 0:05:37 [min/km]
90 66 REKOWSKI KAZIMIERZ M 63 M 60-69 1 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 5km 0:28:12 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
91 3 BIZON WOJCIECH M 64 M 40-49 14 BORKOWO 5km 0:28:17 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km]
92 118 REDLICKI ROBERT M 65 M 40-49 15 ŻUKOWO 5km 0:28:26 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km]
93 43 LEWANDOWSKI PRZEMYSŁAW M 66 M 30-39 23 SOPOT KIJANKA OSOWA 5km 0:29:18 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km]
94 42 LEWANDOWSKA AGNIESZKA K 28 K 30-39 6 STAROGARD GDANSKI 5km 0:29:21 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
95 8 CZECHLEWSKA IWONA K 29 K 30-39 7 GDAŃSK 5km 0:29:36 10.14 [km/h] 0:05:55 [min/km]
96 36 KRAWIECKA KLAUDIA K 30 K 0-19 2 SOMONINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 5km 0:29:46 10.08 [km/h] 0:05:57 [min/km]
97 86 STENCEL MAGDA K 31 K 30-39 8 ŻUKOWO 5km 0:29:52 10.04 [km/h] 0:05:58 [min/km]
98 17 GĄSIOROWSKI RAFAŁ M 67 M 30-39 24 BANINO BIGYELLOWFOOT ADVENTUE TEAM 5km 0:30:01 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km]
99 20 GOTOWAŁA KAROLINA K 32 K 30-39 9 ŻUKOWO KOŁO KARTUZ 5km 0:30:05 9.97 [km/h] 0:06:01 [min/km]
100 14 DYWELSKI MIROSŁAW M 68 M 60-69 2 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:30:18 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km]
101 87 STENCEL WANDA K 33 K 50-59 1 ŻUKOWO 5km 0:30:48 9.74 [km/h] 0:06:10 [min/km]
102 102 WYSOCKA MAGDALENA K 34 K 40-49 11 OTOMINO OTOMINO W RUCHU 5km 0:30:58 9.69 [km/h] 0:06:12 [min/km]
103 39 KUTNIEWSKA ANNA K 35 K 40-49 12 OTOMINO OTOMINO W RUCHU 5km 0:30:58 9.69 [km/h] 0:06:12 [min/km]
104 45 LITEWSKA JOANNA K 36 K 40-49 13 JUSZKOWO TEAM DEAF 5km 0:31:12 9.62 [km/h] 0:06:14 [min/km]
105 24 HALMAN DOMINIKA K 37 K 0-19 3 LUZINO 5km 0:31:33 9.51 [km/h] 0:06:19 [min/km]
106 52 PADIAS PAWEŁ M 69 M 60-69 3 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 5km 0:32:06 9.35 [km/h] 0:06:25 [min/km]
107 91 SZUMIELEWICZ KINGA K 38 K 20-29 6 BANINO BIGYELLOWFOOT ADVENTUE TEAM 5km 0:32:45 9.16 [km/h] 0:06:33 [min/km]
108 78 SIEWERT ALEKSANDRA K 39 K 0-19 4 TUCHOM POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 5km 0:33:01 9.09 [km/h] 0:06:36 [min/km]
109 109 ŻYWICKA ROMA K 40 K 30-39 10 SARNOWY 5km 0:33:08 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
110 93 TOWARNICKA IZABELA K 41 K 40-49 14 GDYNIA TEAM DEAF 5km 0:34:27 8.71 [km/h] 0:06:53 [min/km]
111 31 KAŹMIERCZAK EMILIA K 42 K 30-39 11 NIESTĘPOWO 5km 0:34:46 8.63 [km/h] 0:06:57 [min/km]
112 88 STRADOMSKI ROMAN M 70 M 40-49 16 GDAŃSK 5km 0:34:46 8.63 [km/h] 0:06:57 [min/km]
113 33 KOSMOWSKA-PADIAS BARBARA K 43 K 50-59 2 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 5km 0:36:04 8.32 [km/h] 0:07:13 [min/km]
114 116 STEFANIAK ZBIGNIEW M 71 M 40-49 17 WEJHEROWO WEJHEROWO 5km 0:38:17 7.84 [km/h] 0:07:39 [min/km]
115 80 SKRZYPKOWSKA MARTA K 44 K 0-19 5 ŻUKOWO K. KARTUZ 5km 0:39:32 7.59 [km/h] 0:07:54 [min/km]
116 46 LUBOWIECKA ALICJA K 45 K 30-39 12 WEJHEROWO 5km 0:39:32 7.59 [km/h] 0:07:54 [min/km]
117 1 BANDURSKI JACEK M 72 M 70+ 1 SOPOT 5km 0:41:00 7.32 [km/h] 0:08:12 [min/km]
118 51 NIWIŃSKI STANISŁAW M 73 M 70+ 2 GDAŃSK 5km 0:43:14 6.94 [km/h] 0:08:39 [min/km]
- 21 GÓRSKI DARIUSZ M - M 50-59 - TUCHOM 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 22 GRODZKI KRZYSZTOF M - M 30-39 - BANINO KUJAWSCY RUNNERS 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 55 PEK DANIEL M - M 20-29 - KOŚCIERZYNA UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 56 PIECHURA-STOLF MARTA K - K 20-29 - GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 59 PLISIŃSKA KATARZYNA K - K 30-39 - POGÓRZE 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 63 REDZIMSKI FILIP M - M 0-19 - ŻUKOWO PRZYJACIELE W BIEGU 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 67 RESEMAN SYLWIA K - K 50-59 - ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 72 ROMSKA KAROLINA K - K 30-39 - ŻUKOWO 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 74 RUMKOWSKI PIOTR M - M 30-39 - GDYNIA 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 89 SZLAS RADOSŁAW M - M 40-49 - TUCHOM KUJAWSCY RUNNERS 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 94 TROKA SYLWIA K - K 30-39 - ŻUKOWO 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 97 WALCZAK JĘDRZEJ M - M 30-39 - GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ