28. Żukowski Przełaj - biegi dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gliniecki Tymoteusz Wejherowo Rocznik 2009 - chłopcy 400m
2 Antoniewicz Natan Dzierżążno Rocznik 2003-2005 - chłopcy 1600m Need for Speed
3 Willich Amelia Skrzeszewo Rocznik 2010 - dziewczęta 300m
4 Rynkiewicz Hubert Pepowo Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m
5 Rynkiewicz Alisa Pepowo Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m
6 Kucharska Jadzia Gdynia Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m
7 Kucharska Tosia Gdynia Rocznik 2009 - dziewczęta 400m
8 Żurawska Marta Gdańsk Rocznik 2008 - dziewczęta 600m
9 Dawidowska Zofia Ostrzyce Rocznik 2009 - dziewczęta 400m Akademia Młodych Sportowców
10 Kartuszyński Maciej Wielki Klincz Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m
11 Deik Andżelika Glincz Rocznik 2011 - dziewczęta 200m Sp.Im.Remusa w Glinczu
12 Olszewska Zuzanna Gdańsk Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m
13 Olszewska Agata Gdańsk Rocznik 2011 - dziewczęta 200m
14 Lidzbarski Daniel Miszewo Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m SPMiszewo
15 Szlas Seweryn tuchom Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m KUJAWSCY RUNNERS
16 Majkowska Oliwia Gdańsk Rocznik 2009 - dziewczęta 400m SP 82 Gdańsk
17 Majkowska Julia Gdańsk Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m Szkoła podstawowa nr 82 Gdańsk
18 Szwedowska Martyna Kulice Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m ZKiW Kulice
19 Szwedowska Laura Kulice Rocznik 2010 - dziewczęta 300m ZKiW Kulice
20 Szwedowski Kacper Kulice Rocznik 2008 - chłopcy 600m ZKiW Kulice
21 Olszewska Maja Mirachowo Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m SP Mirachowo
22 Olszewska Natasza Mirachowo Rocznik 2010 - dziewczęta 300m Akademia Młodych Sportowców
23 Olszewska Nadia Mirachowo Rocznik 2010 - dziewczęta 300m Akademia Młodych Sportowców
24 Littwin Albert Kłosowo Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m Przedszkole Promyczek Bojano
25 Littwin Robert Kłosowo Rocznik 2010 - chłopcy 300m SP Czeczewo
26 Lewandowski Filip Lębork Rocznik 2003-2005 - chłopcy 1600m SKLA Sopot
27 Lewandowska Sonia Lębork Rocznik 2009 - dziewczęta 400m Kreativ Sport Lębork
28 Fąs Natan Rotmanka Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m
29 Kulesza Szymon Radunica Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m
30 Kulesza Tymon Radunica Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m
31 Lewandowski Mateusz Borzestowo Rocznik 2003-2005 - chłopcy 1600m
32 Jurewicz Błażej Elbląg Rocznik 2010 - chłopcy 300m MKS Truso Elbląg
33 Hinca Franciszek Banino Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m UKS Banino
34 Wiśniewska Nastia Banino Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m UKS Lekkoatletyka Banino
35 Wiśniewska Liwia Banino Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m UKS Lekkoatletyka Banino
36 Kuncewicz Natalia Gdańsk Rocznik 2003-2005 - dziewczęta 1200m sp 80 Gdańsk
37 Doliński Maciej Żukowo Rocznik 2011 - chłopcy 200m
38 Doliński Bartłomiej Żukowo Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m
39 Gozdecki Jan Glincz Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m Sp Żukowo
40 Gozdecka Iga Glincz Rocznik 2010 - dziewczęta 300m Sp Glincz
41 Sieciński Stanisław Żukowo Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m
42 Kujawska Maja Żukowo Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m Kujawscy Runners
43 Czerw Kacper Żukowo Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m
44 Buczyński Alex Żukowo Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m
45 Cieszyński Tobiasz Żukowo Rocznik 2003-2005 - chłopcy 1600m
46 Nowosad Nadia Żukowo Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m
47 Nowosad Dawid Żukowo Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m
48 Jakubek Tymoteusz Żukowo Rocznik 2011 - chłopcy 200m
49 Frankowski Tymoteusz Żukowo Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m
50 Cieszyńska Eliana Żukowo Rocznik 2011 - dziewczęta 200m
51 Janicka Anastazja Żukowo Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m
52 Janicki Oliwier Żukowo Rocznik 2003-2005 - chłopcy 1600m
53 CIESZYŃSKA NINA Miszewo Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m
54 Lubecka Wiktoria Skorzewo Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m Uks Olimpijczyk Skorzewo
55 Lubecki Maksymilian Skorzewo Rocznik 2008 - chłopcy 600m Uks Olimpijczyk Skorzewo
56 Waleśkiewicz Mateusz Wicko Rocznik 2011 - chłopcy 200m Gmina Wicko
57 Ranachowska Julia Rutki Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m
58 Wolańska Urszula Wicko Rocznik 2011 - dziewczęta 200m Gmina Wicko
59 Hermann Emilia Wicko Rocznik 2011 - dziewczęta 200m Gmina Wicko
60 Pawłowska Marta Wicko Rocznik 2011 - dziewczęta 200m Gmina Wicko
61 Łagód Szymon Wicko Rocznik 2010 - chłopcy 300m Gmina Wicko
62 Lodziński Jacek Wicko Rocznik 2010 - chłopcy 300m Gmina Wicko
63 Leyk Aleksandra Wicko Rocznik 2010 - dziewczęta 300m Gmina Wicko
64 Konkol Adrianna Wicko Rocznik 2003-2005 - dziewczęta 1200m Gmina Wicko
65 Konkol Dagmara Wicko Rocznik 2010 - dziewczęta 300m Gmina Wicko
66 Wańdoch Dubaj Weronika Wicko Rocznik 2009 - dziewczęta 400m Gmina Wicko
67 Orzechowska Hanna Wicko Rocznik 2010 - dziewczęta 300m Gmina Wicko
68 Bąkała Michalina Wicko Rocznik 2009 - dziewczęta 400m Gmina Wicko
69 Rybandt Weronika Glincz Rocznik 2009 - dziewczęta 400m SP nr 1 w Żukowie
70 Rybandt Magdalena Glincz Rocznik 2003-2005 - dziewczęta 1200m GKS "ŻUKOWO"
71 Godula Natalia Wicko Rocznik 2009 - dziewczęta 400m Gmina Wicko
72 Tasior Amelia Wicko Rocznik 2009 - dziewczęta 400m Gmina Wicko
73 Pobudkiewicz Zuzanna Wicko Rocznik 2009 - dziewczęta 400m Gmina Wicko
74 Lodzińska Martyna Wicko Rocznik 2008 - dziewczęta 600m Gmina Wicko
75 Godula Jagoda Wicko Rocznik 2008 - dziewczęta 600m Gmina Wicko
76 Grzegorczyk Aleksandra Wicko Rocznik 2008 - dziewczęta 600m Gmina Wicko
77 Hermann Oliwia Wicko Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m Gmina Wicko
78 Maras Wiktoria Siemirowice Rocznik 2011 - dziewczęta 200m
79 Waleśkiewicz Natalia Wicko Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m Gmina Wicko
80 Wolańska Aleksandra Wicko Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m Gmina Wicko
81 Buśko Mateusz Wicko Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m Gmina Wicko
82 Piotrowski Krystian Kosakowo Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m ULKS SKOCZEK POGORZE
83 ferra krzysztof gdynia Rocznik 2010 - chłopcy 300m
84 Półrola Leon Banino Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m Kujawscy Runners
85 Dragan Blanka GDYNIA Rocznik 2010 - dziewczęta 300m
86 Lemańczyk Michał Gdańsk Rocznik 2010 - chłopcy 300m SP 14 Gdańsk
87 Lemańczyk Piotr Gdańsk Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m SP 14 Gdańsk
88 SOBIERAJ JAKUB GDAŃSK Rocznik 2003-2005 - chłopcy 1600m
89 SOBIERAJ JAN GDAŃSK Rocznik 2003-2005 - chłopcy 1600m
90 Grzęda Zuzanna Banino Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m UKS Banino
91 Mikos Kuba Banino Rocznik 2008 - chłopcy 600m SP Banino
92 Szyba Dominika Banino Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m
93 Sitterlee Maja Zgorzałe Rocznik 2003-2005 - dziewczęta 1200m
94 Klapka Marika Wejherowo Rocznik 2011 - dziewczęta 200m
95 Karolewski Eryk Wejherowo Rocznik 2010 - chłopcy 300m
96 Gulcz Alicja Banino Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m UKS Lekkoatletyka Banino
97 Gulcz Magdalena Banino Rocznik 2011 - dziewczęta 200m UKS Lekkoatletyka Banino
98 Gulcz Barbara Banino Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m UKS Lekkoatletyka Banino
99 Sitterlee Zofia Zgorzałe Rocznik 2011 - dziewczęta 200m Morsy Stężyca, Metrożercy
100 Sitterlee Franciszek Zgorzałe Rocznik 2010 - chłopcy 300m Morsy Stężyca, Metrożercy


Wyświetleń: 2367

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ