Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Rocznik 2003-2005 - chłopcy 1600m | LKS Zorza Gdynia | |
2 | SOBIERAJ JAN | GDAŃSK | Polska | Rocznik 2003-2005 - chłopcy 1600m | ||
3 | SOBIERAJ JAKUB | GDAŃSK | Polska | Rocznik 2003-2005 - chłopcy 1600m | ||
4 | Janicki Oliwier | Żukowo | Polska | Rocznik 2003-2005 - chłopcy 1600m | ||
5 | Cieszyński Tobiasz | Żukowo | Polska | Rocznik 2003-2005 - chłopcy 1600m | ||
6 | Lewandowski Mateusz | Borzestowo | Polska | Rocznik 2003-2005 - chłopcy 1600m | ||
7 | Lewandowski Filip | Lębork | Polska | Rocznik 2003-2005 - chłopcy 1600m | SKLA Sopot | |
8 | Antoniewicz Natan | Dzierżążno | Polska | Rocznik 2003-2005 - chłopcy 1600m | Need for Speed | |
9 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Rocznik 2003-2005 - dziewczęta 1200m | ||
10 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Rocznik 2003-2005 - dziewczęta 1200m | ||
11 | LUBECKA PAULINA | BĘDOMIN | Polska | Rocznik 2003-2005 - dziewczęta 1200m | ||
12 | LUBECKA MARTYNA | BĘDOMIN | Polska | Rocznik 2003-2005 - dziewczęta 1200m | ||
13 | Sitterlee Maja | Zgorzałe | Polska | Rocznik 2003-2005 - dziewczęta 1200m | ||
14 | Rybandt Magdalena | Glincz | Polska | Rocznik 2003-2005 - dziewczęta 1200m | GKS "ŻUKOWO" | |
15 | Konkol Adrianna | Wicko | Polska | Rocznik 2003-2005 - dziewczęta 1200m | Gmina Wicko | |
16 | Kuncewicz Natalia | Gdańsk | Polska | Rocznik 2003-2005 - dziewczęta 1200m | sp 80 Gdańsk | |
17 | Kankowski Kordian | Luzino | Polska | Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m | ||
18 | WYSOCKI Michael | Reda | Polska | Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m | ||
19 | Złoch Aleksander | Gdynia | Polska | Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m | KL Gdynia | |
20 | Lemańczyk Piotr | Gdańsk | Polska | Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m | SP 14 Gdańsk | |
21 | Piotrowski Krystian | Kosakowo | Polska | Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m | ULKS SKOCZEK POGORZE | |
22 | Buśko Mateusz | Wicko | Polska | Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m | Gmina Wicko | |
23 | Frankowski Tymoteusz | Żukowo | Polska | Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m | ||
24 | Buczyński Alex | Żukowo | Polska | Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m | ||
25 | Czerw Kacper | Żukowo | Polska | Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m | ||
26 | Gozdecki Jan | Glincz | Polska | Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m | Sp Żukowo | |
27 | Hinca Franciszek | Banino | Polska | Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m | UKS Banino | |
28 | Szlas Seweryn | tuchom | Polska | Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m | KUJAWSCY RUNNERS | |
29 | Lidzbarski Daniel | Miszewo | Polska | Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m | SPMiszewo | |
30 | Słomion Julia | Borkowo | Polska | Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m | ||
31 | Halman Nikola | Luzino | Polska | Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m | ||
32 | Żywicka Kinga | Sarnowy | Polska | Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m | Szkoła podstawowa we Wielkim Podlesiu | |
33 | Berent Weronika | Żukowo | Polska | Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m | ||
34 | Gulcz Barbara | Banino | Polska | Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m | UKS Lekkoatletyka Banino | |
35 | Wolańska Aleksandra | Wicko | Polska | Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m | Gmina Wicko | |
36 | Waleśkiewicz Natalia | Wicko | Polska | Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m | Gmina Wicko | |
37 | Hermann Oliwia | Wicko | Polska | Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m | Gmina Wicko | |
38 | Lubecka Wiktoria | Skorzewo | Polska | Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m | Uks Olimpijczyk Skorzewo | |
39 | Majkowska Julia | Gdańsk | Polska | Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m | Szkoła podstawowa nr 82 Gdańsk | |
40 | Olszewska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m | ||
41 | Kucharska Jadzia | Gdynia | Polska | Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m | ||
42 | Falk Maciej | Gdynia | Polska | Rocznik 2008 - chłopcy 600m | Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk | |
43 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Rocznik 2008 - chłopcy 600m | ||
44 | LUBECKI SZYMON | BĘDOMIN | Polska | Rocznik 2008 - chłopcy 600m | ||
45 | Złoch Konrad | Gdynia | Polska | Rocznik 2008 - chłopcy 600m | KL Gdynia | |
46 | Mikos Kuba | Banino | Polska | Rocznik 2008 - chłopcy 600m | SP Banino | |
47 | Lubecki Maksymilian | Skorzewo | Polska | Rocznik 2008 - chłopcy 600m | Uks Olimpijczyk Skorzewo | |
48 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | Rocznik 2008 - chłopcy 600m | ZKiW Kulice | |
49 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Rocznik 2008 - dziewczęta 600m | ||
50 | Falk Julia | Gdańsk | Polska | Rocznik 2008 - dziewczęta 600m | Leonardo | |
51 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Rocznik 2008 - dziewczęta 600m | ||
52 | Grzegorczyk Aleksandra | Wicko | Polska | Rocznik 2008 - dziewczęta 600m | Gmina Wicko | |
53 | Godula Jagoda | Wicko | Polska | Rocznik 2008 - dziewczęta 600m | Gmina Wicko | |
54 | Lodzińska Martyna | Wicko | Polska | Rocznik 2008 - dziewczęta 600m | Gmina Wicko | |
55 | Żurawska Marta | Gdańsk | Polska | Rocznik 2008 - dziewczęta 600m | ||
56 | Walkusz Michal | sianowo | Polska | Rocznik 2009 - chłopcy 400m | ||
57 | Gliniecki Tymoteusz | Wejherowo | Polska | Rocznik 2009 - chłopcy 400m | ||
58 | Plavinskaya Leya | Gdynia | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | SGA Gdynia | |
59 | Stencel Zuzanna | Mściszewice | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | Metrożercy | |
60 | Kowalik Oliwia | Pruszcz Gdański | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | Sp 4 Pruszcz Gdanski | |
61 | Podskok Amelia | Pruszcz Gdanski | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | SP nr 4 Pruszcz Gdańsk | |
62 | Kutniewska Lidia | Otomino | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | Sp nr 1 Żukowo | |
63 | Wieczorek Julia | Lębork | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | SP 5 Lębork | |
64 | Pobudkiewicz Zuzanna | Wicko | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | Gmina Wicko | |
65 | Tasior Amelia | Wicko | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | Gmina Wicko | |
66 | Godula Natalia | Wicko | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | Gmina Wicko | |
67 | Rybandt Weronika | Glincz | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | SP nr 1 w Żukowie | |
68 | Bąkała Michalina | Wicko | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | Gmina Wicko | |
69 | Wańdoch Dubaj Weronika | Wicko | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | Gmina Wicko | |
70 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | Kreativ Sport Lębork | |
71 | Majkowska Oliwia | Gdańsk | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | SP 82 Gdańsk | |
72 | Dawidowska Zofia | Ostrzyce | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | Akademia Młodych Sportowców | |
73 | Kucharska Tosia | Gdynia | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | ||
74 | Żywicki Igor | Sarnowy | Polska | Rocznik 2010 - chłopcy 300m | Szkoła we Wielkim Podlesiu | |
75 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Polska | Rocznik 2010 - chłopcy 300m | SP 76 | |
76 | TOKARCZYK PIOTR | GDYNIA | Polska | Rocznik 2010 - chłopcy 300m | UKS Banino | |
77 | Redzimski Mateusz | Pępowo | Polska | Rocznik 2010 - chłopcy 300m | SP Pępowo | |
78 | Wojdylak Artur | Banino | Polska | Rocznik 2010 - chłopcy 300m | SP Banino | |
79 | Sitterlee Franciszek | Zgorzałe | Polska | Rocznik 2010 - chłopcy 300m | Morsy Stężyca, Metrożercy | |
80 | Karolewski Eryk | Wejherowo | Polska | Rocznik 2010 - chłopcy 300m | ||
81 | Lemańczyk Michał | Gdańsk | Polska | Rocznik 2010 - chłopcy 300m | SP 14 Gdańsk | |
82 | ferra krzysztof | gdynia | Polska | Rocznik 2010 - chłopcy 300m | ||
83 | Lodziński Jacek | Wicko | Polska | Rocznik 2010 - chłopcy 300m | Gmina Wicko | |
84 | Łagód Szymon | Wicko | Polska | Rocznik 2010 - chłopcy 300m | Gmina Wicko | |
85 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | Rocznik 2010 - chłopcy 300m | MKS Truso Elbląg | |
86 | Littwin Robert | Kłosowo | Polska | Rocznik 2010 - chłopcy 300m | SP Czeczewo | |
87 | Słomion Kinga | Borkowo | Polska | Rocznik 2010 - dziewczęta 300m | ||
88 | Wysocka Naomi | Reda | Polska | Rocznik 2010 - dziewczęta 300m | ||
89 | Kwidzińska Maja | Żukowo | Polska | Rocznik 2010 - dziewczęta 300m | ||
90 | Dragan Blanka | GDYNIA | Polska | Rocznik 2010 - dziewczęta 300m | ||
91 | Orzechowska Hanna | Wicko | Polska | Rocznik 2010 - dziewczęta 300m | Gmina Wicko | |
92 | Konkol Dagmara | Wicko | Polska | Rocznik 2010 - dziewczęta 300m | Gmina Wicko | |
93 | Leyk Aleksandra | Wicko | Polska | Rocznik 2010 - dziewczęta 300m | Gmina Wicko | |
94 | Gozdecka Iga | Glincz | Polska | Rocznik 2010 - dziewczęta 300m | Sp Glincz | |
95 | Olszewska Nadia | Mirachowo | Polska | Rocznik 2010 - dziewczęta 300m | Akademia Młodych Sportowców | |
96 | Olszewska Natasza | Mirachowo | Polska | Rocznik 2010 - dziewczęta 300m | Akademia Młodych Sportowców | |
97 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | Rocznik 2010 - dziewczęta 300m | ZKiW Kulice | |
98 | Willich Amelia | Skrzeszewo | Polska | Rocznik 2010 - dziewczęta 300m | ||
99 | Krawczyk Ignacy | Kłosowo | Polska | Rocznik 2011 - chłopcy 200m | OSP KŁOSOWO | |
100 | Leik Wiktor | Straszyn | Polska | Rocznik 2011 - chłopcy 200m | Szkoła Podstawowa w Straszynie |
Wyświetleń: 18852