Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antoniewicz Natan | Dzierżążno | Polska | Rocznik 2003-2005 - chłopcy 1600m | Need for Speed | |
2 | Bąkała Michalina | Wicko | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | Gmina Wicko | |
3 | Berent Weronika | Żukowo | Polska | Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m | ||
4 | Bizewski Jakub | Żukowo | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m | GKS Żukowo | |
5 | Bizewski Kacper | Żukowo | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m | GKS Żukowo | |
6 | Buczyński Alex | Żukowo | Polska | Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m | ||
7 | Buśko Mateusz | Wicko | Polska | Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m | Gmina Wicko | |
8 | Cieszyńska Eliana | Żukowo | Polska | Rocznik 2011 - dziewczęta 200m | ||
9 | CIESZYŃSKA NINA | Miszewo | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m | ||
10 | Cieszyński Tobiasz | Żukowo | Polska | Rocznik 2003-2005 - chłopcy 1600m | ||
11 | Czapowiecka Nadia | Banino | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m | ||
12 | Czerw Kacper | Żukowo | Polska | Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m | ||
13 | Dawidowska Zofia | Ostrzyce | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | Akademia Młodych Sportowców | |
14 | Deik Andżelika | Glincz | Polska | Rocznik 2011 - dziewczęta 200m | Sp.Im.Remusa w Glinczu | |
15 | Dembowski Oliwier | Lidzbark | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m | Lidzbark | |
16 | Doliński Bartłomiej | Żukowo | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m | ||
17 | Doliński Maciej | Żukowo | Polska | Rocznik 2011 - chłopcy 200m | ||
18 | Domańska Wiktoria | Potęgowo | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m | ||
19 | Dragan Blanka | GDYNIA | Polska | Rocznik 2010 - dziewczęta 300m | ||
20 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Polska | Rocznik 2010 - chłopcy 300m | SP 76 | |
21 | Dwulit Nikola | Leźno | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m | ||
22 | Falk Julia | Gdańsk | Polska | Rocznik 2008 - dziewczęta 600m | Leonardo | |
23 | Falk Maciej | Gdynia | Polska | Rocznik 2008 - chłopcy 600m | Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk | |
24 | Falk Natalia | Gdańsk | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m | ||
25 | Fąs Natan | Rotmanka | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m | ||
26 | ferra krzysztof | gdynia | Polska | Rocznik 2010 - chłopcy 300m | ||
27 | Frankowski Tymoteusz | Żukowo | Polska | Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m | ||
28 | Gliniecki Tymoteusz | Wejherowo | Polska | Rocznik 2009 - chłopcy 400m | ||
29 | Godula Jagoda | Wicko | Polska | Rocznik 2008 - dziewczęta 600m | Gmina Wicko | |
30 | Godula Natalia | Wicko | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | Gmina Wicko | |
31 | Gonska Piotr | Banino | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m | ||
32 | Gozdecka Iga | Glincz | Polska | Rocznik 2010 - dziewczęta 300m | Sp Glincz | |
33 | Gozdecki Jan | Glincz | Polska | Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m | Sp Żukowo | |
34 | Gołuńska Maja | Gdańsk | Polska | Rocznik 2011 - dziewczęta 200m | ||
35 | Grzęda Zuzanna | Banino | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m | UKS Banino | |
36 | Grzegorczyk Aleksandra | Wicko | Polska | Rocznik 2008 - dziewczęta 600m | Gmina Wicko | |
37 | Gulcz Alicja | Banino | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m | UKS Lekkoatletyka Banino | |
38 | Gulcz Barbara | Banino | Polska | Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m | UKS Lekkoatletyka Banino | |
39 | Gulcz Magdalena | Banino | Polska | Rocznik 2011 - dziewczęta 200m | UKS Lekkoatletyka Banino | |
40 | Gumowska Laura | Banino | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m | Gumisie | |
41 | Gumowska Lena | Banino | Polska | Rocznik 2011 - dziewczęta 200m | Gumisie | |
42 | Halman Nikola | Luzino | Polska | Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m | ||
43 | Hermann Emilia | Wicko | Polska | Rocznik 2011 - dziewczęta 200m | Gmina Wicko | |
44 | Hermann Oliwia | Wicko | Polska | Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m | Gmina Wicko | |
45 | Hinca Franciszek | Banino | Polska | Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m | UKS Banino | |
46 | Jakubek Tymoteusz | Żukowo | Polska | Rocznik 2011 - chłopcy 200m | ||
47 | Janicka Anastazja | Żukowo | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m | ||
48 | Janicki Oliwier | Żukowo | Polska | Rocznik 2003-2005 - chłopcy 1600m | ||
49 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Rocznik 2008 - chłopcy 600m | ||
50 | Jelińska Julia | Kartuzy | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m | xRunners | |
51 | Jelińska Oliwia | Kartuzy | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m | xRunners | |
52 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m | ||
53 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | Rocznik 2010 - chłopcy 300m | MKS Truso Elbląg | |
54 | Kankowski Jakub | Luzino | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m | ||
55 | Kankowski Kordian | Luzino | Polska | Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m | ||
56 | Karolewski Eryk | Wejherowo | Polska | Rocznik 2010 - chłopcy 300m | ||
57 | Kartuszyński Maciej | Wielki Klincz | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m | ||
58 | Klapka Marika | Wejherowo | Polska | Rocznik 2011 - dziewczęta 200m | ||
59 | Konkol Adrianna | Wicko | Polska | Rocznik 2003-2005 - dziewczęta 1200m | Gmina Wicko | |
60 | Konkol Dagmara | Wicko | Polska | Rocznik 2010 - dziewczęta 300m | Gmina Wicko | |
61 | Kostuch Laura | Żukowo | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m | ||
62 | Kowalik Marcel | Pruszcz Gdański | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m | ||
63 | Kowalik Oliwia | Pruszcz Gdański | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | Sp 4 Pruszcz Gdanski | |
64 | Krawczyk Aniela | Kłosowo | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m | OSP KŁOSOWO | |
65 | Krawczyk Ignacy | Kłosowo | Polska | Rocznik 2011 - chłopcy 200m | OSP KŁOSOWO | |
66 | Kruszyńska Olga | Miłobądz | Polska | Rocznik 2011 - dziewczęta 200m | SP Miłobądz | |
67 | Kucharska Jadzia | Gdynia | Polska | Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m | ||
68 | Kucharska Tosia | Gdynia | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | ||
69 | Kujawska Maja | Żukowo | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m | Kujawscy Runners | |
70 | Kulesza Szymon | Radunica | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m | ||
71 | Kulesza Tymon | Radunica | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m | ||
72 | Kuncewicz Natalia | Gdańsk | Polska | Rocznik 2003-2005 - dziewczęta 1200m | sp 80 Gdańsk | |
73 | Kutniewska Lidia | Otomino | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | Sp nr 1 Żukowo | |
74 | Kutniewski Adam | Otomino | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m | Otomino w Ruchu | |
75 | Kwidzińska Maja | Żukowo | Polska | Rocznik 2010 - dziewczęta 300m | ||
76 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m | Sp 8 Gdańsk | |
77 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Rocznik 2011 - dziewczęta 200m | Sp 8 Gdańsk | |
78 | Leik Wiktor | Straszyn | Polska | Rocznik 2011 - chłopcy 200m | Szkoła Podstawowa w Straszynie | |
79 | Lemańczyk Michał | Gdańsk | Polska | Rocznik 2010 - chłopcy 300m | SP 14 Gdańsk | |
80 | Lemańczyk Piotr | Gdańsk | Polska | Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m | SP 14 Gdańsk | |
81 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | Kreativ Sport Lębork | |
82 | Lewandowski Filip | Lębork | Polska | Rocznik 2003-2005 - chłopcy 1600m | SKLA Sopot | |
83 | Lewandowski Mateusz | Borzestowo | Polska | Rocznik 2003-2005 - chłopcy 1600m | ||
84 | Leyk Aleksandra | Wicko | Polska | Rocznik 2010 - dziewczęta 300m | Gmina Wicko | |
85 | Lidzbarski Daniel | Miszewo | Polska | Rocznik 2006-2007- chłopcy 800m | SPMiszewo | |
86 | Littwin Albert | Kłosowo | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - chłopcy 200m | Przedszkole Promyczek Bojano | |
87 | Littwin Robert | Kłosowo | Polska | Rocznik 2010 - chłopcy 300m | SP Czeczewo | |
88 | Lodzińska Martyna | Wicko | Polska | Rocznik 2008 - dziewczęta 600m | Gmina Wicko | |
89 | Lodziński Jacek | Wicko | Polska | Rocznik 2010 - chłopcy 300m | Gmina Wicko | |
90 | LUBECKA MARTYNA | BĘDOMIN | Polska | Rocznik 2003-2005 - dziewczęta 1200m | ||
91 | LUBECKA PAULINA | BĘDOMIN | Polska | Rocznik 2003-2005 - dziewczęta 1200m | ||
92 | Lubecka Wiktoria | Skorzewo | Polska | Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m | Uks Olimpijczyk Skorzewo | |
93 | Lubecki Maksymilian | Skorzewo | Polska | Rocznik 2008 - chłopcy 600m | Uks Olimpijczyk Skorzewo | |
94 | LUBECKI SZYMON | BĘDOMIN | Polska | Rocznik 2008 - chłopcy 600m | ||
95 | Majkowska Julia | Gdańsk | Polska | Rocznik 2006-2007- dziewczęta 600m | Szkoła podstawowa nr 82 Gdańsk | |
96 | Majkowska Oliwia | Gdańsk | Polska | Rocznik 2009 - dziewczęta 400m | SP 82 Gdańsk | |
97 | Maras Wiktoria | Siemirowice | Polska | Rocznik 2011 - dziewczęta 200m | ||
98 | Michańska Karolina | KOWALE | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m | ||
99 | mielcarek Antosia | Reda | Polska | Rocznik 2012 i młodsi - dziewczęta 200m | ||
100 | Mikos Kuba | Banino | Polska | Rocznik 2008 - chłopcy 600m | SP Banino |
Wyświetleń: 18840