Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barzowski Kamil | Żukowo | Polska | I seria - start godz. 16:00 | S | opłacono on-line | |
2 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | I seria - start godz. 16:00 | XS | opłacono on-line | |
3 | Dzióbek Lech | Gdańsk | Polska | I seria - start godz. 16:00 | M | opłacono on-line | |
4 | Szmyt Dawid | Starogard Gdański | Polska | I seria - start godz. 16:00 | M | opłacono on-line | |
5 | Szymańska Jolanta | Łąski Piec | Polska | III seria - start godz. 17:00 | S | opłacono on-line | |
6 | Yaremenko Oleksii | Chwaszczyno Polska | Polska | II seria - start godz. 16:30 | L | opłacono on-line | |
7 | Sękowski Piotr Sękowski | Łąski Piec | Polska | I seria - start godz. 16:00 | L | opłacono on-line | |
8 | Klimkiewicz Beata Klimkiewicz | Gdynia | Polska | I seria - start godz. 16:00 | S | opłacono on-line | |
9 | Szczesny Damian | Babi Dół | Polska | I seria - start godz. 16:00 | M | opłacono on-line | |
10 | Miler Beata | Luzino | Polska | I seria - start godz. 16:00 | S | opłacono on-line | |
11 | Wrzesiński Roman | Rumia | Polska | I seria - start godz. 16:00 | M | opłacono on-line | |
12 | Neumann Przemysław | Rumia | Polska | I seria - start godz. 16:00 | L | opłacono on-line | |
13 | Wrzesiński Jacek | Wejherowo | Polska | I seria - start godz. 16:00 | M | opłacono on-line | |
14 | Trzciński Karol | Żukowo | Polska | II seria - start godz. 16:30 | L | opłacono on-line | |
15 | Połeć Arkadiusz | Gdynia | Polska | III seria - start godz. 17:00 | M | opłacono on-line | |
16 | Stradomski Roman | Gdańsk | Polska | I seria - start godz. 16:00 | L | opłacono on-line | |
17 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Polska | II seria - start godz. 16:30 | M | opłacono on-line | |
18 | Romanowska Maria | Reda | Polska | I seria - start godz. 16:00 | L | opłacono on-line | |
19 | Gleinert Szymon | Żukowo | Polska | II seria - start godz. 16:30 | L | opłacono on-line | |
20 | Damps Patryk | Skrzeszewo | Polska | I seria - start godz. 16:00 | L | opłacono on-line | |
21 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | II seria - start godz. 16:30 | L | opłacono on-line | |
22 | Szumielewicz Kinga | Banino | Polska | II seria - start godz. 16:30 | BigYellowFoot Adventure Team | XS | opłacono on-line |
23 | Gąsiorowski Rafał | Banino | Polska | II seria - start godz. 16:30 | BigYellowFoot Adventure Team | L | opłacono on-line |
24 | Zielińska Malwina | GDANSK | Polska | II seria - start godz. 16:30 | BigYellowFoot Adventure Team | L | opłacono on-line |
25 | Zieliński Tomasz | GDANSK | Polska | II seria - start godz. 16:30 | BigYellowFoot Adventure Team | XL | opłacono on-line |
26 | Jagoda Anna | Rumia | Polska | III seria - start godz. 17:00 | BigYellowFoot Adventure Team | S | opłacono |
27 | KRÓL BŁAŻEJ | KĘBŁOWO | Polska | I seria - start godz. 16:00 | GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA | S | opłacono on-line |
28 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Polska | I seria - start godz. 16:00 | H+H Polska | M | opłacono on-line |
29 | Syldatk KATARZYNA | TCZEW | Polska | I seria - start godz. 16:00 | Kontener Formy | L | opłacono on-line |
30 | Bemowska Anna | Gdynia | Polska | I seria - start godz. 16:00 | Kontener Formy | XL | opłacono on-line |
31 | Palka Anna | Rumia | Polska | I seria - start godz. 16:00 | KONTENER FORMY | M | opłacono on-line |
32 | Kujat Joanna | Gdynia | Polska | I seria - start godz. 16:00 | Kontener Formy | M | opłacono on-line |
33 | Giejło Monika | Reda | Polska | I seria - start godz. 16:00 | Kontener Formy | M | opłacono on-line |
34 | Czoska Anetta | Gdynia | Polska | I seria - start godz. 16:00 | Kontener Formy | L | opłacono on-line |
35 | Domzała Paweł Domzała | Gdynia | Polska | I seria - start godz. 16:00 | Kontener Formy | L | opłacono on-line |
36 | Sarnowska Aleksandra | Gdynia | Polska | I seria - start godz. 16:00 | Kontener Formy | M | opłacono on-line |
37 | Cichocka Martyna | Gdańsk | Polska | I seria - start godz. 16:00 | Kontener Formy | M | opłacono on-line |
38 | Groth Dagmara | Glincz | Polska | I seria - start godz. 16:00 | KUJAWSCY RUNNERS | S | opłacono on-line |
39 | Gulcz Katarzyna | Banino | Polska | II seria - start godz. 16:30 | KUJAWSCY RUNNERS | XS | opłacono on-line |
40 | Okrój-Sitterlee Mariola | Zgorzałe | Polska | I seria - start godz. 16:00 | Morsy Stężyca, Metrożercy | M | opłacono on-line |
41 | Sywanycz Ireneusz | Gdańsk | Polska | I seria - start godz. 16:00 | PodTrzepakiem | L | opłacono on-line |
42 | Rogalska Magdalena | Gdansk | Polska | I seria - start godz. 16:00 | Run Beach Morning | XS | opłacono on-line |
43 | Stasinski Rafal | Gdańsk | Polska | I seria - start godz. 16:00 | Run Beach Morning | M | opłacono on-line |
44 | mielcarek Izabela | Reda | Polska | I seria - start godz. 16:00 | Runeda | S | opłacono on-line |
45 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | I seria - start godz. 16:00 | S...K...S | S | opłacono on-line |
46 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | II seria - start godz. 16:30 | Team Deaf | S | opłacono on-line |
47 | Jeliński Mateusz | Goręczyno | Polska | I seria - start godz. 16:00 | xRunners | L | opłacono on-line |
Wyświetleń: 6404