Bieg oraz Marsz Nordic Walking "Finwala" na 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Walendziak Alicja Gościszewo 10km Bieg Kujawscy Runners
2 Szewczuk Cezary Brodnica 10km Bieg opłacono
3 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG 10km Bieg EET ELBLĄG TRIATHLON TEAM opłacono
4 Trzciński Radosław Kwidzyn 10km Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
5 Trzcińska Kamila Kwidzyn 10km Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
6 Jerzyk Michał Wiśliny 10km Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
7 Rudek Małgorzata Rumia 10km Bieg
8 Jerzyk Paulina Wiśliny 10km Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
9 Jerzyk Paweł Wiśliny 10km Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
10 Dydyna Krzysztof Kąty Rybackie 10km Bieg Marynarka Wojenna opłacono
11 Potoczek Andrzej Lichnowy 10km Bieg PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA opłacono
12 Mroz ANNA Sztutowo 10km Bieg
13 Zych Dawid Elbląg 10km Bieg Spartanie Dzieciom opłacono
14 Walentowicz Natalia Nowy Staw 10km Bieg Nowy Staw Biega opłacono
15 Kujawa Katarzyna Gdynia 10km Bieg Kurczak Team Crow
16 Fidos Aleksander Gdańsk 10km Bieg opłacono
17 Mroczkowska Joanna Kwidzyn 10km Bieg opłacono
18 Pawłowski Krzysztof Elbląg 10km Bieg
19 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański 10km Bieg opłacono
20 Binkowska-Bójczuk Agnieszka Gdańsk 10km Bieg opłacono
21 Latawiec Anna Kamela 10km Bieg opłacono
22 Markiewicz Paweł Elbląg 10km Bieg
23 Wychowaniak Marta Braniewo 10km Bieg MOS ZATOKA opłacono
24 pawłoska karolina Elbląg 10km Bieg opłacono
25 Prokop Anna Elbląg 10km Bieg PROKOPKI opłacono
26 Prokop Mariusz elbląg 10km Bieg PROKOPKI opłacono
27 Kruk Agnieszka Szymankowo 10km Bieg
28 Saluk Izabela Juszkowo 10km Bieg Sapiące Gazele
29 Suchecki Maciej Braniewo 10km Bieg MOS ZATOKA opłacono
30 Majewska Agnieszka Elbląg 10km Bieg opłacono
31 Majewski Dawid Elbląg 10km Bieg opłacono
32 Matlewska Marzena Elblag 10km Bieg El-Bażant
33 Ingielewicz Magda Braniewo 10km Bieg MOS ZATOKA opłacono
34 Cebula Bogdan Sztum 10km Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
35 Kuciński Łukasz Elbląg 10km Bieg opłacono
36 Stulczewski Andrzej Braniewo 10km Bieg MOS ZATOKA opłacono
37 Rekowski Kazimierz Tczew 10km Bieg Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
38 Klimczewski Mirosław Malbork 10km Bieg opłacono
39 GUZ Robert Tczew 10km Bieg opłacono
40 Suchomski Marcin Nowy Staw 10km Bieg Nowy Staw Biega /Golden team opłacono
41 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI 10km Bieg TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono
42 Klonowski Marcin Sztum 10km Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
43 Derlaga Kamil Szymankowo 10km Bieg NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono
44 Szklarski Andrzej Elbląg 10km Bieg Szklarscy opłacono
45 Szklarska Alicja Elbląg 10km Bieg Szklarscy opłacono
46 Szymańska Beata Kwidzyn 10km Bieg Kwidzyn Biega opłacono
47 Szymański Wojciech Kwidzyn 10km Bieg opłacono
48 Dziweńka Beata Malbork 10km Bieg
49 Poniatowski Andrzej Pasłęk 10km Bieg
50 Poniatowski Dawid Pasłęk 10km Bieg
51 Poniatowski Dawid Pasłęk 10km Bieg
52 Sawicka Urszula Dębina 10km Bieg Nowy Staw Biega opłacono
53 Dzwonkowski Mariusz Dębina 10km Bieg Nowy Staw Biega opłacono
54 mieczkowski tomasz pasłęk 10km Bieg opłacono
55 Kopeć Zdzisław Gdańsk 10km Bieg opłacono
56 Kucharczyk Adam Kmiecin 10km Bieg opłacono
57 Machnikowski Adrian Sztum 10km Bieg opłacono
58 Majewski Pawel Radom 10km Bieg Ceramika Primus opłacono
59 Kos Sławomir Nowy Dwór Gd. 10km Bieg DCT drużyna biegowa opłacono
60 Tocha Zbigniew Skórcz 10km Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono
61 Rogowska-Konat Emilia Mikoszewo 10km Bieg Morskie Opowieści opłacono
62 Konat Grzegorz Mikoszewo 10km Bieg Morskie Opowieści
63 Majewska Renata Radom 10km Bieg Ceramika Primus opłacono
64 Saluk Dariusz Juszkowo 10km Bieg opłacono
65 Stachórko Krzysztof Pasłęk 10km Bieg Rozbiegany Pasłęk opłacono
66 Lisiecki Jakub Gdańsk 10km Bieg Wkurw_team opłacono
67 Statkiewicz Agnieszka Malbork 10km Bieg Nyborg-Mawent opłacono
68 Satkiewicz Piotr Pasłęk 10km Bieg Rozbiegany Pasłęk opłacono
69 Furtak Arkadiusz Sztutowo 10km Bieg opłacono
70 Skwarek Piotr Gdynia 10km Bieg KS Pidrina Gdynia opłacono
71 Kaszubowski Zenon Malbork 10km Bieg Active Malbork opłacono
72 Rumina Allan Gdynia 10km Bieg
73 Poszewiecki MAREK GDAŃSK 10km Bieg MRKS opłacono
74 Litwin Piotr Gdańsk 10km Bieg OCEANIC opłacono
75 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK 10km Bieg ATLAS RUNNING TEAM opłacono
76 Tarasiewicz Ryszard Braniewo 10km Bieg opłacono
77 Kowalski Waldemar Borkowo 10km Bieg Leasing Polski Team opłacono
78 Dębski Tomasz Kwidzyn 10km Bieg
79 Orlicki Dominik Stegna 10km Bieg opłacono
80 Łukaszewska Witold Gdańsk 10km Bieg opłacono
81 Zadelskyi Yurii Kąty Rybackie 10km Bieg opłacono
82 Kondratowicz Bartek Pasłęk 10km Bieg
83 Kondratowicz Katarzyna Pasłęk 10km Bieg
84 Walkowicz Bartłomiej Gdynia 10km Bieg
85 Gierszewska Anna Malbork 10km Bieg Nyborg-Mawent
86 Haftkowska Izabela Stegna 10km Bieg opłacono
87 Bałdyga Radosław Elbląg 10km Bieg JBB opłacono
88 Regliński Jakub Żukowo 10km Bieg opłacono
89 Gleinert Magda Żukowo 10km Bieg opłacono
90 Kwiatkowski Krzysztof Elbląg 10km Bieg
91 Kwiatkowska Iwona Elbląg 10km Bieg
92 Kowalska Anna Kwidzyn 10km Bieg Kwidzyn Biega opłacono
93 Gleinert Jakub Żukowo 10km Bieg
94 Witek Sylwia Malbork 10km Bieg opłacono
95 Barcikowska Wioletta Elblag 10km Bieg opłacono
96 Barcikowska Agnieszka Elblag 10km Bieg opłacono
97 Bogusławski Maciej Elbląg 10km Bieg Szwagry Team opłacono
98 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko 10km Bieg OSP POGRODZIE
99 Pawelski Marek Dębogórze 10km Bieg OSNiP WP
100 Zimna Agnieszka Tczew 10km Bieg Sowiński Team


Wyświetleń: 8336

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ