Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Rębowski Mateuszek | Pasłęk | Polska | 10km Nordic Walking | Active Family Pasłęk | |
202 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Active Family Pasłęk | |
203 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Active Family Pasłęk | |
204 | Rębowski Tomasz | Pasłęk | Polska | 10km Nordic Walking | Active Family Pasłęk | |
205 | Szarszunowicz Mariusz | Pasłęk | Polska | 10km Nordic Walking | ||
206 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | 10km Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono |
207 | Majewski Pawel | Radom | Polska | 10km Bieg | Ceramika Primus | opłacono |
208 | Majewska Renata | Radom | Polska | 10km Bieg | Ceramika Primus | opłacono |
209 | Karolczak Alicja | Rotmanka | Biegi Dzieci i Młodzieży | Sp Rotmanka | ||
210 | Karolczak Szymon | Rotmanka | Biegi Dzieci i Młodzieży | Sp Rotmanka | ||
211 | Wolny Michalina | Rotmanka | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Klub Dziadka Rynia | |
212 | Gnyp Daniel | Różyny | Polska | 10km Bieg | Wkurw_team | |
213 | Witkowski Piotr | Rumia | Polska | 10km Nordic Walking | OPEC Gdynia | opłacono |
214 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | 10km Bieg | ||
215 | Rudek Ola | Rumia | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
216 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | 10km Bieg | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
217 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
218 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
219 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | 10km Bieg | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono |
220 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | 10km Bieg | ||
221 | Puszczewicz Wojciech | Stegna | Polska | 10km Bieg | ||
222 | Puszczewicz Natan | Stegna | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
223 | Orlicki Dominik | Stegna | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
224 | Haftkowska Izabela | Stegna | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
225 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | 10km Bieg | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
226 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | 10km Bieg | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
227 | Machnikowski Adrian | Sztum | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
228 | Machnikowska Agata | Sztum | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | LKS "Zantyr" Sztum | |
229 | Machnikowska Kasia | Sztum | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
230 | Mroz ANNA | Sztutowo | Polska | 10km Bieg | ||
231 | Furtak Arkadiusz | Sztutowo | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
232 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | Polska | 10km Bieg | ||
233 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Polska | 10km Bieg | NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono |
234 | Ośka Natalia | Szymankowo | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
235 | Ośka Katarzyna | Szymankowo | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
236 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 10km Bieg | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
237 | GUZ Robert | Tczew | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
238 | Zimna Agnieszka | Tczew | Polska | 10km Bieg | Sowiński Team | |
239 | Zimny Dawid | Tczew | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Sp4 Tczew | |
240 | Mąkosa Martyna | Tczew | Polska | 10km Bieg | Biegający Tczew/ Pamir Team | |
241 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | Polska | 10km Bieg | Biegający Tczew/ Pamir Team | |
242 | Laskowski Radosław | Tczew | Polska | 10km Bieg | FSO | |
243 | Dęga Lidia | Tralewo | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
244 | Łopieńska Magdalena | Warszawa | Polska | 10km Nordic Walking | Pokątna Team | |
245 | Przychodzień Weronika | Warszawa | Polska | 10km Bieg | Rak’n’Roll | |
246 | Grodzki Ignacy | Warszawa | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Pokątna Team | |
247 | Grodzki Kajetan | Warszawa | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Pokątna Team | |
248 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | 10km Bieg | Traktor team gm kwidzyn | |
249 | Jerzyk Michał | Wiśliny | Polska | 10km Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
250 | Jerzyk Paulina | Wiśliny | Polska | 10km Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
251 | Jerzyk Paweł | Wiśliny | Polska | 10km Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
252 | Kutniewski Stanisław | Żukowo | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
253 | Kutniewska Maria | Żukowo | Polska | 10km Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | opłacono |
254 | Bronk Grażyna | Żukowo | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
255 | Regliński Jakub | Żukowo | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
256 | Gleinert Magda | Żukowo | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
257 | Gleinert Jakub | Żukowo | Polska | 10km Bieg | ||
258 | Gleinert Szymon | Żukowo | Polska | 10km Bieg |
Wyświetleń: 12420