Bieg oraz Marsz Nordic Walking "Finwala" na 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kutniewski Stanisław Żukowo 10km Nordic Walking opłacono
2 Kutniewska Maria Żukowo 10km Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono
3 Regliński Jakub Żukowo 10km Bieg opłacono
4 Gleinert Magda Żukowo 10km Bieg opłacono
5 Gleinert Jakub Żukowo 10km Bieg
6 Bronk Grażyna Żukowo 10km Nordic Walking opłacono
7 Gleinert Szymon Żukowo 10km Bieg
8 Jerzyk Paulina Wiśliny 10km Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
9 Jerzyk Paweł Wiśliny 10km Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
10 Jerzyk Michał Wiśliny 10km Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
11 Hapke Tomasz Wilkowo 10km Bieg Traktor team gm kwidzyn
12 Grodzki Kajetan Warszawa Biegi Dzieci i Młodzieży Pokątna Team
13 Grodzki Ignacy Warszawa Biegi Dzieci i Młodzieży Pokątna Team
14 Przychodzień Weronika Warszawa 10km Bieg Rak’n’Roll
15 Łopieńska Magdalena Warszawa 10km Nordic Walking Pokątna Team
16 Dęga Lidia Tralewo 10km Nordic Walking opłacono
17 Rekowski Kazimierz Tczew 10km Bieg Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
18 Zimna Agnieszka Tczew 10km Bieg Sowiński Team
19 Zimny Dawid Tczew Biegi Dzieci i Młodzieży Sp4 Tczew
20 GUZ Robert Tczew 10km Bieg opłacono
21 Mąkosa Martyna Tczew 10km Bieg Biegający Tczew/ Pamir Team
22 Strzeszyński Wojciech Tczew 10km Bieg Biegający Tczew/ Pamir Team
23 Laskowski Radosław Tczew 10km Bieg FSO
24 Derlaga Kamil Szymankowo 10km Bieg NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono
25 Kruk Agnieszka Szymankowo 10km Bieg
26 Ośka Natalia Szymankowo Biegi Dzieci i Młodzieży
27 Ośka Katarzyna Szymankowo Biegi Dzieci i Młodzieży
28 Furtak Arkadiusz Sztutowo 10km Bieg opłacono
29 Mroz ANNA Sztutowo 10km Bieg
30 Cebula Bogdan Sztum 10km Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
31 Machnikowski Adrian Sztum 10km Bieg opłacono
32 Machnikowska Agata Sztum Biegi Dzieci i Młodzieży LKS "Zantyr" Sztum
33 Machnikowska Kasia Sztum Biegi Dzieci i Młodzieży
34 Klonowski Marcin Sztum 10km Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
35 Puszczewicz Wojciech Stegna 10km Bieg
36 Puszczewicz Natan Stegna Biegi Dzieci i Młodzieży
37 Orlicki Dominik Stegna 10km Bieg opłacono
38 Haftkowska Izabela Stegna 10km Bieg opłacono
39 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański 10km Bieg opłacono
40 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI 10km Bieg TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono
41 Gdaniec Anna Starogard Gdański 10km Bieg
42 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot 10km Nordic Walking opłacono
43 Tocha Zbigniew Skórcz 10km Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono
44 Rudek Ola Rumia Biegi Dzieci i Młodzieży
45 Rudek Małgorzata Rumia 10km Bieg
46 Witkowski Piotr Rumia 10km Nordic Walking OPEC Gdynia opłacono
47 Gnyp Daniel Różyny 10km Bieg Wkurw_team
48 Karolczak Alicja Rotmanka Biegi Dzieci i Młodzieży Sp Rotmanka
49 Karolczak Szymon Rotmanka Biegi Dzieci i Młodzieży Sp Rotmanka
50 Wolny Michalina Rotmanka Biegi Dzieci i Młodzieży Klub Dziadka Rynia
51 Majewska Renata Radom 10km Bieg Ceramika Primus opłacono
52 Majewski Pawel Radom 10km Bieg Ceramika Primus opłacono
53 Toporek Rafał Przodkowo 10km Nordic Walking Lęborskie Lwy opłacono
54 Satkiewicz Piotr Pasłęk 10km Bieg Rozbiegany Pasłęk opłacono
55 Rogulska Anna Pasłęk 10km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
56 Rogulski Tomasz Pasłęk 10km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
57 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk 10km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
58 Poniatowski Andrzej Pasłęk 10km Bieg
59 Poniatowski Dawid Pasłęk 10km Bieg
60 Rębowski Tomasz Pasłęk 10km Nordic Walking Active Family Pasłęk
61 Rębowski Mateuszek Pasłęk 10km Nordic Walking Active Family Pasłęk
62 Rębowski Grzegor Pasłęk 10km Nordic Walking Active Family Pasłęk
63 Poniatowski Dawid Pasłęk 10km Bieg
64 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk 10km Nordic Walking
65 Chojnicka Joanna Pasłęk 10km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
66 mieczkowski tomasz pasłęk 10km Bieg opłacono
67 Rębowski Grzegorz Pasłęk Biegi Dzieci i Młodzieży Active Family Pasłęk
68 Rębowski Mateusz Pasłęk Biegi Dzieci i Młodzieży Active Family Pasłęk
69 Rębowska Martyna Pasłęk Biegi Dzieci i Młodzieży Active Family Pasłęk
70 Bujnicka Magdalena Pasłęk 10km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
71 Bujnicki Marcin Pasłęk 10km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
72 Obszańska Małgorzata Pasłęk 10km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
73 Przygoda Mariusz Pasłęk 10km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
74 Stachórko Krzysztof Pasłęk 10km Bieg Rozbiegany Pasłęk opłacono
75 Kondratowicz Bartek Pasłęk 10km Bieg
76 Kondratowicz Katarzyna Pasłęk 10km Bieg
77 Jankowska Beata Pasłęk 10km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk
78 Przygoda Agnieszka Pasłęk 10km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
79 Filcek Martyna Nowy Staw Biegi Dzieci i Młodzieży
80 Filcek Amelia Nowy Staw Biegi Dzieci i Młodzieży
81 Suchomski Marcin Nowy Staw 10km Bieg Nowy Staw Biega /Golden team opłacono
82 Walentowicz Natalia Nowy Staw 10km Bieg Nowy Staw Biega opłacono
83 Kos Sławomir Nowy Dwór Gd. 10km Bieg DCT drużyna biegowa opłacono
84 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska 10km Nordic Walking New Village Team opłacono
85 Zienkiewicz Piotr Młynary 10km Bieg UKS GIMPAS PASŁĘK
86 Pionk Rafał Miszewo 10km Bieg KUJAWSCY RUNNERS
87 Fiszer Justyna Mikoszewo 10km Nordic Walking opłacono
88 Świsłocki Bogdan Mikoszewo 10km Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono
89 Świsłocka Ewa Mikoszewo 10km Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono
90 Rogowska-Konat Emilia Mikoszewo 10km Bieg Morskie Opowieści opłacono
91 Konat Grzegorz Mikoszewo 10km Bieg Morskie Opowieści
92 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo 10km Nordic Walking opłacono
93 Stańczak Edward MAlbork 10km Nordic Walking opłacono
94 Godlewska Małgorzata Malbork Biegi Dzieci i Młodzieży Godlewski Runners
95 Błądek Natalia Malbork Biegi Dzieci i Młodzieży
96 Błądek Michał Malbork Biegi Dzieci i Młodzieży
97 Statkiewicz Agnieszka Malbork 10km Bieg Nyborg-Mawent opłacono
98 Michalecka Maja Malbork Biegi Dzieci i Młodzieży Przedszkole Tęcza Malbork
99 Michalecka Oliwia Malbork Biegi Dzieci i Młodzieży Szkoła podstawowa nr 8 Malbork
100 Jankowicz Artur Malbork 10km Bieg BEZTLENOWI MALBORK opłacono


Wyświetleń: 7489

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ