Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tarasiewicz Ryszard | Braniewo | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
2 | Barcikowska Wioletta | Elblag | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
3 | Wróblewska Sylwia | Braniewo | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
4 | Skorek Joanna | grudziadz | Biegi Dzieci i Młodzieży | |||
5 | Barcikowska Agnieszka | Elblag | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
6 | Zygarowski Filip | Łaszka | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
7 | Stańczak Edward | MAlbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
8 | łapinski leszek | elbląg | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
9 | Saluk Igor | Juszkowo | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
10 | Kapuścińska Alicja | Czernin | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
11 | Kapuścińska Kornelia | Czernin | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
12 | Kapuściński Cyprian | Czernin | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
13 | Wasiłowicz Natalia | Gdańsk | Polska | 10km Bieg | ||
14 | Filcek Martyna | Nowy Staw | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
15 | Błądek Natalia | Malbork | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
16 | Błądek Michał | Malbork | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
17 | Filcek Amelia | Nowy Staw | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
18 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | 10km Bieg | ||
19 | Pańka Marcin | Elbląg | Polska | 10km Bieg | ||
20 | Poniatowski Andrzej | Pasłęk | Polska | 10km Bieg | ||
21 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
22 | Majewski Dawid | Elbląg | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
23 | Kiraga Julia | Elbląg | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
24 | Poniatowski Dawid | Pasłęk | Polska | 10km Bieg | ||
25 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
26 | Saluk Daria | Juszkowo | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
27 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Polska | 10km Bieg | ||
28 | Kucharczyk Jan | Kmiecin | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
29 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
30 | Michańska Karolina | Kowale | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
31 | Szczuraszek Jarosław | Malbork | Polska | 10km Bieg | ||
32 | Witkowska Kamila | Malbork | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
33 | Rudek Ola | Rumia | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
34 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
35 | Fidos Aleksander | Gdańsk | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
36 | Kopeć Zdzisław | Gdańsk | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
37 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
38 | Mudryk Katarzyna | Elbląg | Polska | 10km Bieg | ||
39 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | 10km Bieg | ||
40 | Lorych Krystian | Borkowo | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
41 | Furtak Arkadiusz | Sztutowo | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
42 | Lorych Natalia | Borkowo | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
43 | Toporek Paulina | Gdynia | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
44 | Lorych Agata | Borkowo | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
45 | Mroz ANNA | Sztutowo | Polska | 10km Bieg | ||
46 | Rogowski Mariusz | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
47 | Tomaszewski Michał | Gdańsk | Polska | 10km Bieg | ||
48 | Rogowska Ewelina | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
49 | Gostumska Katarzyna | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
50 | Dęga Lidia | Tralewo | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
51 | Gostumski Przemysław | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
52 | Szewczuk Cezary | Brodnica | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
53 | Kucharczyk Adam | Kmiecin | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
54 | Janeczko Ewa | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
55 | Janeczko Dariusz | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
56 | Janeczko Julia | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
57 | Dzik Ksawery | Elbląg | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
58 | Ulkowski Mateusz | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
59 | Dzik Kacper | Krupin | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
60 | Poniatowski Dawid | Pasłęk | Polska | 10km Bieg | ||
61 | Puszczewicz Wojciech | Stegna | Polska | 10km Bieg | ||
62 | Saluk Dariusz | Juszkowo | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
63 | Szarszunowicz Mariusz | Pasłęk | Polska | 10km Nordic Walking | ||
64 | Szymański Wojciech | Kwidzyn | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
65 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
66 | Fiszer Justyna | Mikoszewo | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
67 | Kwiatkowski Krzysztof | Elbląg | Polska | 10km Bieg | ||
68 | Puszczewicz Natan | Stegna | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
69 | Orlicki Dominik | Stegna | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
70 | Bójczuk Piotr | Gdańsk | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
71 | Kwiatkowska Iwona | Elbląg | Polska | 10km Bieg | ||
72 | GUZ Robert | Tczew | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
73 | Górska Katarzyna | Elbląg | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
74 | Zadelskyi Yurii | Kąty Rybackie | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
75 | Kazyaka Józef | Gdynia | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
76 | Haftkowska Izabela | Stegna | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
77 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Polska | 10km Bieg | ||
78 | Dziweńka Beata | Malbork | Polska | 10km Bieg | ||
79 | Rogowska Julia | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
80 | mieczkowski tomasz | pasłęk | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
81 | PĘK GRZEGORZ PĘK | GRUPA | Polska | 10km Bieg | ||
82 | Kutniewski Stanisław | Żukowo | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
83 | Rodacka Iwona | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | ||
84 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
85 | Latawiec Anna | Kamela | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
86 | Machnikowski Adrian | Sztum | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
87 | Machnikowska Kasia | Sztum | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
88 | Rumina Allan | Gdynia | Polska | 10km Bieg | ||
89 | Pawłowski Krzysztof | Elbląg | Polska | 10km Bieg | ||
90 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | Polska | 10km Bieg | ||
91 | Binkowska-Bójczuk Agnieszka | Gdańsk | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
92 | Stepień-Dylert Monika | malbork | Polska | 10km Nordic Walking | ||
93 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | 10km Bieg | ||
94 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
95 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
96 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
97 | Kwapisiewicz Joanna | Mikoszewo | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
98 | Regliński Jakub | Żukowo | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
99 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
100 | Michałowska Sylwia | Elbląg | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono |
Wyświetleń: 12322