Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Formela Andrzej | Gdynia | Polska | 10km Nordic Walking | Active Family Pasłęk | |
2 | Pionk Rafał | Miszewo | Polska | 10km Bieg | KUJAWSCY RUNNERS | |
3 | Dzik Kacper | Krupin | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
4 | Dzik Ksawery | Elbląg | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
5 | Rębowski Grzegor | Pasłęk | Polska | 10km Nordic Walking | Active Family Pasłęk | |
6 | Rębowski Mateuszek | Pasłęk | Polska | 10km Nordic Walking | Active Family Pasłęk | |
7 | Tomaszewski Michał | Gdańsk | Polska | 10km Bieg | ||
8 | Rębowski Tomasz | Pasłęk | Polska | 10km Nordic Walking | Active Family Pasłęk | |
9 | Lorych Agata | Borkowo | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
10 | Lorych Natalia | Borkowo | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
11 | Lorych Krystian | Borkowo | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
12 | Mudryk Katarzyna | Elbląg | Polska | 10km Bieg | ||
13 | Trzeciakowska Amelia | BYTÓW | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Świat Płytek u Kryspina | |
14 | Garski Kryspin | BYTÓW | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Świat Płytek u Kryspina | |
15 | Garski KRYSPIN | BYTÓW | Polska | 10km Bieg | Świat Płytek u Kryspina | |
16 | Garska Joanna | BYTÓW | Polska | 10km Bieg | Świat Płytek u Kryspina | |
17 | Szczuraszek Jarosław | Malbork | Polska | 10km Bieg | ||
18 | Partyka Robert | Malbork | Polska | 10km Bieg | Muzeum Zamkowe Malbork | |
19 | Michalecka Oliwia | Malbork | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Szkoła podstawowa nr 8 Malbork | |
20 | Michalecka Maja | Malbork | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Przedszkole Tęcza Malbork | |
21 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Polska | 10km Bieg | ||
22 | Wasiłowicz Natalia | Gdańsk | Polska | 10km Bieg | ||
23 | Kapuściński Cyprian | Czernin | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
24 | Kapuścińska Kornelia | Czernin | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
25 | Kapuścińska Alicja | Czernin | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
26 | Grodzki Ignacy | Warszawa | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Pokątna Team | |
27 | Grodzki Kajetan | Warszawa | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Pokątna Team | |
28 | Zygarowski Filip | Łaszka | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
29 | Keslinke Łukasz | Gdynia | Polska | 10km Bieg | biegamyrazem.pl | |
30 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | 10km Bieg | ||
31 | Gleinert Szymon | Żukowo | Polska | 10km Bieg | ||
32 | Laskowski Radosław | Tczew | Polska | 10km Bieg | FSO | |
33 | Winiarska-Grabowska Agnieszka | Malbork | Polska | 10km Bieg | ||
34 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | 10km Bieg | Traktor team gm kwidzyn | |
35 | Korbela Bartosz | Łódź | Polska | 10km Bieg | mBank | |
36 | Rębowska Martyna | Pasłęk | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Active Family Pasłęk | |
37 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | Polska | 10km Bieg | Biegający Tczew/ Pamir Team | |
38 | Mąkosa Martyna | Tczew | Polska | 10km Bieg | Biegający Tczew/ Pamir Team | |
39 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Active Family Pasłęk | |
40 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Active Family Pasłęk | |
41 | Rogowska Julia | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
42 | Puszczewicz Natan | Stegna | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
43 | Szarszunowicz Mariusz | Pasłęk | Polska | 10km Nordic Walking | ||
44 | Puszczewicz Wojciech | Stegna | Polska | 10km Bieg | ||
45 | Ulkowski Mateusz | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
46 | Janeczko Julia | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
47 | Janeczko Dariusz | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
48 | Janeczko Ewa | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
49 | Gostumski Przemysław | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
50 | Gostumska Katarzyna | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
51 | Rogowska Ewelina | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
52 | Rogowski Mariusz | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
53 | Przychodzień Weronika | Warszawa | Polska | 10km Bieg | Rak’n’Roll | |
54 | Witkowska Kamila | Malbork | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
55 | Jankowicz Artur | Malbork | Polska | 10km Bieg | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono |
56 | Pańka Marcin | Elbląg | Polska | 10km Bieg | ||
57 | Filcek Amelia | Nowy Staw | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
58 | Filcek Martyna | Nowy Staw | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
59 | Wróblewska Sylwia | Braniewo | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
60 | Zienkiewicz Piotr | Młynary | Polska | 10km Bieg | UKS GIMPAS PASŁĘK | |
61 | Duchała Piotr | Kwidzyn | Polska | 10km Bieg | Kwidzyn Biega | |
62 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Polska | 10km Bieg | Kwidzyn Biega | |
63 | Gnyp Daniel | Różyny | Polska | 10km Bieg | Wkurw_team | |
64 | Kaczan Amelka | Elbląg | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Przedszkole nr 14 Elbląg | |
65 | Zych Zuzanna | Elbląg | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Przedszkole Nr 31 Elbląg | |
66 | Zych Jakub | Elbląg | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 4 Elbląg | |
67 | PĘK GRZEGORZ PĘK | GRUPA | Polska | 10km Bieg | ||
68 | Łopieńska Magdalena | Warszawa | Polska | 10km Nordic Walking | Pokątna Team | |
69 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Polska | 10km Bieg | ||
70 | Lewocha Rafał | Jastrząb | Polska | 10km Bieg | WOŻNIAK TEAM | |
71 | Osiński Ryszard | Malbork | Polska | 10km Bieg | Active Malbork/Biegowa Rodzinka | |
72 | Zimny Dawid | Tczew | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Sp4 Tczew | |
73 | Zimna Agnieszka | Tczew | Polska | 10km Bieg | Sowiński Team | |
74 | Pawelski Marek | Dębogórze | Polska | 10km Bieg | OSNiP WP | |
75 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | 10km Bieg | OSP POGRODZIE | |
76 | Wolny Michalina | Rotmanka | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Klub Dziadka Rynia | |
77 | Rówińska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 10km Nordic Walking | TRIMAMA TEAM | opłacono |
78 | Wesołowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | 10km Nordic Walking | TRIMAMA TEAM | opłacono |
79 | Bogusławska Zuzanna | Elbląg | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Szwagry Team | |
80 | Bogusławski Stanisław | Elbląg | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Szwagry Team | |
81 | Bogusławska Katarzyna | Elblag | Polska | 10km Nordic Walking | Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono |
82 | Bogusławski Maciej | Elbląg | Polska | 10km Bieg | Szwagry Team | opłacono |
83 | Barcikowska Agnieszka | Elblag | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
84 | Barcikowska Wioletta | Elblag | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
85 | Witek Sylwia | Malbork | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
86 | Gleinert Jakub | Żukowo | Polska | 10km Bieg | ||
87 | Michałowska Sylwia | Elbląg | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
88 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Polska | 10km Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono |
89 | Rodacka Iwona | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | ||
90 | Górska Katarzyna | Elbląg | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
91 | Kwiatkowska Iwona | Elbląg | Polska | 10km Bieg | ||
92 | Kwiatkowski Krzysztof | Elbląg | Polska | 10km Bieg | ||
93 | Gleinert Magda | Żukowo | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
94 | Regliński Jakub | Żukowo | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
95 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Polska | 10km Nordic Walking | K S Elbląskie Włócz-Kije | opłacono |
96 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | 10km Bieg | JBB | opłacono |
97 | Haftkowska Izabela | Stegna | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
98 | Gierszewska Anna | Malbork | Polska | 10km Bieg | Nyborg-Mawent | |
99 | Walkowicz Bartłomiej | Gdynia | Polska | 10km Bieg | ||
100 | Walkowicz Karolina | Gdynia | Polska | 10km Nordic Walking |
Wyświetleń: 12327