Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
202 | Pawłoski kacper | Elbląg | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | MKS Truso Elblag | |
203 | Wychowaniak Marta | Braniewo | Polska | 10km Bieg | MOS ZATOKA | opłacono |
204 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
205 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
206 | Błądek Michał | Malbork | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
207 | Błądek Natalia | Malbork | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
208 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | 10km Bieg | ||
209 | Latawiec Anna | Kamela | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
210 | Bójczuk Piotr | Gdańsk | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
211 | Rudek Ola | Rumia | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
212 | Karolczak Szymon | Rotmanka | Biegi Dzieci i Młodzieży | Sp Rotmanka | ||
213 | Karolczak Alicja | Rotmanka | Biegi Dzieci i Młodzieży | Sp Rotmanka | ||
214 | SYREWICZ MAŁGORZATA | GDAŃSK | Polska | 10km Nordic Walking | TRIMAMA TEAM | opłacono |
215 | Binkowska-Bójczuk Agnieszka | Gdańsk | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
216 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
217 | Pawłowski Krzysztof | Elbląg | Polska | 10km Bieg | ||
218 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
219 | Fidos Aleksander | Gdańsk | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
220 | Kujawa Katarzyna | Gdynia | Polska | 10km Bieg | Kurczak Team Crow | |
221 | Guz Marta | Elbląg | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Przedszkole 17 Elbląg | |
222 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | 10km Nordic Walking | Team Deaf | opłacono |
223 | Walentowicz Natalia | Nowy Staw | Polska | 10km Bieg | Nowy Staw Biega | opłacono |
224 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | 10km Bieg | Spartanie Dzieciom | opłacono |
225 | Mroz ANNA | Sztutowo | Polska | 10km Bieg | ||
226 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | Polska | 10km Bieg | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA | opłacono |
227 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | Polska | 10km Nordic Walking | New Village Team | opłacono |
228 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | 10km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
229 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | 10km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
230 | Dydyna Krzysztof | Kąty Rybackie | Polska | 10km Bieg | Marynarka Wojenna | opłacono |
231 | Chojnicka Joanna | Pasłęk | Polska | 10km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
232 | Jerzyk Paweł | Wiśliny | Polska | 10km Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
233 | Jerzyk Paulina | Wiśliny | Polska | 10km Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
234 | Jasiulewicz Sebastian | Elbląg | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Sp.8 ELBLĄG | |
235 | Toporek Paulina | Gdynia | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
236 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | 10km Bieg | ||
237 | Toporek Aleksandra | Gdynia | Polska | 10km Nordic Walking | Elite Team | |
238 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Polska | 10km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
239 | Rogulski Tomasz | Pasłęk | Polska | 10km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
240 | Rogulska Anna | Pasłęk | Polska | 10km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
241 | Jankowski Marcin | Elbląg | Polska | 10km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
242 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
243 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
244 | Rosa Bogumiła | Gdynia | Polska | 10km Nordic Walking | OPEC Gdynia | opłacono |
245 | Faron Monika | Gdynia | Polska | 10km Nordic Walking | Elite Team | opłacono |
246 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | 10km Nordic Walking | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono |
247 | Witkowski Piotr | Rumia | Polska | 10km Nordic Walking | OPEC Gdynia | opłacono |
248 | Miruszewska Magdalena | Gdynia | Polska | 10km Nordic Walking | OPEC Gdynia | opłacono |
249 | Hirsch Krystyna | gdynia | Polska | 10km Nordic Walking | OPEC Gdynia | opłacono |
250 | Jerzyk Michał | Wiśliny | Polska | 10km Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
251 | Trzcińska Kamila | Kwidzyn | Polska | 10km Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
252 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | 10km Nordic Walking | Elite team | opłacono |
253 | Trzciński Radosław | Kwidzyn | Polska | 10km Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
254 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | 10km Bieg | EET ELBLĄG TRIATHLON TEAM | opłacono |
255 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | 10km Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono |
256 | Szewczuk Cezary | Brodnica | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
257 | Dęga Lidia | Tralewo | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
258 | Walendziak Alicja | Gościszewo | Polska | 10km Bieg | Kujawscy Runners |
Wyświetleń: 12331