Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górska Katarzyna | Elbląg | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
2 | Barcikowska Agnieszka | Elblag | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
3 | Barcikowska Wioletta | Elblag | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
4 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | 10km Bieg | JBB | opłacono |
5 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
6 | Binkowska-Bójczuk Agnieszka | Gdańsk | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
7 | Bogusławska Katarzyna | Elblag | Polska | 10km Nordic Walking | Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono |
8 | Bogusławska Zuzanna | Elbląg | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Szwagry Team | |
9 | Bogusławski Maciej | Elbląg | Polska | 10km Bieg | Szwagry Team | opłacono |
10 | Bogusławski Stanisław | Elbląg | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Szwagry Team | |
11 | Bójczuk Piotr | Gdańsk | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
12 | Bronk Grażyna | Żukowo | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
13 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | 10km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
14 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | 10km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
15 | Błądek Michał | Malbork | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
16 | Błądek Natalia | Malbork | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
17 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | Polska | 10km Nordic Walking | New Village Team | opłacono |
18 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | 10km Bieg | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
19 | Chojnicka Joanna | Pasłęk | Polska | 10km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
20 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Polska | 10km Nordic Walking | K S Elbląskie Włócz-Kije | opłacono |
21 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | 10km Bieg | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono |
22 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Przedszkole nr 26 Elbląg | |
23 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | 10km Bieg | ||
24 | Dęga Lidia | Tralewo | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
25 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Polska | 10km Bieg | NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono |
26 | Duchała Piotr | Kwidzyn | Polska | 10km Bieg | Kwidzyn Biega | |
27 | Dydyna Krzysztof | Kąty Rybackie | Polska | 10km Bieg | Marynarka Wojenna | opłacono |
28 | Dzik Kacper | Krupin | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
29 | Dzik Ksawery | Elbląg | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
30 | Dziweńka Beata | Malbork | Polska | 10km Bieg | ||
31 | Dzwonkowski Mariusz | Dębina | Polska | 10km Bieg | Nowy Staw Biega | opłacono |
32 | Faron Monika | Gdynia | Polska | 10km Nordic Walking | Elite Team | opłacono |
33 | Fidos Aleksander | Gdańsk | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
34 | Filcek Amelia | Nowy Staw | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
35 | Filcek Martyna | Nowy Staw | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
36 | Fiszer Justyna | Mikoszewo | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
37 | Folwarska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 10km Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | opłacono |
38 | Folwarski Andrzej | Gdańsk | Polska | 10km Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | opłacono |
39 | Formela Andrzej | Gdynia | Polska | 10km Nordic Walking | Active Family Pasłęk | |
40 | Furtak Arkadiusz | Sztutowo | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
41 | Garska Joanna | BYTÓW | Polska | 10km Bieg | Świat Płytek u Kryspina | |
42 | Garski KRYSPIN | BYTÓW | Polska | 10km Bieg | Świat Płytek u Kryspina | |
43 | Garski Kryspin | BYTÓW | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Świat Płytek u Kryspina | |
44 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | 10km Bieg | ||
45 | Gierszewska Anna | Malbork | Polska | 10km Bieg | Nyborg-Mawent | |
46 | Gleinert Jakub | Żukowo | Polska | 10km Bieg | ||
47 | Gleinert Magda | Żukowo | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
48 | Gleinert Szymon | Żukowo | Polska | 10km Bieg | ||
49 | Gnyp Daniel | Różyny | Polska | 10km Bieg | Wkurw_team | |
50 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Godlewski Runners | |
51 | Gonska Przemek | Banino | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
52 | Gostumska Katarzyna | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
53 | Gostumski Przemysław | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
54 | Grodzki Ignacy | Warszawa | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Pokątna Team | |
55 | Grodzki Kajetan | Warszawa | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Pokątna Team | |
56 | Guz Marta | Elbląg | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Przedszkole 17 Elbląg | |
57 | GUZ Robert | Tczew | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
58 | Haftkowska Izabela | Stegna | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
59 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | 10km Bieg | Traktor team gm kwidzyn | |
60 | Hirsch Krystyna | gdynia | Polska | 10km Nordic Walking | OPEC Gdynia | opłacono |
61 | Ingielewicz Magda | Braniewo | Polska | 10km Bieg | MOS ZATOKA | opłacono |
62 | Janeczko Dariusz | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
63 | Janeczko Ewa | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
64 | Janeczko Julia | Malbork | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
65 | Jankowicz Artur | Malbork | Polska | 10km Bieg | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono |
66 | Jankowska Beata | Pasłęk | Polska | 10km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | |
67 | Jankowski Marcin | Elbląg | Polska | 10km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
68 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | 10km Bieg | EET ELBLĄG TRIATHLON TEAM | opłacono |
69 | Jasiulewicz Sebastian | Elbląg | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Sp.8 ELBLĄG | |
70 | Jerzyk Michał | Wiśliny | Polska | 10km Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
71 | Jerzyk Paulina | Wiśliny | Polska | 10km Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
72 | Jerzyk Paweł | Wiśliny | Polska | 10km Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
73 | Kaczan Amelka | Elbląg | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | Przedszkole nr 14 Elbląg | |
74 | Kapuścińska Alicja | Czernin | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
75 | Kapuścińska Kornelia | Czernin | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
76 | Kapuściński Cyprian | Czernin | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
77 | Karolczak Alicja | Rotmanka | Biegi Dzieci i Młodzieży | Sp Rotmanka | ||
78 | Karolczak Szymon | Rotmanka | Biegi Dzieci i Młodzieży | Sp Rotmanka | ||
79 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
80 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | 10km Bieg | Active Malbork | opłacono |
81 | Kazyaka Józef | Gdynia | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
82 | Keslinke Łukasz | Gdynia | Polska | 10km Bieg | biegamyrazem.pl | |
83 | Kiraga Julia | Elbląg | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
84 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
85 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | 10km Bieg | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
86 | Konat Grzegorz | Mikoszewo | Polska | 10km Bieg | Morskie Opowieści | |
87 | Kondratowicz Bartek | Pasłęk | Polska | 10km Bieg | ||
88 | Kondratowicz Katarzyna | Pasłęk | Polska | 10km Bieg | ||
89 | Kopeć Zdzisław | Gdańsk | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
90 | Korbela Bartosz | Łódź | Polska | 10km Bieg | mBank | |
91 | Kos Sławomir | Nowy Dwór Gd. | Polska | 10km Bieg | DCT drużyna biegowa | opłacono |
92 | Kowalczuk Robert | Gdańsk | Polska | 10km Nordic Walking | elite team | opłacono |
93 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Polska | 10km Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono |
94 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | 10km Bieg | Leasing Polski Team | opłacono |
95 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
96 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | 10km Nordic Walking | opłacono | |
97 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | Polska | 10km Bieg | ||
98 | Kucharczyk Adam | Kmiecin | Polska | 10km Bieg | opłacono | |
99 | Kucharczyk Jan | Kmiecin | Polska | Biegi Dzieci i Młodzieży | ||
100 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Polska | 10km Bieg | opłacono |
Wyświetleń: 12324