Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baran Szymon | Darżyno | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
2 | Sipa Dominik | Czerwieniec | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
3 | Wyrozumski Bartosz | Radosław | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
4 | Lisiak Alicja | Nieckowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
5 | Rychert Magdalena | Nowe Skórowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
6 | Szycko Wiktoria | Węgierskie | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
7 | Sztylka Natalia | Radosław | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
8 | Śmiechowski Kuba | Czerwieniec | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
9 | Treder Emilia | Skórowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
10 | Treder Paulina | Skórowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
11 | Zawadzka Monika | Skórowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
12 | Kosior Anna | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
13 | Hinca Barbara | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
14 | Słomińska Martyna | Nieckowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
15 | Kosior Ksawery | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
16 | Fir Seweryn | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
17 | Czerwonka Nikola | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
18 | Gorzkowska Sandra | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
19 | Fir Agnieszka | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
20 | Stenka Małgorzata | Rębowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
21 | Stenka Marcin | Grąbkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
22 | Rybacki Szymon | Malczkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
23 | Blank Michał | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
24 | Waryło Witold | Grąbkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
25 | Wasilewska Karina | Grąbkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
26 | Szybut Milena | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
27 | Szybut Weronika | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
28 | Paliczek Paulina | Malczkówko | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
29 | Dubacka Aleksandra | Grąbkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | s | opłacono |
30 | Pawłowska Dominika | Grąbkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
31 | Hojczyk Samanta | Wieliszewo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
32 | Szarko Nikola | Malczkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
33 | Kucwaj Zuzanna | Malczkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
34 | Kucwaj Amelia | Malczkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
35 | Szkuć Julia | Malczkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
36 | Czerwonka Brajan | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
37 | Czerwonka Alan | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
38 | Sobierańska Kinga | Dąbrówno | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
39 | Klawikowski Piotr | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
40 | Siewiera Marika | Karżnica | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
41 | Nieborek Katarzyna | Karżnica | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
42 | Wiczkowska Antonina | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
43 | Pilipionek Paweł | Grąbkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
44 | Konopa Maja | Żochowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
45 | Kotłowski Szymon | Rzechcino | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
46 | Lewicka Krystyna | Węgierskie | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
47 | Wekwert Stanisław | Radosław | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
48 | Dwulit Karol | Głuszyno | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
49 | Zganiacz Dawid | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
50 | Zielińska Weronika | Głuszynko | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
51 | Wesołowska Julia | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
52 | Sajnóg Seweryn | Grapice | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
53 | Piołunkowska Martyna | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
54 | Pińkowska Dominika | Darżyno | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
55 | Pietnoczka Bartosz | Rzechcino | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
56 | Janowski Maciej | Grapice | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
57 | Cygan Piotr | Głuszynko | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
58 | Celban Szymon | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
59 | Capar Wiktoria | Głuszynko | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
60 | Hinca Sławomir | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
61 | Arciszewski Krystian | Żochowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Nielegalny Gang Świeżaków | opłacono |
62 | Krymska Sylwia | Żochowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Nielegalny Gang Świeżaków | opłacono |
63 | Hinc Remigiusz | Żochowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Nielegalny Gang Świeżaków | opłacono |
64 | Hinc Zuzanna | Żochowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Nielegalny Gang Świeżaków | opłacono |
65 | Świątek-Hinc Magdalena | Żochowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Nielegalny Gang Świeżaków | opłacono |
66 | Hinc Zdzisław Hinc | Żochowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Nielegalny Gang Świeżaków | opłacono |
67 | Kaczmarek Tomasz | Malczkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
68 | Wasilewska Maja | Grąbkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
69 | Michalski Maciej | Grąbkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
70 | Młynarczyk Oliwia | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
71 | Kutni Oliwia | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
72 | Cyrny Bogusław | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
73 | Cyrny Beata | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
74 | Stefańska Agnieszka | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
75 | Stefański Ksawery | Darżyno | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
76 | Stefańska Eliza | Darżyno | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
77 | Kobylska Lena | Reda | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Szkoła Podstawowa nr 21 Gdynia | opłacono |
78 | Rakoczy Jakub | Jezierzyce | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Wilki | opłacono |
79 | Batruch Bartosz | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
80 | Batruch Martyna | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
81 | Grabuszyński Wiktor | Kobylnica | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
82 | Nejman Alicja | Miastko | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Robale | opłacono |
83 | Nejman Marta | Miastko | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Robale | opłacono |
84 | Filipowicz Gabriela | Gdańsk | Pakistan | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Filipki | opłacono |
85 | Szlachetka Zofia | Słupsk | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Twardziele | opłacono | |
86 | Szlachetka Maksymilian | Słupsk | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Twardziele | opłacono | |
87 | Krzaczkowska Hanna | Stężyca | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | LYNXNET Stężyca | opłacono |
88 | Krzaczkowski Michał | Stężyca | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | LYNXNET Stężyca | opłacono |
89 | Krzaczkowska Izabela | Stężyca | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | LYNXNET Stężyca | opłacono |
90 | Krzaczkowski Paweł | Stężyca | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | LYNXNET Stężyca | opłacono |
91 | Tumaniec Nadia | Wladyslawowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Nordowe Morsy | opłacono |
92 | Tumaniec Tymoteusz | Wladyslawowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Nordowe Morsy | opłacono |
93 | Tumaniec Rafał | Władyslawowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
94 | Tumaniec Natalia | Wladyslawowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Nordowe Morsy | opłacono |
95 | Cała Lena | Bytów | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Cała Team | opłacono | |
96 | Cała Dawid | Bytów | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Cała Team | opłacono |
Wyświetleń: 15143