Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czyż Izabella Słupsk Trasa piesza (ok.25 km) STOPA opłacono
2 Baran Szymon Darżyno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
3 Sipa Dominik Czerwieniec Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
4 Wyrozumski Bartosz Radosław Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
5 Lisiak Alicja Nieckowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
6 Rychert Magdalena Nowe Skórowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
7 Szycko Wiktoria Węgierskie Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
8 Sztylka Natalia Radosław Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
9 Śmiechowski Kuba Czerwieniec Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
10 Treder Emilia Skórowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
11 Treder Paulina Skórowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
12 Zawadzka Monika Skórowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
13 Kosior Anna Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
14 Hinca Barbara Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
15 Słomińska Martyna Nieckowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
16 Kosior Ksawery Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
17 Fir Seweryn Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
18 Czerwonka Nikola Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
19 Gorzkowska Sandra Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
20 Fir Agnieszka Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Skórowo opłacono
21 Stenka Małgorzata Rębowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
22 Stenka Marcin Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
23 Rybacki Szymon Malczkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
24 Blank Michał Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
25 Waryło Witold Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
26 Wasilewska Karina Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
27 Szybut Milena Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
28 Szybut Weronika Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
29 Szybut Sebastian Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
30 Szybut Roma Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
31 Paliczek Paulina Malczkówko Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
32 Dubacka Aleksandra Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 s opłacono
33 Pawłowska Dominika Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
34 Hojczyk Samanta Wieliszewo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
35 Szarko Nikola Malczkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
36 Kucwaj Zuzanna Malczkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
37 Kucwaj Amelia Malczkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
38 Szkuć Julia Malczkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
39 Czerwonka Brajan Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
40 Czerwonka Alan Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
41 Sobierańska Kinga Dąbrówno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
42 Klawikowski Piotr Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
43 Siewiera Marika Karżnica Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
44 Nieborek Katarzyna Karżnica Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
45 Wiczkowska Antonina Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
46 Pilipionek Paweł Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
47 Konopa Maja Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
48 Kotłowski Szymon Rzechcino Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
49 Lewicka Krystyna Węgierskie Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
50 Wekwert Stanisław Radosław Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
51 Dwulit Karol Głuszyno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
52 Zganiacz Dawid Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
53 Zielińska Weronika Głuszynko Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
54 Wesołowska Julia Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
55 Sajnóg Seweryn Grapice Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
56 Piołunkowska Martyna Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
57 Pińkowska Dominika Darżyno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
58 Pietnoczka Bartosz Rzechcino Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
59 Janowski Maciej Grapice Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
60 Cygan Piotr Głuszynko Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
61 Celban Szymon Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
62 Sobieraj Jarosław Gdynia Trasa piesza (ok.25 km) MAJ opłacono
63 Molenda Małgorzata Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) MAJ opłacono
64 Capar Wiktoria Głuszynko Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
65 Komorowska Anita Gdynia Trasa piesza (ok.25 km) MAJ opłacono
66 Hinca Sławomir Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
67 Arciszewski Krystian Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nielegalny Gang Świeżaków opłacono
68 Krymska Sylwia Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nielegalny Gang Świeżaków opłacono
69 Hinc Remigiusz Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nielegalny Gang Świeżaków opłacono
70 Hinc Zuzanna Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nielegalny Gang Świeżaków opłacono
71 Świątek-Hinc Magdalena Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nielegalny Gang Świeżaków opłacono
72 Hinc Zdzisław Hinc Żochowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Nielegalny Gang Świeżaków opłacono
73 Kaczmarek Tomasz Malczkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
74 Wasilewska Maja Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
75 Michalski Maciej Grąbkowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
76 Młynarczyk Oliwia Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
77 Kutni Oliwia Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
78 Kowalski Krzysztof Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
79 Truszkowska Kamila Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
80 Telepski Michał Pruszcz Gdański Trasa piesza (ok.50 km) null opłacono
81 Kropidłowski Krzysztof Główczyce Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
82 Cyrny Bogusław Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
83 Cyrny Beata Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Łupawa opłacono
84 Sarzalski Oskar Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 OSP Łupawa opłacono
85 Lange Małgorzata Manowo Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
86 Stefańska Agnieszka Potęgowo Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
87 Stefański Ksawery Darżyno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
88 Stefańska Eliza Darżyno Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 SP Potęgowo opłacono
89 Pacek Karolina Warszawa Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
90 Sontowski Marcin Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) Morenka Team opłacono
91 BOROWIEC Paweł Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) BORÓWKI opłacono
92 BOROWIEC Krzysztof GDAŃSK Trasa piesza (ok.25 km) BORÓWKI opłacono
93 Szajduk Piotr Szczecin Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
94 Jaworski Piotr Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) opłacono
95 Polasz Jacek Reda Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
96 Zielińska Małgorzata Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) opłacono
97 Winikajtys Bartłomiej Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) opłacono
98 Gradek Monika Człuchów Trasa piesza (ok.50 km) opłacono
99 Michalak Krzysztof Człuchów Trasa piesza (ok.50 km) opłacono
100 Gawlik Jarosław Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) opłacono


Wyświetleń: 5814

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ